Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Gibala/Gibalni sistem Revma ANA titer 1:640

ANA titer 1:640

Pozdravljeni!

Na Golniku sem opravljala alergološke teste (imam atopični dermatitis) in pulmologijo, vzeli so mi tudi kri. Danes sem prejela izvid ANA titer 1:640 grudasta, pikčasta in da mi glede na opisan izvid svetujejo še pregled pri revmatologu.

Zanima me kaj bi to lahko pomenilo…. bolečin v sklepih nimam…

Sem malo na netu pregledala kaj to pomeni in vidim, da je to kar visoka številka, zato me je kar strah, kaj to pomeni. Jutri grem po napotnico za revmatologa, vendar bo najbrž do pregleda preteklo še kar nekaj časa.

Sem iz Jesenic, priporočate kakšnega revmatologa?

Ne vem če imaš kakšno možnost izbiranja.Pošlješ napotnico in čakaš,čakaš…Revmatologi so samo v ljubljani in so čakalne dobe dolge Osebno sem zelo hvaležna dr.PLEŠIVČNIK-NOVLJAN Martini. Jeseničanka

e.

Ne vem kako je v tvojem primeru z bolečino. Jaz sem nenadoma dobila otekline in seveda močne pekoče bolečine na sklepih nožnih prstov.Splo. zdr. mi je dva meseca dajal Naklofen. Nato sem bila preko urgence sprejeta pri revmatologu. sledil je medrol-inj., protiboleč. tablete in sulfasalazin. čez dober teden se naj bi pokazal ali ta pri meni sploh učinkuje.
Verjetno je bila pot do revmatologa tako hitra, ker gre za ovirano zmožnost premikanja..
Lp

New Report

Close