Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Gibala/Gibalni sistem Revma Hočemo biološka zdravila!!!

Hočemo biološka zdravila!!!

Mogoče bi se morale tudi me, ki trpimo za revmatizmom boriti, tako kot bolniki z limfomom za biološko zdravljenje revmatizma…

Klasično zdravljenje revmatizma namreč lahko rečemo da ni zdravljenje ampak samo zaviranje bolezni in prikrivanje simptomov…
da ne govorimo o vseh stranskih učinkih, ki jih imajo kortokosteroidni antirevmatiki!!!

Zakaj ima pravico do zdravljenja z biološkimi zdravili le peščica bolnikov z revmatizmom in kdo jih določi za upravičenost???

Mnenja….akcija…

Dobijo jih tisti, ki jim kortikosteroidi ne primejo in se že več let zdravijo z njimi. To so pacienti z najhujšo obliko, ponavadi sistemsko.Vse gre skozi hudo sito in komisije, tako da mislim, da je to kar dobro urejeno.

Se strinjam z zgornjim postom. Moj oče ma najhujšo obliko pa še neki časa ne bo dobil anakinre najbrž.

Sicer pa revma tako druge bolezni. Nardit neki zase , začet pravilno jest se gibat sprava na silo , pa nehat stokat …Ter bo dost bolš

Slišala sem za primer, da se je bolnica s hudo revmo pozdravila s presnim prehranjevanjem. Mislim, da bi veljalo poskusiti, če je dovolj hudo.
Srečno!

zelo priporočljivo je pitje aloa vera soka

New Report

Close