Forum.Over.Net

Politični čvek

Kaj se dogaja na politični sceni? Če so že naši voditelji, se lahko o njih in njihovem delu tudi pogovarjamo, saj je politika del našega vsakdana in zaradi nje smo tam, kjer smo. Skupaj smo v dobrem in slabem.
Forum je nemoderiran in uredništvo ne odgovarja za komentarje, si pa pridržuje ppravico tudi do izbrisa tem brez obrazložitve.

Morate videti - Resnica iz leta 1944

Default avatar

enmresen

člen 133 je napisal/a:
enmresen je napisal/a:
Tukaj nima prihodnosti noben.vse dokler bo peščica razpolagala z težko prisluženim denarjem,ki ga niso zaslužili
Ja! Smo najbolj obdavčena država na svetu.
Če pa z uspešno obrtjo slučajno komu padeš v njegov zelnik, pa te hitro onemogočijo. Le parim zelo uspešnim pustijo, da malo migajo.
Lej uspešen je lahko vsak kolikor hoče.in tisti zelo uspešni so zame luzerji.kaj jim bo ta uspešnost,ko nimajo časa niti kake dobre bejbe nategnit.pa v strahu spijo ponoč.naj si imajo to.
Res je ,da se kalance hitro pojavijo pod noge na vseh področjih.pa ne zarad tega da bo podstavljalec polen imel korist ampak zato,ker je preprosto žleht.
Default avatar

Spletke in zarote

simpl je napisal/a:
res ste levi ubogi na duhu..
če povzamem..
partidžani so bili domači in "tapravi"..tisti ki so branili avtohtono prebivalstvo
damači so bili tudi damabranci, a ti so se boril proti domačim ljudem, z obilno podporo tujih..

tako pravi naša zgodovina..pika amen..OK..OK..

l1991-2014..
eni skoz paktirajo z "JLA", in drugimi "tujimi"silami,
mahajo s tujimi zastavami, pojejo neke udarne pesmi..slavijo nek lik..

a se tem tud reče domači izdajalci-kvizlingi..???

sam vprašam, tolk da vem kam jih "pozicioniram"
Ne, ni res.
Partizani, komunisti so delali za Ruse in Srbe (prisegli so rdeči armadi, ki je bila pod rusko oziroma srbsko komando). V posnetku jasno reče, da se partizani/komunisti borijo za rusko nadoblast.

Domobranci pa so bili slovenska narodna vojska, ki je videla svojo prihodnost v EU pod Nemčijo. (Če bi poslušal posnetek bi ti tudi to bilo jasno). Slovenija je bila več kot 1000 let del zahodnega nemškega "imperija" (brez Hitlerja, se ve).

Leta 1945 pa je JLA vojska (uradni jezik JLA je srbski, Srbi ta glavni) okupirala Slovenijo in pobila slovensko narodno vojsko - domobrance. Res je sicer, da govorijo, da so nas "osvobodili" leta 1945, a če bi bilo to res, od koga smo se pa potem osvobodili leta 1991.
Slovenci kot narod smo postali samostojni šele leta 1991 in šli nazaj pod "Nemčijo", EU.

Komunisti so se borili proti slovenskemu narodu in za jugoslovanski narod. Če to ne bi bilo res, tudi genocida (nad 600 množičnih grobišč) po vojni ne bi bilo. Če bi pozorno poslušal prispevek, bi ti moralo to biti jasno. V posnetku jasno pravi, da komunisti govorijo, da se borijo proti okupatorju, a pobijajo samo Slovence (zelo udaren govor je na to temo, da komunisti pobijajo Slovence, Slovence!!!!). Najbrž nisi dobro poslušal.

Domobranci so bili zavedni Slovenci, ki so se borili proti rdeči komunistični revoluciji!
Nemčijo so pač videli kot del iste kulture oziroma manjše zlo od Stalinistične Rusije. Če bi namreč pozorno poslušal, bi videl, da so se domobranci borili za krščansko Evropo in proti kapitalistom in vele trgovcem, ki so barantali s slovensko narodno krvjo! To samo dokazuje, da je komunizem res začela bogata zločinska elita in da se je šlo komunistom res samo za plen in da so bili komunisti le plačanci bogatašev.
Default avatar

Spletke in zarote

Jaz hočem samo resnično razumeti kaj se je dogajalo. Dejstvo je, da smo Slovenci kot narod potegnili ta kratko. Res ta najkrajšo. Raje tu ne objavim še načrta po katerem so komunisti izvajali genocid v Ljubljani. Je pa objavljen na spletu (tam piše, da je treba družine antikomunistov pobiti vse do zadnjega dojenčka),... o razčetvorjenju domobrancev, posiljevanju slovenskih žensk (preden so jih ubili) medtem ko so se dojenčki posušili na soncu raje ne govorim....

To je res tako bolano,.... to je bolano.

In potem se zgražate nad nacisti, zločinov storjenih pred nosom (in so hujši od nacističnih) pa ne vidite.
Default avatar

enmresen

Spletke in zarote je napisal/a:
Jaz hočem samo resnično razumeti kaj se je dogajalo. Dejstvo je, da smo Slovenci kot narod potegnili ta kratko. Res ta najkrajšo. Raje tu ne objavim še načrta po katerem so komunisti izvajali genocid v Ljubljani. Je pa objavljen na spletu (tam piše, da je treba družine antikomunistov pobiti vse do zadnjega dojenčka),... o razčetvorjenju domobrancev, posiljevanju slovenskih žensk (preden so jih ubili) medtem ko so se dojenčki posušili na soncu raje ne govorim....

In potem se zgražate nad nacisti, zločinov storjenih pred nosom (in so hujši od nacističnih) pa ne vidite.
Treba te zapret.zagovarjaš naciste,ki jih ves svet obsoja.jaz mam v žlahti vse sorte oziroma sem imel in bele in rdeče.vsi so preživeli razen enega žlahtnika,ki je bil partizan in so ga domobranci ustrelili.
Default avatar

kje

To ni zagovarjanje nacistov, kje ti to vidiš? Pojdi no raje še h kakšni ljubici, tole niso ravno teme zate, kot kaže. :)))
Default avatar

člen 133

enmresen je napisal/a:

Treba te zapret.zagovarjaš naciste,ki jih ves svet obsoja.jaz mam v žlahti vse sorte oziroma sem imel in bele in rdeče.vsi so preživeli razen enega žlahtnika,ki je bil partizan in so ga domobranci ustrelili.
A nisi rekel, da greš neko ljubico nategnt? Zdej pa po tipkovnici klofaš? Nekam slabega, topoumnega agenta so našli tile rdečkarji.
Pa brez že vnaprej predvidljivih izgovorov, prosim.
Default avatar

enmresen

Ti si obseden.hhahhaha a jaz rdečkar.bog te ljubi jebe se meni za rdeče in plave.jaz sem brezbarvni hehe
Default avatar

Roki +

enmresen _______ Kako pa to zmoreš, da se smejiš in istočasno pišeš hehehe ?!>))) Ta smeh pa mora bit grenak ! Pa veš , da po AYURVEDI to škodi zdravju ?!
Default avatar

enmresen

Roki + je napisal/a:
enmresen _______ Kako pa to zmoreš, da se smejiš in istočasno pišeš hehehe ?!>))) Ta smeh pa mora bit grenak ! Pa veš , da po AYURVEDI to škodi zdravju ?!
Hahahhhahahhahahaaa jauuuuuuuuuuuuuuuuu.
Default avatar

Nemec8

janoš je napisal/a:
Narodna vojska ha ha ,po koncu vojne ste na meji z Avstrijo skupaj z nemci napadli partizane,to je delala ne narodna ampak izdajalska kvizlinška vojska!
Kot prvo Nemci smo rasa, narod, in jezik, in kultura..( Nemci kot Nemci niso dobenega napadali)..
Ob koncu vojne so bile vojska Nemske drzave,..in ostale vojske "porazenke" razorozene..
Tako da niso imele s cim napasti,.tudo ce bi hotele, napasti koga..

Po koncu vojne Nemska dzvana vojska in ostali vojske niso vec imele orozja..
Vojska Nemske drzave je bila razorozena tukaj ob kapitulaciji, in takrat je bila kjer je danes meja Slovenije in Hrvaske..

Na tem obmocju kjer ste ga vi sedaj opisali, je bilo po koncu vojne potem Bulgarksa voljska, ki ji bila del Rdece armade, in Britanska imperialna vojska, in mogoce Ukrajinska juzna armada..(To so bile vojske..oz oborozene sile na meji z danasnjo Avstrijo v tistem casu po koncu vojne)..
Default avatar

En Stef

enmresen je napisal/a:

Vsak Clovek je neke narodnosti, nevem ce obstaja kak clovek, ki nebi bil kake narodnsti..
Nebi rekel da, bi kdo koga obsajal ker je kake narodnosti, ker potem bi bili vsi ljude obsojeni..
Drugace pa po Ustavi Slovenske drzave..je Sovenija, drzava Slovesnke narodnosti, in je socilana drzva.

Tako da Slovenija ima Social nacionalisem v ustavi..
Mislim, da celi svet bolj obsoja ljudi, ki ne znajo prav uporbljati besed Narodnost, in Komunizem itd..in ce delajo krivice in grdo ravannje z ljudmi itd..

Ali pa ne vejo kaj sploh pomenijo te besede..itd..sicer pa,..ce je slabo vreme, in ce je dez ali toca in ce nekdo rece, da so zato krivi Naziji za dez in toco..najbrz ta ki to rece, ve kaj je rekel..samo najbrz drugi ne vedo kaj ta clovek s tem mislil, ali kaj je to neka cudna vera ali vrzaverje ali kaj..Sicer je pa svoboda veroizpovedi tudi v tej drzavi..ali svoboda govora....in , ce je vam nekdo ustrelil enga zlhtnika..zato ni potrebno vec kot orda samo en strel ene osebe..in ce je bil zlocin,..je potem neka iduvidulana oseba tudi zlocinec..Domobranci so pa kolektivni pojem..treba je obsojati zloci, treba je obsojati greh in ne gresnika..Greh in zlocin je slaba stvar..
Ljudi je pa Bog ustvaril prvinsnko kot dobre..So pa vsi ljudje razlicni, niti enojajcna dvojcka nista ista..