Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Zdaj bi levičarji radi, da se o Janši nič ne govori

Zdaj bi levičarji radi, da se o Janši nič ne govori

Dokler komunisti Janšo niso spravili v arest, so bila občila in komunistični mediji zmeraj polni poročil o Janši. Vsak dan kar naprej, Janša to, Janša ono Janša patria blablablba….. Zdaj bi pa taisti komunisti in njihovi mediji naenkrat radi, da se o Janši pa ne bi nič govorilo. Kao, on je v arestu, pusmo to, dejmo nehat govorit o njem itd…..
Ali komunisti to delajo zato, da bi se na Janšo pozabilo, mogoče?
Ali komunisti kar naenkrat nočejo govorit o Janši zato, ker bi tišina o Janši pomenila, da so komunisti, udbovci in levičarji pač s zaprtjem Janše, dosegli svoj politični cilj? Opa opa opa…
Dokler je blo treba Janšo strpat v arest, so vsak dan pljuvali in spletkarili, zdaj bi bili pa kar tiho? A Janše več ni?
Ejejejej, kako so komunisti postali predvidljivi v svojem početju.
Kako že? Diskvalifikacija, potem likvidacija…..al kako že?

Všeč mi je,če čim manj slišim o Janši.

In kaj on je,da se vse mora vrteti okrog.

nova
Uredništvo priporoča

Nekateru povsod vidijo komuniste,samo v jj ne!

Nekateri povsod vidijo komuniste,samo v jj ne!

Kdo je že to?

… bolj to, kako me bo oprispevknila in obdavčila tanajbolj frišna in tanajbolj novoobrazna birokratska svojat.

kaj pa naj bi govorili o njem? a če je jedel čufte za večerjo?

Kaj se kregate.meni so vsi isti.kaki komunisti.vse je isti šmorn.vsi ste začarani,ki mislite,da je nekaj dobro nekaj pa ne.NIČ NI DOBRO.
Ni levo ni desno.Dobro je samo ,ko se kaj ustvarja.Matr ,da bi se jaz boril za nekoga.Sploh ni važno koga.Zakaj le.

A mu paše brezplačna oskrba na Dobu,plačujemo jo vsi državljani.

še ne, to še pride, ko bodo sedeli tisti, ki so ga brez dokazov spravili v arest…

še ne, to še pride, ko bodo sedeli tisti, ki so ga brez dokazov spravili v arest…[/quote]
američani imajo dokaze.oni so tudi začeli z to patria denarno zadevo opozarjat.in ne bodite tak naivni, da se kar na lepe oči nekdo zapira.jaz nisem siguren,da si je nekdo izmislil vse skupaj.


On je narodni heroj in bodoči predsednik Slovenije.

še ne, to še pride, ko bodo sedeli tisti, ki so ga brez dokazov spravili v arest…[/quote]
američani imajo dokaze.oni so tudi začeli z to patria denarno zadevo opozarjat.in ne bodite tak naivni, da se kar na lepe oči nekdo zapira.jaz nisem siguren,da si je nekdo izmislil vse skupaj.[/quote]
Ja pa kaj pol?
Tud, če se to niso izmislili, dokazov pač nimajo nobenih.Dokaz je tisto kar šteje.
In kaj je to kaj novega, če je nekdo za posel dobil nekaj denarja v malho? Kaj je tle novega? Kdo pa je dandanes sposoben napravit posel brez podkupovanj?. Pokaži mi en sam posel, ki se ga da narest brez da bi nekdo nekomu kaj v žep vrgel! Povej za en samcat posel brez mazanja, če ga poznaš.
Ampak samo Janši se tolk očita.

Še 100-ič: kako ni dokazov, če pa je bila glavna taktika obrambe, da se izločijo vsi dokazi???

Sliši se kot neka šizofrenija, sprva mi “levaki” preveč govorimo o Janši, zdaj pa je to premalo, daj odločite se že, kaj zagovarjate lol, dementneži.

Ni panike z Janšo, tudi, če gre na smetišče zgodovine, a kaj, ko imamo že novega Janšo, samo ime ima drugo…..ime mu je Alenka B….Imam pa občutek, da glavnih igralcev (beri likvidatorjev, diskreditatorjev) to ne zanima najbolj, ker je njihova

Z JJ-jem se pa ne da primerjat;)).
Pustite že enkrat tega Janšo, naj v miru odsluži tisti dve leti.
Veliko bolj nujnega,zanimivega,….je v SLO.


američani imajo dokaze.oni so tudi začeli z to patria denarno zadevo opozarjat.in ne bodite tak naivni, da se kar na lepe oči nekdo zapira.jaz nisem siguren,da si je nekdo izmislil vse skupaj.[/quote]
Ja pa kaj pol?
Tud, če se to niso izmislili, dokazov pač nimajo nobenih.Dokaz je tisto kar šteje.
In kaj je to kaj novega, če je nekdo za posel dobil nekaj denarja v malho? Kaj je tle novega? Kdo pa je dandanes sposoben napravit posel brez podkupovanj?. Pokaži mi en sam posel, ki se ga da narest brez da bi nekdo nekomu kaj v žep vrgel! Povej za en samcat posel brez mazanja, če ga poznaš.
Ampak samo Janši se tolk očita.[/quote]
pa kaj ti misliš,da nakladajo.njim je to postranska zadeva ampak so samo povedali kam je šel denar.če ne bi bili prepričani,bi bili tiho.
ja za dobit v malho je ok ampak ne moreš pri tem ignorirat države.na račun države kasirat denar.če bi se ta denar prenakazal v državno kaso ne bi nihče jamral.stvar je v poštenosti.in z državo se ne gre igrat.naš sistem sodišč je še preblag v ameriki sediš za tako lopovščino sto let v zaporu.in nehajte pomilovat akterjev ,ki so dobili smešno majhne kazni.
to je nič za tolike miljone.jaz bi tud za dva tri miljona z veseljem odsedel leto dve z prostimi izhodi.

Ne ne. Nič pustit.
To bi zdaj vi komunisti radi naredili. da bi se utihnilo in da bi se ga pustilo in da bi se prenehalo o Janši pisat. To je bil vaš komunistični cilj. Janšo politično diskvalificirat ga strpat v zapor, da se ne bo več pojavljal, da ne bo mogel nič povedat proti vam komunistom itd….da boste vi brez kontrole in Janševih pridig lahko terali svoj priviligirani in zločinski komunizem naprej..
Nak nak.
Ne gre to tako več…

Tvoji posti so vedno nedoločni, mlačni, neopredeljeni.
Se vidi, da nisi živel v Jugi. Namreč, take mlačneže so komunisti po vojni kar pospravili.


Ja pa kaj pol?
Tud, če se to niso izmislili, dokazov pač nimajo nobenih.Dokaz je tisto kar šteje.
In kaj je to kaj novega, če je nekdo za posel dobil nekaj denarja v malho? Kaj je tle novega? Kdo pa je dandanes sposoben napravit posel brez podkupovanj?. Pokaži mi en sam posel, ki se ga da narest brez da bi nekdo nekomu kaj v žep vrgel! Povej za en samcat posel brez mazanja, če ga poznaš.
Ampak samo Janši se tolk očita.[/quote]
pa kaj ti misliš,da nakladajo.njim je to postranska zadeva ampak so samo povedali kam je šel denar.če ne bi bili prepričani,bi bili tiho.
ja za dobit v malho je ok ampak ne moreš pri tem ignorirat države.na račun države kasirat denar.če bi se ta denar prenakazal v državno kaso ne bi nihče jamral.stvar je v poštenosti.in z državo se ne gre igrat.naš sistem sodišč je še preblag v ameriki sediš za tako lopovščino sto let v zaporu.in nehajte pomilovat akterjev ,ki so dobili smešno majhne kazni.
to je nič za tolike miljone.jaz bi tud za dva tri miljona z veseljem odsedel leto dve z prostimi izhodi.[/quote]

Daj daj ne klobasaj !
Saj glih v tem je point.
Če je Janša res dobil kakšen denar ga je dobil od Patrie. Janša ni dobil denarja od države slovenije. Če ga je dobil, ga je dobil od patrije, ki je dilala v slovenijo tista vozila. Torej Janša ni slovenijo popolnoma nič oškodoval.
Za slovenijo bi blo vseeno. Slovenija je imela namen kupit neko orožje. Od koga bi ga dobila nima nobene veze, kar se denarja tiče. Ravno tako bi slovenija zapravilka denar, ki je bil za orožje namenjen. Pa ni važno komu ga slovenija da. Al Patriji al pa crveni zastavi. Denar za orožje bi šel. Le podkupnina bi prišla iz crvene zastave.
Danes posla brez podkupnin ni. Kdor misli da je , ne živi vsedanjosti.

Žal je našo Alenko res težko primerjat z Janezom. Da ima nekdo tak ego po samo enem letu dela v vidni politiki……..kaj šele bo. Gospa je zelo na hitro pokazala svoje vrline, ki so ego do nebes, skrb predvsem za lastno rit ( zadnje pol leta mandata je dalala samo za svoj stolček, prve pol leta pa rihtala kredite, da je imela drugo polovico mir za rihtanje stolčka) Kaki posli in dogovori so še odzadaj, sam bog ve…..

Pa pustiti nekoga, da si je na račun nas vseh zrihtal plačo 30 jurjev….pa dragi moji v mandatu je to skoraj milijon in pol…..cela druščina pri Patriji ni dobila toliko podkupnine.
V nos pri Alenki gre predvem njen način rihtanja stolčka, ne slovenska fovšljivost za njeno plačo. Pri svojem delu je poteptala praktično vse etične norme. Vse pa bi bilo v redu, če bi bila imenovana s strani drugih, kot zasluga za njeno delo tu doma, in seveda s konsenzov vsaj večine. Tu pa je niti njeni bivši ne marajo in se ne strinjajo.
Alenka nam bo še sive lase delala…..če se bomo delali nevedne in bedake, češ saj to ni nič, pustite jo, privoščite ji……saj enako je bilo tudi s Hitlerjem…na začetku so se mu smejali

Ne ne. Nič pustit.
To bi zdaj vi komunisti radi naredili. da bi se utihnilo in da bi se ga pustilo in da bi se prenehalo o Janši pisat. To je bil vaš komunistični cilj. Janšo politično diskvalificirat ga strpat v zapor, da se ne bo več pojavljal, da ne bo mogel nič povedat proti vam komunistom itd….da boste vi brez kontrole in Janševih pridig lahko terali svoj priviligirani in zločinski komunizem naprej..
Nak nak.
Ne gre to tako več…[/quote]

Janša je obsojen na dve leti, to mora odsedet. Ne vem,kaj komunisti mislijo, mi (nismo komunisti) mislimo,da naj oddela svojo kazen in da je to edino prav.


pa kaj ti misliš,da nakladajo.njim je to postranska zadeva ampak so samo povedali kam je šel denar.če ne bi bili prepričani,bi bili tiho.
ja za dobit v malho je ok ampak ne moreš pri tem ignorirat države.na račun države kasirat denar.če bi se ta denar prenakazal v državno kaso ne bi nihče jamral.stvar je v poštenosti.in z državo se ne gre igrat.naš sistem sodišč je še preblag v ameriki sediš za tako
lopovščino sto let v zaporu.in nehajte pomilovat akterjev ,ki so dobili smešno majhne kazni.
sam ej.jaz nisem lih reven ampak vem ko porsbim le jurja za nekaj,kam sem ga dal.40 tisoč pa,da ne bi vedel.dej no.še bill gates se necrazmetava tako z denarjem.sicer pa kaj me briga ampak povem pa lahko.
to je nič za tolike miljone.jaz bi tud za dva tri miljona z veseljem odsedel leto dve z prostimi izhodi.[/quote]

Daj daj ne klobasaj !
Saj glih v tem je point.
Če je Janša res dobil kakšen denar ga je dobil od Patrie. Janša ni dobil denarja od države slovenije. Če ga je dobil, ga je dobil od patrije, ki je dilala v slovenijo tista vozila. Torej Janša ni slovenijo popolnoma nič oškodoval.
Za slovenijo bi blo vseeno. Slovenija je imela namen kupit neko orožje. Od koga bi ga dobila nima nobene veze, kar se denarja tiče. Ravno tako bi slovenija zapravilka denar, ki je bil za orožje namenjen. Pa ni važno komu ga slovenija da. Al Patriji al pa crveni zastavi. Denar za orožje bi šel. Le podkupnina bi prišla iz crvene zastave.
Danes posla brez podkupnin ni. Kdor misli da je , ne živi vsedanjosti.[/quote]
seveda dobiš od patrije.skupen ceh pa plača kupec.če bi ta denar preusmeril na rs ,mu ne bi nič nihče očital.tega ni bilo treba.jaz,če bi imel tako bajno plačo katero dobim od ljudstva,ne bi nikoli spravljal drugega denarja v žep.
nobeno slovensko sodišče nikogar ne obsodi kar tako.če oni pravijo tako,potem je res tako.jaz verjamem v to.
in še nekaj.ni slovenija dajala podkupnine ampak po vsemu videnemu je to patrija počela.malo si zamešal prejemnike in dajatelje.
jaz ,ko sem porabil 10 tisoč eur ,se bom tega spomnil do konca življenja,da o večji vsoti ne izgubljam besed.če daš za eno kripo,ki ti crkne vsake toliko 40 jurčkov,se moraš prekleto spomnit kako si jo zaslužil .a ne,da je tako

New Report

Close