Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Zdravo življenje Kajenje prenehala 5.5.2015

prenehala 5.5.2015

pozdravljeni, po 20 letih sem se odločila, da preneham s to razvado. Pokadila sem cca. škatlo na dan. Kakšnih zdravstvenih težav sicer nisem imela, tako da to ni bil razlog za prenehanje. 4.5.15 sem si kupila obliže nicorete, si ga 5.5. nalepila in sedaj tretji dan še nisem prižgala. Me pa zelo čudi, da me nič ne “matra”. Ker še teden dni nazaj bi dala roko v ogenj, da niti pod točko razno ne bo mogla brez cigaret, niti razmišljala še nisem nikoli, da bi nehala. In sedaj čakam, kdaj se bo pojavil kašen odtegnitveni sindrom, kakšna psihična težava ali kaj jaz vem kaj. Se mi zdi, da sem hladna kot špricar in da je tole vse preveč na izi. Ker prej sem živela samo za čik pavze, se mi zdi. Še hrana mi več ne diši tako, kot mi je oz. ne pojem več toliko kot prej.
Sicer sem vesela, da je tako kot je in če bo uspelo meni, lahko uspe vsakemu. LP Sara.

Lep pozdrav…

Če misliš, da nebo prišle do krize se motiš. Prišla bo, prej ali slej… ampak takrat si moraš reči NE!!! zdržiš 10-15 min in pol mine… velikokrat pride do tega ampak je potrebno zdržat in na koncu se seveda obrestuje… saj je vedno lažje… trenutno sem 50 dni brez cigarete…. ampak se mi zdi, da še vedno ni konec.. še vedno me velikokrat prime ( da bi enga prižgal ) … ampak bi mi bilo pol žal.. saj bi vse šlo v ***** …..

drugače pa vso srečo in pogumno pri prenehanju… stay strong …

🙂

Ja, res sem še čisto na začetku. Sem že gruntala, da bi si preventivno kupila persen in ga imela v torbici, če me bo kaj zmatralo. Bom videla kako bo. Sicer pa čestitam za 50 dni brez. LP

nova
Uredništvo priporoča

kako ti kaj gre? si zdržala? 🙂

LP

Ja, še vztrajam. Danes je točno 1 teden brez cig. Še vedno uporabljam obliže, ampak jih dajem na pol. Za 2 dni jih se imam, potem bom brez. Krize zaenkrat se ni. Sem bila v petek na žurki, tudi nekaj spila, vecina okrog mene je kadila, pa me ni ganilo. Upam da mi rata. Hvala za vprasanje�. Lp

no super 🙂 čestitam na vztrajnosti 🙂
LP

Živjo,

me veseli, da nimaš krize.
Ne kadim od 30.3.2015 in ravno sem hotela vzet čik možu in it na balkon enega prižgat, prvič me je zamikalo od kar ne kadim. Pa sem si rekla, da grem najprej na forum in berem vajino debato, pa je kriza mimo 🙂

Srečno!!!

ojla johana 🙂

Me veseli.. da si zdržala… življenje brez cigaret je dosti lepše 🙂
imamo energijo imamo voljo imamo več časa… skratka, lepše je 🙂

LP stay strong

Pozdravljeni!
Tudi jaz sem se 10.5. odločila, kar tako čez noč, da neham kadit. Kadila nisem 7 let nato pa sem spet začela in kadila kakšne slabe 4 leta. Zdaj je že 11 dni od kar ne kadim in ne bom več nikoli. Ne uporabljam nobenih obližev ali zdravil. Moram povedat da sem kar presenečena, da me nič posebej ne muči. Dosti lažje diham ko tečem. V glavnem super se počutim.

Pogumno naprej!
Lp

Ne kadim 4 leta in 4 mesece in16 dni, pa mi še vedno diši, ko nekdo kadi. Prižgala ga pa ne bi več:-) In na cigaret ne pomislim več. Po forumu pa še vedno rada brskam.
Držim pesti, da vam uspe, in da vas odtegnitveni simptomi zaobidejo.

Pozdravljeni. Sem še kar pridna oz. vztrajna. Krize nimam. Edino kar je, spijem sedaj veliko več kave kot prej. Ful mi jo paše pit. Še dobro da imam bolj nizek pritisk. Drugace je pa počutje ok. Pri športu sem veeeliko manj zadihana, pa fajn se mi zdi, ko ne smrdim po čikih.

New Report

Close