Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Gibala/Gibalni sistem Revma Maribor

Maribor

Ali mi lahko katera priporoči revmatologa v Mariboru? Kdo je največji strokovnjak na področju vezivno tkivnih bolezni?
Hvala

Zmaga je nagrada za tistega, ki vztraja toliko časa, da premaga bolečino...

Jaz hodim k dr.Gradišnikovi.

Hvala, Hermina. Pa si zadovoljna z njo?
Lenča

Zmaga je nagrada za tistega, ki vztraja toliko časa, da premaga bolečino...
nova
Uredništvo priporoča

Ja,zadovoljna sem z njo,vendar se zdravim šele dva meseca in ostalih ne poznam,tako,da ne vem,če je še kdo boljši.?

Najlepša hvala, Hermina.
Lenča

Zmaga je nagrada za tistega, ki vztraja toliko časa, da premaga bolečino...

Jaz pa hodim k dr. Holcu pa je tudi super.

Hvala, Valerija. Bom poskusila, kdo me bo lahko prej pregledal.
Lep dan Lenča

Zmaga je nagrada za tistega, ki vztraja toliko časa, da premaga bolečino...

Lenča a si že bila pri revmatologu?

Tudi jaz hodim k dr. Gradišnikovi in sem zelo zadovoljna z njo.

TemnookaB,kako diagnozo imaš pa ti,če ni skrivnost in kako se zdraviš?

Pozdravljena Hermina, imam sakroiliitis to je revmatično vnetje medenično križnih sklepov obojestransko in pa še degener. spremembe na hrbetnici.
Sem že pisala o tem, malo si prečitaj.
Zdravim se z prednizolonom 10 mg dnevno, Eldergin, pa vitamin D in kalcij proti osteoporozi preventivno.
bolečine so popustile, zdaj lahko normalno fukcioniram, samo imam vedno več kg, čeprav ne jem nič več, kvečjemu manj.

Meni splošna zdravnica dolgo ni postavila prave diagnoze, tako da sem mislila sprva da imam išias, ker nisem mogla hoditi takšne bolečine sem imela. Nazadnje sem pristala na interni urgenci in potem je šlo vse hitreje, zdravim pa se od oktobra lani.
Stara sem 46 let in imam tudi tale gen pozitiven HLAb27, ki je veliko kriv za tole mojo bolezen.

Kako pa ti kaj Hermina? Kakšno diagnozo pa imaš ti? Lep pozdrav, B.

Jaz imam sarkoidozo.Pokazala se je z vnetjem sklepov.Zdravim se z medrolom in ga bom morala jemati dve leti,da se ne bi ponovilo:(((((Začela sem februarja z 32 mg,zdaj sem na 6 mg.Potem pa 4mg vsak drugi dan do konca:((Meni so bolečine tudi hitro pšopustle,ko sem začela z medrolom,samo skrbi pa me,ker ima toliko stranskih učinkov.Kako pa ti prenašaš kortikosteroide?

Pozdravljene!
Moram se pohvaliti, da sem brez tablet že od meseca februarja. Mož mi je po dolgem prepričevanju kupil vodno posteljo. In od takrat so bolečine minile, res pa je ogreta na 27 stopinj, tako si kosti ponoči pregrejem in bolečin nimam več. Sploh mi ni žal, pa še otroci radi spijo na njej, jaz pa še boljše.
lp Valerija

New Report

Close