Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Zdravo življenje Kajenje Light tube za cigarete

Light tube za cigarete

Lepo pozdravljeni vsi skupaj,

pred kratkim sem se odločil, da si začnem sam polniti cigaretne tube. Sedaj, ko doma narejene kadim slab teden, ugotavljam, da so občutno premočni zame, prej sem namreč kadil Muratti Ultra light. Malo sem brskal po netu in začuden ugotovil, da ima velika večina cigaretnih tub neprimerno krajši filter kot običajni, v škatlici kupljeni cigareti. Na primer, Marlboro rdeči, ki se jih razen ob res nujnih primerih, ne dotaknem niti s palico, imajo filter, dolg 20mm. Tube, ki mi jih je priporočila prodajalka, ko sem jo vprašal za nekaj čim lažjega, imajo filter, dolg le 15mm! Moje Muratti pa 27mm.

Nekaj sem sicer našel na eni od naših spletnih prodajaln tovrstnih izdelkov in našel tube s 24mm filtri, pa vseeno, ima kdo od, upam da redkih kadilcev tukaj, kakršne koli izkušnje s tem? Kakšen nasvet glede tega, kje bi lahko dobil tube s čim močnejšim filtrom? Muratti imajo filter, ki vsebuje oglje in baje še malo bolj prefiltrira.. kaj pa vem, se premalo spoznam. Skratka, kaj temu podobnega.

In ja, vem, moral bi nehat kaditi in se ne ubadati s tem, kako bom čim bolj zdravo kadil, če se temu sploh lahko tako reče.. ob prvi resni priložnosti bom seveda moral nehat. Trenutno bi si težko nakopal še to.. :/

Najlepša hvala in lep pozdrav!

New Report

Close