Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Gibala/Gibalni sistem Revma utrujenost

utrujenost

Imam ankilozantni spondilitis. Diagnozo imam že 12 let.

Zadnje čase sem zelo utrujena, zanima me, če je še kdo s to diagnozo, ki je tako utrujen. Stara sem 34 let.

Pozdravljena.
Mene pa zanima kakšni so sploh znaki za ankilozantni spondilitis? Mojega fanta namreč vsako jutro boli križ. Zaradi povišane sedimentacije je bil pri revmatologu, vendar takrat ni vilo simptomov, ki bi pokazali kaj konkretnega. Zdaj ga pa že dolgo boli križ vsako jutro, pa sva na podlagi napisanega o tej diagnozi pomislila, da gre tudi pri njemu za kaj takega.
Lepo bi te prosila, če nama lahko napišeš kaj o tvoji težavi. Že vnaprej sva ti zelo hvaležna in te lepo pozdravljava.

Pri utrujenosti pomaga Fidi koencim 10, edino registrirano zdravilo s koencimom. Za začetek priporočam 3 kapsule na dan med jedjo ali po jedi. Proti vnetno pa delujejo omega 3 maščobne kisline RibaMed 1000 vendar je potrebno zaužiti kar 5 kapsul dnevno.
Več o tem na http://www.fidimed.si.

Upam, da boste v poletje zakorakali polni energije,

Alenka

nova
Uredništvo priporoča

Pikica,

morda bi bilo dobro, da preveriš vsebnost železa v krvi. Vnetja, ki se vršijo v telesu, namreč “požirajo” železo in morda si zaradi tega bolj utrujena in zaspana. Pomaga že redno jemanje železovih šumečih tablet ali pa kaj drugega, kar se dobi v lekarni.

Tudi jaz ima AS 12 let, ugotovljenega pa šele eno leto. Telovadba res pomaga.

L.p.

Janja

New Report

Close