Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija ABC ginekologije in porodništva Katere antibiotike jemati pri spolni bolezni?

Katere antibiotike jemati pri spolni bolezni?

Odspod mi teče zeleno rumeno ven in se vleče med prsti kot smrkelj. Ja gonorejo imam jbg. Dobil sem od ene prasi.ce ko je že cel teden na bolniški 100%. Vsak dan tud z mojo in zelo verjetno sem jo okužil. Doma imam antibiotik Amoxil 500, moja ga jemlje ga in misli da je nekaj drugo. Žre ga 3 dni in izgleda da njej pomaga ker nima nič, meni prej 3 dni ni in sem jih zbasal 2 tablici. To zdaj traja že dober teden in če mi lahko pomagate, k dr.ne grem, kaj so vam zdravniki napisali na recept? (ime tablet).

Za klamidijo preverjeno in hitro pomaga Bactiflox v kombinaciji s Sumamed, drugo nevem. Jaz sem bil v dveh dneh kot nov, žena še skapirala ni.

Bactiflox

nova
Uredništvo priporoča

Kazen za glupe ljudi. Kaj pa vtikaš v vse kar ti pride na pot in to brez kondoma. Pa k dr ne boš šel. Ok 🙂 Naj ti gnije 🙂

Da vam stran popadajo gnoji

Odrezat stran, če je fuč.

Prase.c!

Mene pa zanima če lahko fašeš spolno bolezen če samo ližeš muco?

Niti tega ni treba, če je dost hudo, sam stran pade:-D

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Jasno, z odrtjem regij je konec omejevanja foukarije in so navalili na veliko :). Gnus ja.. Sicr so pa tudi ženske neodgovorne svinjakarice – s kondomi taki ne seksajo 🙂 Baje ni dobrega filinga 🙂

Za zdravljenje je najpogosteje hitro delujoči penicilinski ATB ( antibiotik) ja – jasno, na recept. Antibiotik niso bombončki, četudi ga misliš kupit na črnem trgu, za vogalom.

Ni ona kriva, ti si kriv, ker nisi nataknil kondoma.
Drugače pa antibiotike ne delijo kar tako. Moraš k zdravniku. Jih ne dobiš brez recepta.

Ah, seveda je tudi ženska kriva, saj ja taka ve, da ima spolno prenosljivko, pa to širi – sej njo tudi srbi, brez skrbi – samo očitno je srbež potrebe hujši od srbeža spolno prenosljive bolezni 🙂 Oba sta kriva.

New Report

Close