Najdi forum

Revma?

Moram napisat, da sem zelo vesela in hvaležna za ta forum, saj imam tudi sama podobne težave, kot jih lahko preberem tukaj, čeprav mi že nekajkrat izvid pri zdravniku ni pokazal, da bi imela revmo. Jaz sem prepričana v to da jo imam, saj imam skoz bolečine (sicer ne v sklepih, ampak ob sklepih) v mehkih delih. Čutim, da imam notranjo vročino, zelo slabo se počutim, sem kar kronično utrujena. Mislim, da je pri meni največji problem vnetje, saj vidim da se ob vremenskih spremembah stvar še poslabša. Najhujše bolečine imam v hrbtenici, ramenih, pa tudi v komolcih. Stvar poskušam obvladovat z aspirini, pijem čaj iz regrata in kopriv, uporabljam termofor, poskušam pozitivno gledat na stvar, vendar…… zadnjih nekaj tednov pa se je pridružil še glavobol, sploh v predelu sinusov, skoz imam zamašen nos in ušesa. Hvala, ker ste prebrali in če mi lahko kdo kaj svetuje bom zelo hvaležna.

Bolečine po telesu so lahko v sklopu virusnih obolenj (sploh če ti še teče iz nosa…), pojavljajo se lahko pri boreliozi, sevajo v okončine iz hrbtenice itd. itd. itd… Revmatične bolezni so le ena od možnih razlogov, zato ni razloga, da bi bila prepričana, da imaš ravno to. Malo bolj podroben pogovor z tvojim zdravnikom bo verjetno najboljša odločitev. Lp.!

New Report

Close