Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Gibala/Gibalni sistem Revma Bolečine v kosteh

Bolečine v kosteh

Spoštovani!
Moje težave so se pričele po 50 letu. Najprej me je začel boleti komolec na desni roki. Bolel me je kar nekaj let. Pila sem naklofen, ki mi je pomagal ublažiti bolečine. Nato so se začele pojavljati bolečine tudi drugod po telesu: občasno hrbet, vrat, levi komolec, prsti na rokah, posebej del pod levim palcem na rokah. Zdaj me nekaj dni boli tudi križ (na levi strani) in levo koleno. Zdravnica mi je predpisala tablete Arcoxia, ki so odlične in mi pomagajo, toda bojim se jih piti.
Muči me namreč huda srbečica (po celem telesu), zgleda, da imam alergijo na sploh vsa zdravila, sploh pa nesteroidne antirevmatike na lekadol, na aspirin. Tako se vrtim v začaranem krogu in moram trpeti bolečine. Stara sem 57 let, sem dokaj fizično aktivna, telovadim, skratka, trudim se živeti kolikor se da zdravo.
Ali obstaja zame sploh kakšna rešitev? Opažam tudi, da se mi srbečica poslabša, če si boleče dele namažem z Voltarenom. Lepo prosim za vaš odgovor. Zelo vam bom hvaležna za vsak vaš nasvet. Hvala!!!

Pozdravljeni,

Nič niste napisali za kakšno diagnozo gre. Morda lahko iz vašega pisanja sklepa, da gre za vnetno-degenerativno bolezen sklepov, sklepnih ovojnic,…?
Ste že poskusili naravne alternative?

V naravi najdemo precej snovi, ki delujejo močno protivnetno. Dve od teh sta Kurkumin in CBD-kanabidiol. CBD deluje tudi analgetično.

Za več informacij, me lahko kontaktirate na [email protected]

Lep pozdrav,
Samo Borko

New Report

Close