Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Gibala/Gibalni sistem Revma Chuchuhuasi (Čučuasi) kje?

Chuchuhuasi (Čučuasi) kje?

Zanima me kje se da pri nas ali kjerkoli v okolici dobit Chuchuhuasi? Moja mama mu pravi kar Čučuasi, ki ima diagnozo revmatoidnega artritisa ga je dobila od stare znanke iz Anglije pol leta nazaj v obliki ekstrakta, vendar ga je porabila že dolgo nazaj. Kot pravi ji zelo pomaga pri lajšanju bolečin in rada bi ji ga podarila vsaj za Božič, ker je bila videti bolje kot ponavadi. Ker je znanka zdaj pokojna, mi ne more pomagati. Opazla sem, da se ga je že omenjalo vednar se na angleški in tujih forumih ne znajdem, na Hrvaškem sem že nekaj našla vendar nič konkretnega, pri nas pa ga ni zaslediti. Izjemno hvaležna vam bom za kakršenkoli nasvet ali pomoč kam se obrniti. Anka

….hja men se zdi da se ga dobi v zizizimbabveju :)…. je bila babi pridna za božička ? :)….če ne nau nič

Poskusi pogooglat. Stric Google danes vse ve 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Našla. Pri nas 😀 To je točno ta kot ga je že imela 🙂 Hvala, hvala, hvala <3

Pozdravljena tibetanka,

Ali si ga dobila v obliki tablet ali tinkture? Jaz sem se tudi navdušil nad čučuasijem (sem dobil tinkturo iz J. Amerike). Sem videl, da pri nas obstaja spletna trgovina kjer prodajajo čučuasi, ampak imajo samo kapsule. Sem naročil kapsule iz slovenije in je zelo močna zadeva, ampak težko požiram kapsule. Sem v preteklost že toliko tablet pogoltal, da se očitno požiralnik ne strinja več:)

Javi kakšne izkušnje boš imela s čučuasijem, koristi, stranske učinke? Zame je trenutno čučuasi edina stvar, poleg pravilne prehrane, ki zares pomaga pri RA, pa mislim, da nisem edini, ker je že kar nekaj ljudi priseglo na to stvar.

Jože

Pozdravljeni jože… Moja teta ima RA pa me zanima ali res zadeva deluje tako dobro kot opisujete , namreč sam bi jih kupil da zadevo poiskusi ker ima prav tako probleme z RA…..

Zdravo Jože. Za mojo mamo je ki ima RA. Sem že dobila in tudi preverila stekleničke. Iste so kot ji jo je znanka prinesla iz Anglije, tako da preverjeno deluje 🙂 Saj si mislil na tole spletno trgovino: chu-chuhua.si? Nisem zdržala, da bi čakala do Božiča. Sem ji jih kar dala. Mislim, da je bila zelo hvaležna. Ti pa javim še kaj, kar bo mama povedala.

Končno. V tujini se je že veliko govorilo o tem chu-chuhuasiju. Sem prej naročala iz tujine. Stvar je po mojih in moževih izkušnjah super za bolečine, mišice pa da ti turbo pogon 🙂

No tako pa smo zadevco ze narocil….sedaj cakamo , da dobimo :)….med tem casom pa sem brskal mal po forumih in vidm da v tujini res veliko vec vejo oz. PoznJo potrosniki to zadevco kot pri nas….cudno ne vem zakaj smo v sloveniji vedno med tazadnjimi 🙁 no je pa fino da smo zelo odprti do novitet …..komaj cakam na probo , baje je spica tale zadevica :)lp

Ok….sem nazaj. Moram reci da je skatlica zelo seksipilna 🙂 …kakorkoli sporocam da je teti zelo usec prvi dan je vzela kar 2 kapsuli pa je cutila mravljince po telesu in je nato zmanjsala dozo z 2 na eno in je zelo zadovolnja z izdelkom. Pravi da se pocuti bolje oz. Ji zadeva pomaga . Tako da evo to je to , ce koga zanima izkusnja..lp

g. Kos, moja mama pravi, da je to to 🙂 Je že kar sama naročila še eno škatlo, ker je pisalo da lhko v kratkem zmanjka. Vzame pa 2-3 na dan, zadnjo tik pred spanjem, da lažje zaspi. Že kar mene mika, da si jo naročim za ko pridejo tisti dnevi v mesecu…Hm…

Pozdravljeni,

Vidim, da je tu že nekaj ljudi,ki imajo izkušnje s čučuasi-jem. Jaz sem pred tednom dni dobila kapsule od znanke (imam revmo in krče v mišicah). Imam pa nekaj vprašanj za tiste,ki ste to že poskusili: Ali ste kdaj čutili mravljince, ko ste zaužili čučuasi? Ko sem ga prvič vzela, sem se zelo ustrašila, ker sem dobila močno mravljinčaste roke in noge. Zdaj ga jemljem sedem dni in opazujem izboljšanje pri revmi in krčih, vendar še vedno čutim mravljince dve uri po zaužitju. Znanka, ki ga tudi jemlje pravi, da se ji to ne dogaja. Ali je tu kdo imel podobne izkušnje? Pomaga mi, vendar ne vem, če so mravljinci normalna stvar? Prosim za nasvet.

Hvala in lep pozdrav
Vesna

Živjo Vesna,
Meni so se pojavljali mravljinci prvi dan, ko sem začela jemati čučuasi. Potem so izginili. Ne vem če je normalno da te mravljinči toliko časa ampak če ti pomaga mislim da ni panike. Meni zelo pomaga za bolečine v križu. Mož jih je po dolgem prepričevanju začel jemati za bolečine v kolenih. Je bolj nevernik za naravne stvari, pa je zdaj postal veren:) sicer pa ni čutil nobenih mravljincev. Očitno se vsi drugače odzivamo

Me pa zanima, če je kdo probal čučuasi skupaj z mačjim krempljem? Se ti dve stvari razumeta?

Jaz sem bila najprej povssem skeptična, ker sem prvič od znanke slišala za tala čučuasi. No po par mesecih ko me je soseda le prepričala sem ga pa le noročla. Evo, super zadeva za moje koleno in hrbet. Po treh tednih sem skoraj ko nova, k direkt iz avtomehanične delavnce :))) Priporočla že vsem mojim kolegicam. Hvala čučuasi

Men se pa zdi da so te naravne stvari kar nekaj. Mi še vedno boljš delujejo tablete. Pustimo stranske učinke, vse jih ima. Tako ne bomo živeli večno. Samo me pa nekaj zanima. Koliko časa moraš jemat ta čučuasi, da se ti res kaj pozna. Če ima kdo izkušnje z stalnim jemanjem?

CvetaMarjet

Zjasni se. Praviš, da se ti naravna tablete zdijo “kar nekaj” po drugi nas pa tu sprašuješ, če kdo jemlje čučuasi in koliko časa. Preberi si nekaj prispevkov pred tvojim, pa boš dobila odgovor na obe vprašanji.

Jože

A bi pomagal tudi pri Fibromialgiji in sicer za 15 letnico.

Pozdravljen. Moram pa povedat za Cucuasi da je moji mami ful pomagal.
Imela je mocne bolecine v hrbtenici da je komaj vstala. Dala sem ji kar 2×2 na dan. Pa je po 3 dneh blo bistveno boljse.
Upm da lahko jemlje to ob pradaxi (tablete za redcenje krvi)

Pozdravljeni!
Naj povem še mojo izkušnjo. Zelo so me bolela kolena in eno sem imela zelo otečeno. Po približno 14-tih dneh me skoraj ne bolijo več in otekline tudi ni. Tako da mislim, da pomaga.

Pozdravljeni,
mi lahko prosim poveste spletno stran kje kupiti za Čučuasi, ker imam hudo osteoartrozo v kolenih in hrbtenici, ker sama težko iščem po internetu, ker težko sedim.
Hvala.

New Report

Close