Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Gibala/Gibalni sistem Revma Homeopatsko zdravljenje bolezni

Homeopatsko zdravljenje bolezni

Pozdravljene…zanima me, če se katera zdravi z homeopatskimi zdravili..kje jih kupi in pri katerem homeopatu se zdravite?

hvala

Zdravo!
Sama se zdravim pri homeopatinji v Radomljah in pri njej tudi dobivam zdravila.
LP

dr.Živan Krevelj /zdravnik in diplomirani biolog/

Pozdravljene!

Mene pa zanima kakšne izkušnje imate s homeopatskim zdravljenjem? Ali se je stanje kaj izboljšalo? Nekje sem prebrala, da se pri revmatoloških boleznih ne da kaj dosti pomagati s homeopatijo. Imam sistemsko bolezen vezivnega tkiva.

Za MED. SESTRO pa, ali lahko poveš tel. številko tega homeopata, kje pa ima ordinacijo?

Hvala.

dr. Živan Krevel ima ordinacijo v Lj, na Lepodvorski, številke nimam pri roki, je pa gotovo v imeniku. Če ne boš našla, povej, pa se bom potrudila. Jaz tudi hodim k njemu, imam poleg RA še kup drugih težav, je na prvem pregledu ugotovil, da sem “mal razštelana” in da bo ene dve leti trajalo, da me pozdravi oziroma, da bom ugotovila, da je bolje. Zdaj je pol leta mimo in kakšnih hudih učinkov zaenkrat ni videti (je pa res, da se bolj ukvarjava z drugimi stvarmi, da RA trenutno ni kritičen).

Je bila pa čakalna doba, ko sem se jaz prijavila, 8 mesecev, pa cene so tudi kar hude…

New Report

Close