Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Zagovorniki Janeza Janše, mi znate povedati?

Zagovorniki Janeza Janše, mi znate povedati?

Zagovorniki Janeza Janše, mi znate povedati, zakaj sta Zagožen in Krkovič z Janševim imenom operirala mimo njegove vednosti? Zakaj se na sodišču Janša še vedno z nasmehom na ustih nastavlja skupaj s Krkovičem in zakaj ustanavljata in sodelujeta pri raznoraznih projektih? Zdaj po sojenju pa sprašujem, zakaj Janša nikoli ni v svoj zagovor izrekel, da so ti ljudje operirali z njegovim imenom brez njegove vednosti? Zakaj se ni branil kot vsak drug, ki so ga drugi potunkali? Jaz vem, da ne bi šparal drugih ljudi, ki bi me tako brezvestno potunkali v neko afero, s katero nimam nič opraviti. Zakaj je Janša še vedno kolega in sodelavec ljudi, ki so ga potunkali? Ker da Krkovič in Zagožen nista imela nič opraviti s podkupninami, glede na to, da noben od njiju ni imel formalne vloge pri nakupu, se pa res ne da trditi. Ona dva sta preko materialnih dokazov vpletena v zgodbo. Res me zanima vaš odgovor na moje vprašanje, zakaj se Janša ni branil na tak način. S tem bi nenazadnje indični sklep ovrgel.

Zato, ker Ivan ne bo šel v čuzo za leti. Pa ne mislim zato, ker bi jaz verjel da ni nič kriv…ampak zato, ker Ivan ve v kaj so vpleteni njegovi politični nasprotniki in bi lahko začel twitat…Zato se bodo celo nekateri njegovi politični nasprotniki potrudili s svojimi zvezami, da ne bo šel za rešetke.

Oh, daj no, če bi imel kaj za twitat, bi že, in se ne bi posluževal ponarejanja in prirejanja dokumentov in fotografij. Če pa res kaj ve o drugih, tega ne sme obelodanit, ker bi s tem inkriminiral tudi sebe. V toliko sr.nja kot je on vpleten, ni nihče drug. Seveda bo šel sedet. Mu bodo njegove najbolj goreče oboževalke nesle rože pred vhod v zapor in spet tulile od žalosti, kot takrat pred sodiščem. Aja, una, ki je bila takrat najbolj glasna, je baje strankarska tajnica in se je jokala po službeni dolžnosti. Za crknit. Skratka, še bo zabavno.

Komunizem je res kultura vulgarnosti in prostaškosti oziroma sovraštva. Za nameček pa tega niti dojamejo ne, le ko gredo na sever, ne dojamejo, zakaj po koncertu vsi vse stole pospravijo nazaj na svoje mesto medtem ko jih pri nas razmečejo in še kakšnega polomijo. Samo mal čudno se jim zdi, vse skupaj.

Sovraštvo je glavni temelj komunizma. Sovraštvo do razredov in drugačnih. Zato so ravno v komunističnih državah pobili toliko ljudi. Totalna eliminacija! Zato je še danes med nami toliko sovraštva. Otrokom od vrtca naprej je sistematično vcepljano sovraštvo. Zato se forumaši nemškega rodu na tem forumu toliko pritožujejo, da nemška manjšina pri nas ni priznana. Iz sovraštva do Nemcev.
Brez sovraštva komunizma sploh ni.

A v Murglah nimate prostega niti enega dneva? Pojdite malo na sveži zrak.

Oh, daj no, če bi imel kaj za twitat, bi že, in se ne bi posluževal ponarejanja in prirejanja dokumentov in fotografij. Če pa res kaj ve o drugih, tega ne sme obelodanit, ker bi s tem inkriminiral tudi sebe. V toliko sr.nja kot je on vpleten, ni nihče drug. Seveda bo šel sedet. Mu bodo njegove najbolj goreče oboževalke nesle rože pred vhod v zapor in spet tulile od žalosti, kot takrat pred sodiščem. Aja, una, ki je bila takrat najbolj glasna, je baje strankarska tajnica in se je jokala po službeni dolžnosti. Za crknit. Skratka, še bo zabavno.[/quote]

Kdaj gre Ivan za rešetke za 2 leti? To bi res rad videl.

Beri Mladino, Večer, Delo, Dnevnik in gledaj TV Murgle (bivša TV Slovenija) in 24kur.. Oni so na tekočem.

P.S.

Plus Akanalizacija. Nuša Lesar je ob napovedi, da mora Janša po krivem v zapor, v oddaji SVET doživela orgazem. Ne verjamete? Poglejte si posnetek oddaje.

Vidim, da mi nihče ni odgovor, ampak so letele samo na Trstenjakovi pripravljene floskule. Odgovora ni zato, ker odgovora ni, ker ni logičnega odgovora in ga ne more biti. Vsak od nas

Odgovor je najti v drugi temi: http://med.over.net/forum5/read.php?186,9660111

Ravno danes leta 1991 je padla prva žrtev za SAMOSTOJNO IN NEODVISNO SLOVENIJO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ti je sedaj več jasno?

Če ne prepoznaš notranjega sovražnika in ne dojameš njegovega delovanja: Ja pa kdo ti je kriv.

eno od osnovnih retoričnih trikov – če ne veš odgovora zamenjaj temo, če je možno po načelu napad je najboljša obramba. Pa je avtor v prvi temi postavil eno zelo jasno logično vprašanje, odgovor je pa takoj murgle, komunisti, notranji sovražniki… jaz imam še dva:
– če ves čas trdijo, da ni nobenih dokazov, zakaj si je obramba tako prizadevala, da se dokaze umakne iz sojenja?
in še eno out of topic:
– če je sovraštvo temelj komunizma (kot trdi en zgoraj), kam potem spada vse to sovraštvo in besnenje proti komunizmu, ki veje iz vsakega vašega posta? pa ne, da se zgledujete po svojih najbolj osovraženih nasprotnikih?

dajmo zdaj, na juriš: murgle, rdečkarji, rdeča zalega, podgane, paradajzarji…. odgovora na vprašanja pa nobenega…

Ti pač verjameš montiranemu procesu. Kdo ti je kriv, če ne razumeš, kaj pomeni montiran proces? In sedaj iščeš neko logiko tam, ki je ni (le Cekuta je dokazano kriv, ampak on ni iz strani desnice). Tak si kot tujci, ki ne dojamejo delovanje komunističnega sistema (ker sklepajo po sebi).

Kako vem, da imam prav?

Ker se je pred tem kupilo rabljeno prenosno vojaško bolnico in pri tem se je izgubilo nekaj milijonov evrov (kupljena je bila kot nova, pa ni bila). O tem je govoril Erjavec, a to se je zgodilo takrat, ko ni bil na oblasti Janša. Vse so pometli pod preprogo.

In sedaj nas hočejo prepričati o Patrii, ki je bila legalno kupljena, ne pa tako kot rabljena prenosna vojaška bolnišnica?

Mah, jest res ne vem kaj je narobe s tem narodom…. res mi ni jasno kaj poneumlja ljudi ali pa se taki že rodijo…. najbrž mešanje s tistimi turškimi geni… nekaj že mora biti ne temu…. da smo si tako različni

spet ena tipična: če ena stran naredi nekaj narobe (npr. patrija), potem svojo nedolžnost dokazujejo s tem, da je tudi druga stran naredila nekaj podobnega (npr. mobilna bolnica). Pomoje je oboje vredno svojega sodnega epiloga, eni so pač očitno bolj uspešno pometli pod preprogo kot drugi. Kot če bi janezek ukradel bonbon in ko bi ga dobili bi se drl: saj Lojzek ga je tudi včeraj. Aja, potem je pa ok, al kako?

Zakaj so ljudje tako nedoumljivi? Nesposobni povezat par stvari…. Ta neumnost je že absurdna.

Sploh ne morem dojeti, zakaj ljudje ne morejo dojeti.

To je tako kot reševanje IQ testa, kjer imaš dano zaporedja in ga moraš sam dokončati….

Vsi pa škilijo k sosedu in imajo zato vse narobe… spet dokazano, da če učitelja ni v razredu, da je splošni uspeh slabši, ker vse preplonkajo in to narobe, ker so ta neumni vedno najglasnejši in tudi uspešne potegnejo za seboj!!!!! Ta neumni so vedno najglasnejši in mislijo, da imajo prav…. ker se niti svoje lastne neumnosti ne zavedajo, ker če bi se, potem bi vedeli, da ostaja polje skoraj neskončnih možnosti… .

Tko da, počakajmo še 100.000 let (da evolucija pokaže zametke inteligence), če ne bomo takrat zaradi bedakov spet na ravni kamene dobe.


vse to se tudi jaz sprašujem… res nihče ne zna dati normalnega odgovora na čisto enostavna gornja vprašanja? no ja, si bom pač sam odgovoril kaj pomenijo izmikanja, protivprašanja, kontranapadi, menjava teme…

Sej se noben ne izmika. Krkoviču in Janšu sodi vzporedno JLA sodišče in sta kriva “osamosvojitve Slovenije” – ker sta nabavila orožje za Slovenijo in slovensko vojsko. Zato taka gonja z orožjem! Za JLA je Janša resnično trgoval ilegalno (saj je deloval proti njej), legalno pa za Slovenijo! To za JLA pomeni vojaški udar. Janša je pač največji sovražnik JLA. Oče vrhovnega predsednika slovenskega vrhovnega sodišča je JLA oficir iz Bosne. Predsednik vrhovnega sodišča je hotel srbski jezik v slovenskih sodiščih v času jugo režima. Znan je kot kršitelj osnovnih človekovih pravic!

A je lahko napisano še bolj jasno? Ne vidiš, da Sloveniji vladajo še vedno isti ljudje, kot pred letom 1991. Ti misliš, da če se sistem spremeni na papirju, da se potem tudi v resničnosti. No, očitno ni tako.

Odgovora na vprašanje seveda še vedno ni. Ker ga ne more biti. Ker bi si nekateri morali priznati, da je takšno početje seveda nelogično, da bi vsak, ki bi ga drugi potunkali, začel vpiti, hej, kaj se greste, jaz nimam nič s tem, po nemarnem ste uporabljali moje ime, bi se s temi, ki bi ga potunkali na smrt skregal. Janša seveda tega ne more narediti, ker je bil zraven in če bi on potunkal druga dva (tri v bistvu, samo da je en mrtev), bi oni nazaj njega.

Seveda tipično skušate spreminjate temo, ker na vprašanje ne morete odgovoriti.

Ključna oseba pri vsem skupaj je bil dr. Zagožen. In, povej mi to, zakaj bi dr. Zagožen pošiljal vprašanja “kdaj bo nakazano 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} predplačilo provizije…”, če obljuba provizije (1.) ni bila dana in (2.) ni bila sprejeta? Torej boš ti, recimo, od mene zahteval nekaj, kar ti jaz sploh nisem obljubil, da ti bom dal in se ti sploh nisi strinjal, da boš to vzel?

Daj vzemte si čas pa si CELO sodbo preberte, krog je kronološko in logično zaključen, obramba pa do danes ni predstavila alternativnega kroga dogodkov. Poleg tega so se tudi priče na zaslišanjih vse izrekle obremenilno napram obtoženim, vse kar obramba skupi spravi pa je da v preiskavah na Finskem nista bili prisotni dve priči, kakor je sicer v zakonu pri nas, ne pa tudi na Finskem.

SDS verniki Krkoviča in Črnkoviča ne omenjajo, ker je obema NEIZPODBITNO DOKAZANO, da sta kriminalca. Obešajo se samo na povezavo teh oseb z Janšo, če je dovolj dokazov, da je tudi Janša kriminalec. Oni točno vedno kdo in kaj sta Krkovič in Črnkovič, tukaj gre zgolj za reševanje vojaka Majerja .

Obljuba je bila težka nekaj čez 10 miljonov €. Ob tem je Zagožen zahteval 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} predplačilo, ker so se bližale volitve (leta 2008). Predplačilo je bilo izvedeno v višini okrog 4 miljone €, od tega je bilo nekaj preko 3 miljone € namenjenih v Slovenijo. Pred volitvami so se potem pojavili znani brezplačniki (sicer povsem neodvisni ”mediji”, za katere so pod psevdonimi pisali razni ”neodvisni” ”novinarji” in zavedenim Slovencem razkrivali resnico), katere so financirali razni učitelji telovadbe in druge osebnosti, ki so sicer brez prebite pare, za brezplačnike pa so od nekod pričarali vsak po nekaj 100.000 €. Več kot očitno je, da je denar dejansko bil izplačan v Sloveniji, ampak kot je pojasnil tožilec, je obtožba ostala pri obljubi, ki je pravno izenačena s prejemom denarja. Glede brezplačnikov pa – če bi se že takrat kakšni inšpekcijski organi zganili, ne nazdanje imamo medijskega inšpektorja, bi morda danes sploh ne govorili zgolj o obljubi.

Začelo se je na znanem kraju z znaninimi osebami, kjer so v znani banki nekje v Avstriji želeli dvigniti znane osebe povezane z obsojenimi dva milijona evrov. Ko je avstrijska policija to sporočila našim policajem za časa vlade JJ-ja in ministrovanja SDSevoga ministra, so depeše čudežno založili.

Kdo v teh časih še posluje z dvomilijonsko gotovino? Take vsote gredo iz računa na račun, a to je dokazljivo. Kovčke prenašajo kriminalci.

RTi kovčki gotovine pa so za SDS podrepnike nočna mora, ki jo še vedno pometajo pod preprogo seveda s pomočjo pravosodja, ki ga imajo že dolgo v svojih krempljih. nenazadnje je tudi pravosodni minister isti, kot je bil v SDS vladi!
Svet pa resnico o trgovcih s smrtjo že dolgo dobro pozna!

Čanžek je podjetnik, ki že dolgo živi v Švici in dobro ga poslušajte kaj je povedal v zadnjem komentarju!

“veliko ljudi me je že okradlo, a tako temeljito kot Janša pa še nobeden!”

Že vrabci na strehi čivkajo, da je Janša moral biti obsojen samo zato, da je posel uradno nezakonit. To pomeni, da je koruptiven. Kajti samo in le v tem primeru bo neizbran kandidat pri oklepnikih, ki tesno sodeluje s LDS, upravičen do nekaj sto milijonske odškodnine. Več denarja si bodo razdelili, kot pa je bil vreden sam posel.

To ti je Slovenija. Gnila v sam vrh. To se po portalih bere.

Samo za denar se gre: https://www.youtube.com/watch?v=3p-NoQqPBg0

aja, če vrabčki čivkajo potem bo pa že res… bogi nič krivi vrabčki, ne da bi vedeli so postali sds-ovci. da ni to en drug vrabec čivknil?

jankoviću pa so odpisali 29 milijonov evrov! Sodniška podpora kriminalu in temu mafijcu!!!

Edini za katerega je dokazano da je prejel denar in za to tudi sedel je pokojni Cerkuta,levak torej, zato nehajmo s tem, od afere Partija so zaslužili edino levaki, krive so pa naredili druge v stilu, PRIMITE TATU !

New Report

Close