Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Slovenci, odprite oči

Slovenci, odprite oči

Spodaj berem temo o džamiji, ki nam jo želijo vsiliti lj. župan, ki mu je za Slovenijo vseeno in njegovi podrepniki.

Naši predniki pred 500 leti so žrtvovali svoja življenja, da so spravili muslimanske agresorje iz Evrope! Sedaj pa se infiltrirajo nazaj v Evropo in Slovenijo preko kvazi demokracije pravic do svoje cerkve. Slovenci in slovenke, ne padajte na blef, s katerim nas slepijo evropski uradniki in naša prejšnja vlada!

Verjamem, da ti muslimani, ki so trenutno v Sloveniji še ne mislijo tako, kot ekstremisti v Afganistanu, Pakistanu itd; toda ko pridejo gor talibani, bomo za njih brezbožniki vsi, s slov. muslimani vred. Najprej so rekli, da bodo denar za lj. džamijo zbirali sami, sedaj pa že dobivajo večino finančnih sredstev iz Saudske Arabije in drugje. Mislite, da bo to zastonj?

Koliko krščanskih cerkva je bilo zgrajenih v zadnjem času muslimanskih državah? Še te kristjane, ki tam obstajajo, jih pobijajo in terorizirajo.

ODPRITE OČI!!!

Slovencem bi odpiral/a oči??????? Ojojojoj, no. Brezplodno….

no sej najvažneje pa je da nas lahko RKC posiljuje

briga mene katera ustanova postavlja svoje bajte na tem ozemju najraje bi itak videl da nobena, če pa že morajo bit nej jih imajo pa vsi na pa da se samo eno stran priviligira

Tukaj imaš seznam vseh mošej v Evropi. Preden začneš biti plat zvona, ker bo v celi Sloveniji ena sama džamija. http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_mosques_in_Europe
In tvoj post vsekakor sodi v okvir sovražnega govora in upam, da te bi kdo prijavil na policijo. Si sramota za forum.

Imam na široko odprte oči. In ko se vozim po svoji Sloveniji, na vseh hribčkih vidim cerkvice. In pomislim…..z mečem in ognjem je prišla ta krščanska vera v te kraje, med moje poganske prednike in jih hočeš nočeš prisilila, pokorila, zlomila. In stoletja za tem je tako kot je.
Ironija življenja je, da sedaj katoliki razlagajo, kako smo od pamtiveka krščanska država in se bojijo ene “cerkve” druge vere. Halo, tako kot ste vi postavljali na plečih mojih prednikov svoje cerkve in nam vsiljevali vero, pustite da ena druga verska skupnost NA SVOJE STROŠKE postavi EN svoj verski objekt in tam pač dela kar dela.

Mene ne ogrožajo. Le zakaj vas, pa mi tudi ni jasno………….očitno katoliška vera in čut za fer play, poštenost, strpnost sta dva popolnoma različna pojma.

Zakaj jih ogroža? Money, money, money. Muslimani se bodo poročali s katoličankami in adijo, ovčice.

To se lahko že sedaj.

Ja, ampak oni se bojijo invazije zaradi nove džamije. Krneki, skratka.

Podpis.

Podpis.[/quote]

Tudi moj!

nategnu!

ne rabi vam bit simpatična RKC, ampak ne sovražite KRIŽA! Križ je za vse nas, četudi nekdo ne mara RKC. BOLJE KRIŽ KOT DA JE NEKAJ DRUGEGA NAMESTO KRIŽA!

https://www.youtube.com/watch?v=M0dMkFxIe4Y

Nihče ne mara muslimanov.

NE ŽELITE SI, da ne bi mogli slaviti božiča in velike noči.

https://www.youtube.com/watch?v=w345aWXIxfo

vsi muslimani ko postanejo številčno močni zahtevajo neke pravice .. pri nas naprimer da se prepove uživanje svinjine v šolah, ker njihovi otroci ne smejo jesti svinjskega mesa, paštet, klobas,…

naši muslimani niso nič drugačni od ostalih muslimanov v evropi

to je utemeljitev mojega strinjanja z avtorjem teme

kaj bi bila pa tvoja utemeljitev da gre za sovražni govor

Arabske države sovražijo krščanstvo. Komentar?

Leva politika je več migrantov in islama zapomnite si to.

kaktussssss

res je.

Sigurno si neumna baburina, katero nihče noče pof*Umag in čaka na muslimanski qurac!

vsi slovanski narodi so zgradili cerkve, križ! To je ZAPUŠČINA IN DEDIŠČINA! Ne damo tega pod noge levičarskim ateistom, ki bi prodali vse, odprli vsako mejo!

če so v evropi naj ženske ne nosijo rjuh in naj moški ne zlorabljajo svojih žen

naj tega tipa nekdo vpraša zakaj on ni bil gor naret ko duh

ker bi mu bilo vroče?

tisti ki so kao napadali muslimanski par … zakaj ni teh dveh igralcev poslal na cesto in posnel če bi ju kdo res napadel? ker ju nihče ne bi..ker folku še ni jasno kaj je islam..prepoved kontracepcije in masturbiranja..ko kobilice bodo zavzeli ves razviti svet in s svojimi srednjeveškimi običaji uničili vse kar misli s svojimi možgani, pahnili nas bodo v revščino, lakoto, bolezni in smrt..zemlja ne bo zdržala njihove natalitete in primitivnega razmišljanja..zemlja je premajhna za to da bi vsak človek na svetu imel 15 otrok

Saj imamo odprte oči. Kaj pa naj?

Z nageljni štrajkat pred prazen parlament? Policija vse zatre v kali.

Na vrhu so kanalije, ki si bašejo v svoje žepe. Da preživijo, nabijajo vedno nove kazni, davke.
Kaj predlagaš?

LEVIČARJI RAZDAJO TO KAR SO PREDNIKI PRIGARALI IN NAREDILI, ZGRADILI. To naredijo levičarji! Preklet je dan ko so zasedli oblast v tej Evropi.

levičarski ateistični brezbožni ekstremizem bo uničil meje in prihodnost, zato naj se jim odvzame OBLAST!

New Report

Close