Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Gibala/Gibalni sistem Revma Boleči sklepi

Boleči sklepi

Pozdravljeni,

na Vas se obračam z vprašanjem, ker res ne vem več na koga naj se obrnem. Že par let me bolijo sklepi pred vsem na desni roki. Opravila sem že veliko preiskav in vsi so bili v mejah normale, samo kapilaroskopijo sem dobila izvid, da je je patološki.
Zadnji teden se je bolečina preselila na drugo roko in sicer na prve sklepe ter na zapestje. Velikokrat me ponoči zbudi bolečina v desnem kolenu.
Zadnji teden pa opažam, da me tudi koža na telesu veže oz peče.
Prilagam sliko kako izgleda danes zjutraj moj sklep na prstu.

Kaj mi svetujete?

http://shrani.si/f/3e/Gh/36jTiPdT/20180219095719.jpg

Prosi za napotnico za revmatologa. Razen pod nujno so cakalne dobe dolge, morda pojdi samoplacnisko. Po mojih izkusnjah se zelo dobri v Bolnici Petra Drzaja v Lj. Pa preberi si o samopomoci, predvsem prehrani, v starejsih temah. Srecno!

Sicer bom šla kar samoplačniško na pregled, ker se čaka po tri leta.
Pa vendar, sem že bila vodena pri revmatologu, kjer izvidi krvi in slik niso pokazali ničesar. Moje roke pa zgledajo že kot krompirji.
Zato mi iskreno ni več popolnoma nič jasno. Imam občutek, da si moja osebna zdravnica misli, da si izmišljujem, zato ji po novem nosim kar fotografije kot dokaz.

nova
Uredništvo priporoča

Zanimivo. Le kaj bi potem bilo… Pri ortopedu si tudi verjetno že bila? So ti naredili test za boreliozo?

Poskusi mazat z gelom iz konopljinega olja. Tašči se je precej izboljšalo.
Ima pa sklepni artritis na obeh rokah. Pravi da jo manj boli pa izboljšala se ji je gibljivost.

New Report

Close