Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Žiga Turk na Twitterju o Titu :))))))))

Žiga Turk na Twitterju o Titu :))))))))

Ko dobi superminister eno tako vzgojno okrog ušes na Twitterju:

Žiga Turk: Če praznovanje Titovega rojstva ni vračanje v preteklost,
potem ne vem, kaj je.

Barbara Rajgelj: Praznovanje Kristusovega rojstva …

:))))

:)))

nova
Uredništvo priporoča

Prav ima. In to praznovanje diktatorjevega rojstnega dne. Fuj in fej.

no ja… Kristus res ni nikogar pošiljal na Goli Otok…

Bravo Pandora1 !

No, ja, jih je pošiljal na križarske vojne-posredno seveda, tako kot Tito…

No, ja, jih je pošiljal na križarske vojne-posredno seveda, tako kot Tito…[/quote]

Cerkev, ne Kristus 🙂

Za mene 25. maj ne predstavlja dan Titovega rojstva, ampak dan mladosti in kot takega sem ga praznovala, ga praznujem in ga bom vedno praznovala!

OMG!!!

OMG!!![/quote]

Mi tudi!

zakaj ga pa ne bi praznovali?

samo me najbolj razpi…i, ko ti isti govorijo, da mi praznujemo coca cola praznik (božič).

25.maj itak ni bil Titov rojstni dan, Tito je bil rojen 7.maja.
Zame bo pa 25.maj tud za zmeraj dan mladosti, pač s tem sem živela 20 let in take stvari pač ostanejo v spominu.

Ampak kdaj bodo že pustil Jožkota pri miru, a se 20 let po njegovi smrti res nimamo s čim drugim ukvarjati?

Tudi komunizem je religija s čaščenjem kulta osebnosti, tako da…

Saj Zverko tud praznuje!

25.maj itak ni bil Titov rojstni dan, Tito je bil rojen 7.maja.
Zame bo pa 25.maj tud za zmeraj dan mladosti, pač s tem sem živela 20 let in take stvari pač ostanejo v spominu.

Ampak kdaj bodo že pustil Jožkota pri miru, a se 20 let po njegovi smrti res nimamo s čim drugim ukvarjati?[/quote]

Khm, od Njegove smrti je že več kot 30 let 🙂
Hja, s čim se bodo pa hranile generacije tabelih, če pozabijo na Titeka? Verjetno celo lepijo svojim otrokom slike maršala na nutelo, marmelado in sladki greh, da je ne bi preveč lizali. In svojemu podmladku delijo podobice s Titovo sliko, da ne bi pozabili na dobre stare čase.

Barbara Rajgelj pa mora še malo razširiti svoja obzorja.
Recimo na vse tiste države sveta, kjer praznujejo praznik Kristusovega rojstva in pa na tiste, kjer slavijo Mohameda, pa Budo, pa Krišno…… Religije bodo živele še dolgo po tem, ko…..

In taki ljudje predavajo na FDV?

V bistvu res. Kristus ni bil rojen 25.12. ampak se takrat samo praznuje njegovo rojstvo – povzeto po predhodnih religijah, ki so slavile konec teme (najkrajši dan v letu) in pričetek obdobja svetlobe (dnevi se pričnejo daljšati). Kdaj je bil zares rojen nihče ne ve (če je sploh bil).

V bistvu res. Kristus ni bil rojen 25.12. ampak se takrat samo praznuje njegovo rojstvo – povzeto po predhodnih religijah, ki so slavile konec teme (najkrajši dan v letu) in pričetek obdobja svetlobe (dnevi se pričnejo daljšati). Kdaj je bil zares rojen nihče ne ve (če je sploh bil).[/quote]

Prav zato
bodo religije živele še dolgo potem, ko bo praznovanje Titovega rojstva šlo v pozabo.

V bistvu res. Kristus ni bil rojen 25.12. ampak se takrat samo praznuje njegovo rojstvo – povzeto po predhodnih religijah, ki so slavile konec teme (najkrajši dan v letu) in pričetek obdobja svetlobe (dnevi se pričnejo daljšati). Kdaj je bil zares rojen nihče ne ve (če je sploh bil).[/quote]

Prav zato
bodo religije živele še dolgo potem, ko bo praznovanje Titovega rojstva šlo v pozabo.[/quote]

Kdo pravi da bo šlo Titovo rojstvo v pozabo? Tito je zapisan v zgodovino z zlatimi črkami. On je za vse zatirane narode predstavljal svetlobo. Tile danes predstavljajo meglo, če ne že temo!

Spet je dobil lekcijo na brzino

hahahaha, ne vem, če ni ta mazohist. Kot da se rad spravlja v take situacije :))))

A ni prav tale tip poveličeval Tita nekdaj?Treba bi ga z pasom po goli riti ,ko enkrat hvali potem pa kritizira. To je kot ena baba ne pa moški. Sluzasti ljudje mi se gabijo,ki menjajo mnenje kot cigo konja.

Ne vem, se ne spomnim tako daleč nazaj. Samo ne bi bilo presenetljivo, SDSovci se pač pogosto obračajo kot vetrnice.

Wtf? Javnosektorski uzaljencki pa res ne pozabljate niti odpuscate.

New Report

Close