Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek pa sej ta LJUDMILA NOVAK ni resna no!!!!

pa sej ta LJUDMILA NOVAK ni resna no!!!!

Kakšno je zjutraj izjavla na radiu; “TA VLADA JE BILA IZVOLJENA OD LJUDSTVA”………
LOOOOOOOL pa a se ta ženska res norca dela iz celega naroda al kaj?? Bo sklicala sestanek v Vipavi za “spremembe v politiki”, pazi to lol
SDSovci pa NSI jevci ste le končno spoznali da vam teče voda v grlo???

Koga bi ti rada za premierja? Konkretno ime, prosim.

MIRA CERARJA!!
pa nisem ona ampak on!
ti pa si očitno kakšna pridna potomka domobrancev da ti gre moj post v nos kajne?

Raje kot Janšo opico v živalskem vrtu.

[img]http://cdn1.siol.net/sn/img/12/344/634906520295230366_zver.jpg[/img]

Moj oče je bil v štabu prve proletarske brigade.
Jaz pa za dr. Erika Breclja, na primer.

Koga bi ti rada za premierja? Konkretno ime, prosim.[/quote]

Ni problem koga za, temveč koga nikakor ne, pa s tem ne mislim samo enega .

naj vas rožmanovci (tako namreč poimenujem domobrance oz belogardiste, črnorokce ipd) nekaj vprašam?
ste med 2.sv. vojno ko ste kolaborirali z okupatorjem res naivno mislili da bi vas nemci vzeli za svoje?
ne, oni bi vas razselili po celi evropi kot je bil njihov namen, iztrebljali so še celo svoje (arijce 5 generacij nazaj) pa nebodo enih slovencev?
ta narod in deželo bi prodali za 5 eurov, sram vsa bodi!
in vse le zato da bi “nemoteno” lahko hodili v cerkev. sram naj vas bo da sploh hodite v cerkev, a po duši ste največji neverniki.
vas mar to uči bog?
raje verujte z dušo!!

Na koga to leti? Name, morda?

Moj oče je bil v štabu prve proletarske brigade.

Jebiga, pa je spet prepir , mislim, da je tole nepotrebno , osredotočimo se na sedanji čas .

ne ne leti nate “5 klicajev” ampak na ostale zagrizence, pridne in pokorne domobranske sinove in hčere.
moja babica pa je bila kratek čas tajnica pri Matiji Mačku. Brez heca.

Zakaj se Ljudmilin mož nikoli ne kaže z njo v javnosti? Kakšen pa zgleda?

LJUDMILA NOVAK JE SEXY MAČKA JAZ JO PODPIRAM

Kovač-Obersnel ?

Pa saj se šališ?
Novakova pa sexi mačka?
ohohohohohoh
uhuhuhuhuhuh
ihihihihihihih
ahahahahahaha:))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Bolj kot v politiki si jo predstavljam kako tlači seno na kozolec hahahaha;//////
:>

@fenomen, ne vem o čem govoriš.
sicer se mi pa ne zdi primerno takole na anonimnem forumu poimensko navajat nekoga. Čeprav ne vem za koga gre.

Koga, se bomo odločali na volitvah. In se mi res blesavo izpostavljati kot argument, zakaj ne rušit politikov.

[/u][/b]

Potem se ne sekiraj 😉

LJUDMILA NOVAK IN KATARINA KRESAL SO NAJLEPŠE POLITIČARKE IN TUDI TOP 10 NAJLEPŠE SLOVENKE.
KAPO DOL TEMA DVEMA PRELEPIMA USPESNIMA ZENSKAMA.

Res nam je bilo lepo v socializmu. to ni bil trd komunizem kot v vzhodnih deželah, ampak tako kot je še Nixon rekel, najbolj mehka in liberalna oblika komunizma, socializem. Imeli smo predsednika katerega je spoštoval ves svet, tudi kapitalističen.
Tito nam je tudi dajal za razliko od Janše in zdajšnjih barab ki samo jemljejo. Janšo sovraži vsa Slovenija, Tita je oboževal ves svet.
Vsako leto smo hodili na morje, za 3 tedne v Dalmacijo, zdravstvo in šolstvo je bilo 1A.
Kaj pa danes? Revščina, prepad med bogatimi in revnimi se veča, na morju nismo bili že 4 leta,….
Najraje bi kar umrl.

Jovanka je pa baje bila ena prasica, ki je samo spletkarila in je noben ni maral

Katarina Kresal je luštna ja, lepotica proti kmetici Ludamili. Samo malo preveč je brkata ;>

Ja, Jovanka je bila res ena spletkarka ki je na koncu že močno ovirala Tita pri delu. Pa kaj ima to veze, to na prejšnjo blaginjo ni nič vplivalo.

sej ljudmilo nikjer ne marajo. kamor pride je nezaželena, slovenci v Clevelandu so ji dal hladen tuš namesto sprejema. V Sydneyu tud, samo v Argentini jo majo še radi pa ta baraba LEVSTIK jo obožuje. ma fetiš na njo. ona je ministrica BREZ listine. skratka slaba je po duši tut kt oseba

Mal čudno, da ni rekla da je bila ta vlada od boga izbrana :))))

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

New Report

Close