Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek kostel

kostel

Kostel je do zdaj plaval…..zdaj bo potonil. Zal so zmagali tisti,ki si zamenjali srajco….

Ljudje so pokazali, kaj potrebujejo – občinarje ki dihajo z njimi, ne pa ljudi, ki živijo zase in za svoje v svojem svetu…….

pokopala jih je njihova aroganca in vzvišenost in nezmožnost prisluhniti temu, kar potrebuje večina….

POTOP na celi črti …….. ampak za dosedanji Kostel d.o.o.

ljudi so ovce….županja ne bo mogla več kaj dosti narediti. Kar se tiče Kostela d.o.o. bo res vrjetno kakšna sprememba,naj*** pa bodo tisti,ki so tam delali ( ne mislim na vodilne )…..
Tako kot povsod,se bo pa tudi v tej postavi vrjetno ustanovil pa kakšen Kostel s.p…..
Nič bat,za nas obične smrtnike ne bo nič dregač.
Pa ne moti me toliko,da je nova županja,kot to,da so nekateri belo srajco zamenjali za rdečo,,,,,ekipa ki jo pa županja ima,ni sposobna da sebe vodi,ne pa občino.
Žal…

Kostel tudi sedaj ni plaval in je finančno že davno pod vodo.
Ljudje niso več ovce, očitno imajo dovolj samopašnosti družine J.. Sicer ne bi podprli kandidatke s tako večino. Druge izbire pač ni bilo.

Tudi sedaj že bivši župan je imel za sabo sivo eminenco, verjetno jo ima tudi nova županja. 😉

Je plaval je ….pa kaj mislite da bo zdaj vse v cvetju?
Zdaj bo potunkal kot titanik..
Zal mislim da ga. Zupanja ni sposobna ozivet Kostela,da pa i njeni ekipi svetnikov ki jih ima sploh ne govorim.

Obljublali so,da bodo obcino swlili v staro solo, zaposlene na obcini bodo posiljali na teren pomgat starostnikom,takoj uvedli pomoc na domu?!

Zato ker so s takimi pihali na duso …in ker v Kostelu zivi vecina starjsih ljudi,so dobili. Ja in zato ker so osebno nastrojeni proti bivsemu zupanu….
Zagotovo pa je,da sploh starwjsih,gospe zupanje ne pozna,ker se ni nikoli izpostavljala v Kostelu,poznajo jo le njene pacientke iz ginekoloske ambulante.
Sami

No zdaj pa cakam da se zacne cediti med…

Ne vem, ampak menim, ko te berem, da si tudi ti osebno prizadeta, ker je pač druga zmagala.

Seveda, da ne bo v cvetju od toliko prejšnjih zgrešenih potez in odvodov denarja po raznih kanalih do omenjene družine in ostalih, ki so spregani z njimi.

Ampak že sedaj bi se vam morala cediti med in mleko, saj imate čisto novi PIK, pa costelo, pa TRIS… pa se vam ne…
Si se kdaj vprašala zakaj se turizem vsaj malo razvija levo in desno od kostela, v samem kostelu pa ne? Verjetno je pogoj tudi sposoben kader na vodstvu tur. zavoda a ne? 😉

Moje osebno mnenje pa je, da tako male občine, ki ima kar nekaj ljudi zaposlenih ne potrebujemo. Enako velja za osilnico in kar je še teh žepnih občin.

To se ti pač zgodi, če pozabiš, kdo te je izvolil, kdo ti je dajal plačo in čigav denar ti je bil zaupan…. pa če občinarji mislijo, da so tam zaradi sebe , ne zaradi ljudi (razen nekaj izjem)….

čudežev pa ne more dalat nihče pri taki zapufanosti občine….

Ne jaz nisem cisto nic prizadeta….jaz zivim po svoje,ze od prejsnih nisem imela cisto nic.

Tris…ja…, Costella ne vem kaj imaz njo obcina (a bo zdaj ona zaposlovala v polnilnico), glede turizam pa lahko recel le to,da dokler imajo kostelxi tako miselnost do tujih ljudi in dontega,da bog ne daj kdo atopi na ZASEBNO ZEMLJO,kar se ob reki Kolpi lepo vidi vsake par metrov,zal od turizma ne bo nic.
Poleg tega ni rrgovine in jw tusi ne bo,ce pa bo itak ta isti domacini ne bodo hodili v njo. Zakaj? Ker so neprivoacljivi,bog ne daj da bi kdo kaj in kje uspel.
Da se vrnem k Costelli….se.dobeo da je voda,ker srugace bi ze zdavnaj ppgorela dobesedno.

Samo hocem rect,da iz ene skrajnosti letijo v drugo.

A ja ,morem prac posebej napisati,da iz ekipe nove zupanje,katero sem zgoraj kritizirala,moram vzeti ven g. Beljana. V pozitivnem smislu.

Iz tega se vidi, da ne poznaš situacije in ne veš kakšne so naveze med costelo in občino.
Ko boš raziskala lastniško strukturo costele in njenih lastnikov (pa vzemi si še čas in razišči finančno sliko – pa dol se usedi prej, ker te bo kap!) boš videla zakaj pišem tako kot pišem.
In zakaj imajo eni službo v costeli drugi pa ne morejo zdraven in tako naprej…

In verjetno misliš tudi to, da so prostori občine v costeli zgolj naključni a ne…

Pa veselo raziskovanje želim! 😀

Iz tega se vidi, da ne poznaš situacije in ne veš kakšne so naveze med costelo in občino.
Ko boš raziskala lastniško strukturo costele in njenih lastnikov (pa vzemi si še čas in razišči finančno sliko – pa dol se usedi prej, ker te bo kap!) boš videla zakaj pišem tako kot pišem.
In zakaj imajo eni službo v costeli drugi pa ne morejo zdraven in tako naprej…

In verjetno misliš tudi to, da so prostori občine v costeli zgolj naključni a ne…

Pa veselo raziskovanje želim! :D[/quote]

Obcina je bila prej v gasilnem domu,mar ne? Mogoce se vrnejo nazaj?!
Costella dobro vem kako je in kaj se z njo dogaja. A menda res ne mislis da so zaposleni v njej vsi v zlahti z bivsim zupanom?
Koga bi pa ti zaposlila dol?
Tisti ki so zdaj v svetu,so naokoli majbolj grdo govorili o Costelli eden od njih se zdaj dol dela.

No naj se jaz nekaj dodam.
Najprej cestitam novi zupanji 🙂
Spremebe so so dobrososle povsod.
Se

Sicer bex ne zivim zdola 🙂 vseeno pa imam se vedno rada Kostel.
In zdaj se mi zdi da res eni peicakujejo cudeze.
Bivsi zupan je naredil kaj je naredil….vseeno veliko…vodo,elekrriko,cesto,se boril da ostane sola….ustanovil vrtec….
Pomagal pri polnilnici, se veliko prej….presen se je ustanovila obcina.
In glese le te,koliko sem opazila,se je trudilo da bi se v polnilnico zaposlilo cim vec domacinov. Uspeeh je bil pol pol…saj kadra ni bilo. Koliko vem,je bilo v proizvodnji zaposlenih 3 kostelci…ali ae motim?
Ostali so zunanji…..nekaj jih je ze ubezalo.
Grca je bila ena izmed lastnikov oz je se….

Koliko vem je se nekaj zaposlenih,kateri trepetajo za svoj kruh…delajo posteno in vestno…. In kaj bi vi zdaj radi,da se to zaprejo?
Oz kak pricakujete da bo ga. Butina tu postorila?

Drugih zaposlitev razen JD ni v Kostelu,in tezko je za pricakovati,da se nova delovna mesta tudi rodijo z inkubatorjem ali brez.
Po moje bo se vedno vse isto,kostelci sw boso v vozili delat v Kocevje …ce sploh se bodo imeli delo,eni v Lj eni v Nm. In to je to . In zgldaj si predstavljajte,da ae iz Kostela vozite naprimer v Lj….pozimi…..

A ja se to…razen ce novo vodstvo pripelje v kostel zeleznico….AC….
ne…kar je pa mozno le v sanjah.
Srecno vsem…starim,novim….

Kolk so jih peljali scat….bravo, celo Kocevje se rola na to temo, sosedovi

Ja se ze govori kdo bo pravzaprav zupan v Kostelu,oz kdo bo pomagal da se bo delo sploh nadaljevalo.
Saj nova zupanja s to ekipo ki jo ima,sama tako pravi ma posnetku ki je na spletu, ne bo mogla narediti CISTO NIC!!
Sploh pa z buđetom ki ga ima….
Pa bomo vidli kako bo njih sila scat…sr***,ko padejo svetniki na realna tla.

No, ste bili zadovoljni z zupanjo?
Je uspela obljube izpolnit?

Moj predlog – obvezno psihološko testiranje kandidatov za župane pred volitvami, da se vsaj najhujsim primerkom osebnosto motenih izognemo….

New Report

Close