Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Gibala/Gibalni sistem Revma Zatekel sredinec desne roke in bolečine v desnem komolcu

Zatekel sredinec desne roke in bolečine v desnem komolcu

Pozdravljeni¨!

Stara sem 35 let, zdrava , nimam nobenih večjih zdravstvenih težav. Težka sem 64 kg in velika 162 cm. Že dobre tri dni opažam, da imam sredinec desne roke zatečen in problem mi ga je skrčiti. Istočasno pa se mi je pjavila bolečina v desnem komolcu, tako da težko vozim avto, bolečina je močnejša na dotik kosti s podnje strani komolca. Padla nisem, ne igram tenisa, nič fizičnega ne more biti vzrok tem bolečinam. Pogovarjala sem se in so me prestrašili, da je to začetek sklepne revme in ker, sem še relativno mlada, da moram takoj ukrepati, pa me zanima, kaj vi mislite, kaj mi svetujete, pa še to pred enim mesecem, sem imela kar 5 klopov, vendar okoli vbodne rane nisem imela nobenih kolobarjev in tudi klopi niso bili veliki oz. sigurno sem jih odstranili prej kot v 24 urah.

Hvala že v naprej za odgovor.

Lahko bi šlo za RA, tahko je posledica klopa, lahko pa…? Najbolje, da se odpraviš do zdravnika, da te testirajo na borelijo, pa revma faktor..

Nekaj stvari ti je naštela že Nuška, jaz bi dodala še samo vkleščen živec. Torej čimprej k zdravniku.

LP Lenča

Zmaga je nagrada za tistega, ki vztraja toliko časa, da premaga bolečino...

New Report

Close