Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek DOMOBRANCI SO ŠČITILI SLOVENCE PRED KOMUNISTIČNIM NASILJEM !

DOMOBRANCI SO ŠČITILI SLOVENCE PRED KOMUNISTIČNIM NASILJEM !

Slovenski domobranci

Slovenski domobranci niso bili politična vojska, politična vojska so bili komunisti.

Domobranci pa so v bistvu branili tradicionalno kulturo, kakor jo je oblikovalo celotno narodovo občestvo skozi stoletja in kakor se je spletala iz prvin, ki jih je izoblikovala kultura v nemirnem, a v bistvu civilnem poteku zgodovine.

Domobranci so branili v kulturnem in zgodovinskem procesu rojeno državo.

Slovenski domobranci so bili legalni in legitimni branilci doseženega reda civilizacije.

Zato niso bili nikaka politična milica, ampak vojaki kot polis delujoče družbe, bili so samogiben obrambni refleks civilne družbe, potem ko je bila država te družbe pod silo zunanjega pritiska uničena.

Domobranci so bili vojska neke države v njeni odsotnosti.

oh ja to bo to ja

“”Domobranci so branili v kulturnem in zgodovinskem procesu rojeno državo. “

Še en zarukan hlapec do onemoglosti!
Domobranci nikdar niso imeli države in še tisto v kateri so bili so s prisego okupatorju izgubili oziroma jo predali v uničenje in potujčenje! “NAREDITE MI TO DEŽELO SPET NEMŠKO” je Hitler lepo in jasno povedal!
Že 20 let kokodakate a še nikdar niste povedali, kako so zločinci domobranci branili karkoli??? Zakaj so tako bežali na vse strani sveta in čez Karavanke do Argentine, če so bili res pošteni!!! in če so branili svojo “državo?” Poštenemu človeku ni potrebno bežati, sploh pa zaradi boja za svobodo!
A kako sprevržene so te vaše laži je vsakomur jasno!
Kako so se ti zločinci borili pa tudi!!!

nova
Uredništvo priporoča

Komunistična strategija…

“Stoga mi moramo da palimo. Pripucaćemo pa ćemo se povući. Nemci nas neće naći, ali će iz osvete da pale sela.
… Mi od njih moramo načiniti beskućnike, proletere… Samo nesrećnici postaju komunisti, zato mi moramo nesreću stvoriti, mase u očajanje baciti, mi smo smrtni neprijatelji svakog blagostanja, reda i mira…” (moša pijade, srbskožidovski pankrt, avnoj).

Kdo pa je branil Slovence na Primorskem,Koroškem,Štajerskem in Gorenjskem ,kjer ni bilo domobranov-domobrani posiljujete z svojo nestrpnostjo ves pošten slovenski narod!Pustite nas na miru in nehajte hujskat ljudi.Kar pa je bilo naj pove zgodovina.

janos-pik-pik……..a so tebe pa redno popikali v rit, da se tako na veliko prdneš .

A ni res kar govorim -pikajo pa menda tebe!

Na Primorskem in Gorenjskem so bili domobranci, sam ti si preveč ZABIT in ZARUKAN, da bi to vedel.
Malo se ozri po raznoraznih pisanjih pa boš z lahkoto odkril gorenjsko in primorsko domobranstvo.
Se pa bojim, da tega ne boš znal najti. Vprašaj – če ne znaš – na CK KPS. Tam dobro verjo.

A res jaz sem mislil da so bili na primorskem tigrovci,kaj pa na Štajerskem ste nas tudi branili domobrančki?

Tigrovci so bili, samo vas ni bilo. Tigrovce je podpirala in oboroževala ORJUNA vaša naravna sovražnica. Na Štajerskem vas ni bilo potrebno braniti, ker ste imeli že ob prihodu nacistov vsi lesene tace dvignjene v Hitlerjev pozdrav.

Na Primorskem in Gorenjskem so bili domobranci, sam ti si preveč ZABIT in ZARUKAN, da bi to vedel.
Malo se ozri po raznoraznih pisanjih pa boš z lahkoto odkril gorenjsko in primorsko domobranstvo.
Se pa bojim, da tega ne boš znal najti. Vprašaj – če ne znaš – na CK KPS. Tam dobro verjo.[/quote]

Tebi, zarukanemu in zabitemu, morajo drugi povedati, kako je bilo, ker ne veš nič. Če pa že kaj napišeš, napišeš v glavnem z enozložnicami in medmeti.
Zakwa se ti tko pametnega delaš in drugim svetuješ, kaj naj delajo? Razčlovečeni osebek! Lahko bi se malo učil, da bi kaj več vedel.

Domobrani so bili izdajalci in sodelavci okupatorja-konec debate!

janosik———- komunisti ste delali proti samostojnosti SLOVENIJE !!

Kako pa misliš narod misli o komunistih, ki so praktično delovali proti SAMOSTOJNOSTI SLOVENIJE ??? IZDAJALCI……saj drugega imena si ne zaslužite !!

milan kućan:

“O odcepitvi Slovenije od Jugoslavije je težko celo misliti, ker to ni nikoli bila moja najintimnejša opcija. Z njo se ne morem sprijazniti.”

“Druže tito, mi ti se kunemo, da sa tvoga puta ne skrenemo!”
“Druže tito, mi ti se kunemo, pobedit ćemo!”
“Evviva communismo!”
“Bandiera rossa la triumfera!”

Torrero nikoli nisem bil komunist,vseeno se mi kvizlingi gabijo!

Povej mi s kom hodiš ( za koga navijaš ) in povem ti kdo si !

Sicer ti pa sam naslov teme pove pravo resnico !

Kar tolaži se.

Saj ti že sama beseda pove vse.
Domobranci = so tisti ki branijo dom
Partizani = so tisti ki so sprocesirali partijo – komunistično

V domobrance so odhajali po večini premožni, produktivni podjetniki, kulturniki in intelektualci. To dokazujejo tudi raznorazne najdbe v jamah v katere so bili ti ljudje pometani in usmrčeni.
V partizane pa so odšli večinoma barabini lenuhi vandali, ki so se združili zato, da bodo premožnim ljudem zaplenili imetje. In so z nacionalizacijo tudi ga. Nemci so tem tako zvanim partizanom rekli tudi banditi.
Zato so razlastninjeni ljudje podjetniki pač pobrali šila in kopita in odšli v tujino, saj doma praktično niso imeli ničesar več. Grozila jim je tudi usmrtitev tako zvanih “osvoboditeljev”.

Precej dejstev, ki govorijo tudi o nasprotnem, si zamolčal, ampak… kar, če te to pomirja…

Zgodovina, ki jo piše zmagovalec ni nujno resnična. Prej obratno.
Že dejstvo da je bilo več “izdajalcev” kot pa “poštenjakarjev” ti da misliti, da tukaj nekaj ni čisto tako kot so nas učili in nas še kar hočejo učit naprej.

“Resnične” zgodovine ni oz. resnica je čisto vse kar se je dogajalo, kar je res, če o tem govorimo iz svoje perspektive je pa že ideološko obarvano. Zgodovina je in vedno bo pristranska in jo seveda pišejo zmagovalci! Tako da kar spokite ven če vam kaj ne paše!

In ravno zato, ker smo bili zmagovalci proti jugo-komunizmu leta 1991, bomo zgodovino pisali ponovno in tokrat RESNIČNO !!! Tako, da kar spokite ven rdeči , če vam kaj ne paše !

“In ravno zato, ker smo bili zmagovalci proti jugo-komunizmu leta 1991, bomo zgodovino pisali ponovno in tokrat RESNIČNO !!! Tako, da kar spokite ven rdeči , če vam kaj ne paše !”

Ob trem pa je najbolj pomembno dejstvo, da so VSI RDEČI zbrani v SDS!!!
Zmagovalci so bili Slovenci, ki so se borili na bojiščih, nikakor pa samoimenovani osvoboditelji ki so bili dobro skriti v zaklonišču!!!!
Vatikanskim in Argetinskim marionetam je pot vedno odprta in lahko gredo od koder so prišli, in bede bo konec! Vedno pa naj vam bo jasno to:

“”Domobranski emigranti, ki so se smeli vrniti v Slovenijo in namesto da bi se vrnili s sklonjeno glavo, so začeli s sovražnim govorom. Začeli so pljuvati po partizanstvu, po vsem, kar je Slovenija bila!!!”

Tako je! naš hrabri Tito, je bil vedno prvi s puško v roki in vedno v prvih bojnih vrstah. kajti, če hrabri Tito ne bi tega počel, ne bi dobil naziva (čina) maršal. Bil je tisočkrat ranjen pa nikoli ni o tem govoril. Če ne bi imeli hrabrega Titota, nikoli ne bi bili svobodni. In ne podlegajte podlim lažem domobrancev o “špilji” v Drvarju, o prebivanju na otoku Visu, ali celo v Bariju. To so laži. Jasno???? Naš Tito je bil vedno na fronti v prvi bojni vrsti.

Vedno, v vseh vojskah, se generali, feldmaršali in maršali bojuejo v prvih bojnih vrstah. Vedno. Tudi ministri za obrambo so vedno v prvih pešadinskih vrstah s puško v roki in z bombami med zobmi.

Kam pa pridemo, če se generali ne bi fizično, s pištolami in puškami bojevali!!!!!

Slava slovenskim domobrancem, ki so se pogumno zoperstavili komunističnim klavcem.
Tito ni bil človek, ampak krvi željna zver. Škoda, da je crknil šele leta 1980. 🙁

New Report

Close