Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Tiste, ki zagovarjate islam

Tiste, ki zagovarjate islam

Zakaj si pa tudi same ne date vrečo na glavo, če je tako fajn?

Naj živi vsak po svoje. Se ne vtikam.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

V bistvu ne maram muslimanov. Ne vem točno zakaj, ampak jih ne maram. Mogoče zaradi teh “naših” balkanskih. Meni se oni zdijo, ko da se nekaj delajo, da so muslimani, a v bistvu so vsi (905{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}) potomci kristjanov. Mogoče jih zato ne maram, ker se mi zdijo izdajalci. Kaj vem, ampak nima veze, hočem samo povedat, da jih ne maram.

Ampak vseeno se mi zdi, da ima človek pravico slediti svojim prepričanjem in bi moral imeti na voljo svobodno izbiro, kako se bo oblačil. Če nekomu paše, da hodi po svetu zavit v rjuhe, pa naj hodi, njegova stvar.
Pri vsem tem mene bolj moti dejstvo, da nekaj “njihovih” žensk pa ne bi hodilo okoli v rjuhah in da jim to ne pustijo. Tudi jaz recimo, če bi se pri njih sprehajala v bikinkah, ne bi končala dobro in zdravo. To je zame omejevanje osnovnih pravic. Enako se mi zdi prepoved nošenja rjuh omejevanje svobodne izbire oblačila.

nova
Uredništvo priporoča

Saj to je že ok, da zagovarjaš, da se vsak oblači kakor želi. Ampak ne razumem teh kvazi liberalk, ki zagovarjajo kratenje človekovih pravic. Kako se ti lahko zdi sprejemljivo tako tlačenje žensk, ki morajo zaradi moških hoditi okrog kot maškare in nimajo svobodne volje, da se oblečejo kakor želijo. Tega ne razumem. Muslimanske ženske (vernice) ne smejo hodit na isto plažo kot moški, ne smejo hodit na fitnes, ne smejo it na kavo v lokal, kjer so moški, itd itd. In to se zdi vam sprejemljivo?

Pa kaj so ti njihovi tipi vsi po vrsti seksualni manijaki, da jih lahko vzburijo že ženski lasje in bodo žensko posilili ali kaj? Naj se brzdajo primitivci. Potem pa ker svojih ne morejo gledat pa za nami žvižgajo in se naslajajo. V resnici so pa itak večinoma geji tam v islamskem svetu.

Lejte ne poznate jih in zato jih ne sodite.

Prav tako kot so nam grozne prekrite in zavite muslimanke, smo me njim grozne v bikinkah. Doživela sem že kako so mi iskreno rekli kako lepša sem ko sem se končno oblekla.
Imajo pač svoje navade (ki jim jih narekuje Koran)

Ne pijejo alkohola; valjda pejte vi popivat na 50 C v senci, poleg tega večina arabcev alkohola ne prenaša (genetsko, nimajo enga encima, ne znam razložiti)

Ne jejo svinjine; valjda to je hitro pokvarljivo meso. Zakaj imamo pa mi koline ko je zima? Jejo pa piščanca, ki je tudi hitro pokvarljiv, a ni tako velik. In ja v času ko so jim to predpisali, še ni bilo hladilnikov:)

Ženske so zavite, ja tudi moja stara mama je bila z ruto na glavi in se ni mogla zmotit da bi šla med ljudi brez nje. Ni bilo spodobno. So pač v tem smislu 50-100 let za nami. Pa kdo pravi da je naša naprednost koristna. A je to ok da 12 13 letnice pri nas seksajo?

Petkrat na dan (pred molitvijo) se umivajo. Bogu hvala, čistejši so kot marsikatera mona, ki se preoblači enkrat na teden in špara vodo, ker nekje v darfurju divja vojna za vodo(no če mene vprašate ni za vodo ampak nafto)

Perejo si tazadnjo. Hvalabogu tudi jaz že dolgo ne uporabljam papirja ampak izrecno tuš. Po vsaki potrebi. Mimogrede sem se znebila hemeroidov.

Romajo v Meko, ja mi pa na Brezje in kaka je razlika?

Izredno skrbijo za invalide. Ali mi tudi?

Eden od stebrov Islama je poskrbeti za popotnike, tudi če sam nimaš kje spati ali kaj jesti. V njihovem negostoljubnem okolju je bilo to nujno potrebno. Danes to še vedno prakticirajo in moram reči, da te nikjer tako toplo ne sprejmejo v družino kot muslimani. Na um jim ne pade na netu prepucavat, da jim je svakinja postregla rdečo peso in makarone. In zato je smešno, da se bojite iti v Turčijo,Tunizijo ali Egipt. Seveda so večji turistični centri tozadevno izrinjeni, tako kot vsa zahodnjaška velemesta.

Izredno cenijo krščanstvo in vedno poudarijo, da ni problem, če nekaj naredim (kar ni v skladu z islamom) če moj bog to pusti.

Ne spoštujejo žena? Ha niste še videli kako se preprosta kmeta sredi puščave z osmimi otroci, po 40 letih zakona še vedno lepo gledata inkako spoštljiv je mož do žene. A naši desci nas pa spoštujejo? Mone zakaj pa potem kr naprej tle gor jamrate o dsecih?

In tako naprej…..

Do sedaj mi jih je supelo spoznati le malo, ampak dovolj, da vem, da so vsi stereotipi in predsodki, ki jih gojimo en bulšit. Potrudite se jih spoznati, pa boste če premorete le malo širine, nehali blejati o omejevanju svobode. Jatudi ekstreme imajo (Saudska gre že krepko čez) ampak tudi pri nas os, a ne?

Odgovor je DA!
Berem komentarje iz spodnje, podobne, teme in se sprasujem koliko slovenci sploh gledate okoli sebe? Ste sploh kdaj prestopili slovenske meje?

Glede na dejstvo, da sem vec desetletij prezivela tako v Franciji, Nizozemski in sedaj v Belgiji, povem samo en stavek: Bojte se muslimanov in vse kar (tudi prikrito) skusajo uveljavit kot svojo “vero”!

Odgovor je DA!
Berem komentarje iz spodnje, podobne, teme in se sprasujem koliko slovenci sploh gledate okoli sebe? Ste sploh kdaj prestopili slovenske meje?

Glede na dejstvo, da sem vec desetletij prezivela tako v Franciji, Nizozemski in sedaj v Belgiji, povem samo en stavek: Bojte se muslimanov in vse kar (tudi prikrito) skusajo uveljavit kot svojo “vero”![/quote]

Bojte se slovenceljna, ki nabrgljan prebuta žensko, ta pa je tiho da ne bodo otroci brez očeta, ker bodo potem sosedje opravljali, pa še hišo bi bilo treba prodati. Če se pa kurba, je pa itak ona kriva, zato je spet tiho…..

Odgovor je DA!
Berem komentarje iz spodnje, podobne, teme in se sprasujem koliko slovenci sploh gledate okoli sebe? Ste sploh kdaj prestopili slovenske meje?

Glede na dejstvo, da sem vec desetletij prezivela tako v Franciji, Nizozemski in sedaj v Belgiji, povem samo en stavek: Bojte se muslimanov in vse kar (tudi prikrito) skusajo uveljavit kot svojo “vero”![/quote]

Se strinjam. Sem bila pred kratkim na Nizozemskem, v večih mestih, tudi manjših. Povsod vse črno od čadorjev in nikabov.

Ne da ne morejo, nočejo.

Bistveni problem nerazumevanja islama je v tem, da mi mislimo, kako so muslimanke prikrajšane, ko ne smejo popka na ulici kazat, v resnici bi pa one same raje od sramu umrle, kot da bi napol nage šle ven.

Tiste, ki mislijo drugače, pa v resnici imajo možnost izbire, kot jo imaš tudi ti. V veliki večini muslimanskih držav (tu lahko izključim Savdsko Arabijo, Iran in še nekatere) obstajajo bolj in manj konzervativni deli. V Siriji recimo v Damasku ne vidiš nezakrite ženske, v Alepu so pa mimo mene hodile v štiklih in miničih.

A te stvari so tako povezane? Nisem vedela. Ampak zdaj, ko vem – zakaj pa tisti, ki zagovarjate krščanstvo, seksate pred poroko?
Veš, strpen si lahko do drugih, tudi če ne postaneš njihov kolega. Pač misliš, da naj vsak živi, kakor hoče, še posebej, naj ima na glavi, kar hoče, dokler ni tako špičasto, da ogroža javno varnost.

Tiste, ki so tako neizmerno “strpne” bi rad videl, kako bi se obnašale, če bi dobile za sosede Cigane, ki bi postavili šotor na njihovo skrbno negovano zelenico. Bi bile še tako strpne ?

Podobno velja za Muslimane. V Franciji je prišlo do političnega preobrata prav na račun priseljencev, ki so večinoma Muslimani (skoraj 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} jih je volilo levico).

Če nekdo pride k nekomu na obisk, se mora ravnati po pravilih gostitelja. In pika. Vse ostalo so budalaštine.

V vero, kulturo se ne vtikam, dokler s kom ne ravnajo nehumano, kot je obrezovanje ščegetavčkov na primer. Takrat tudi moj razum postane bolj radikalen.

Je pa že znano, da ljudem, tisto, kar ni znano, povzroča odpor, nerazumevanje, odpira nestrpnost , zgražanje, gnus in pri tem ponavadi tudi ostane. Ker se ne trudijo niti toliko odgrniti zavese, da bi pridobili neko osnovo, čemu je to tako.

Sem mislila, da bo že kaj govora o mnogoženstvu oz. poligamiji, pa berem o zamotanih cunjah, kavah, fitnesu …

________________________ *Če srce čuti, ni nič prehitro*

To, da morajo biti nekatere muslimanske ženske zakrite od glave do pet, pove nekaj zgolj o njihovih moških.

A so to sploh moški ali so živali, ki ne znajo kontrolirat svojega nagona?????????

Hm, če me spomin ne vara, so bili najprej Francozi pri Arabcih in še niže na obisku.

Pri meni se obiskom ni treba ravnati po mojih pravilih. Jaz nisem verna, oni lahko zaradi mene molijo pred večerjo, če so k meni povabljeni na obed. Jaz ne pijem alkohola, ponudim ga pa. In tako dalje. Pri tebi morajo vsi piti pivo, ker ti piješ pivo?

Čisto slučajno sem imela Rome za sosede, pa Šiptarje, še vedno pa so v moji bližini še vedno in Srbi in Bosanci. In Slovenci. Pa kar gre no.

Jaz nikogar nočem obsojati ali mu celo soditi.
To, kar si napisala, velja za življenje v njihovih državah, ko pa pridejo in se naselijo v Evropi, pa pričakujem, da se bodo prilagodili, tudi z oblačenjem. Tako, kot od mene pričakujejo in celo zahtevajo v njihovih matičnih državah.

Jaz nikogar nočem obsojati ali mu celo soditi.
To, kar si napisala, velja za življenje v njihovih državah, ko pa pridejo in se naselijo v Evropi, pa pričakujem, da se bodo prilagodili, tudi z oblačenjem. Tako, kot od mene pričakujejo in celo zahtevajo v njihovih matičnih državah.[/quote]

Torej jim v bistvu daješ prav? Da je prav, da grdo gledajo vse, ki niso oblečeni tako kot oni?

Tukaj ne gre za jaz tebi, ti meni. To, da mi nimamo problemov z njihovo drugačno opravo, je korak naprej. No, žal tega koraka očitno še nismo naredili.

ja porque natančno tako. Torej mi se pri njih zakrijemo, do razumne mere. Ne zgražamo se nad načinom življenja pri njih. Ne pošiljamo tja misionarjev s križem. Zakaj že to počnemo? In si celo mislimo da smo edini civilizirani.
Tiste ki pridejo k nam pa poskušamo razumeti in jim pomagamo. S tem da jih tlačimo v geto in jih obsojamo jim pač ne pomagamo.

Jaz osebno vidim problem pri vsakovrstnih priseljencih ta, da se obnašajo tako kot so se v izvorni kulturi. Drug problem je v tem, da jih nekatere države bolj podpirajo kot avtohtono prebivalstvo. Dobijo določene manjšinske pravice, ki posegajo v pravice avtohtonega prebivalstva. Ker se ne asimilirajo v družbo se zatečejo v kriminal. Hitro se obnašajo kot nedotakljivi (ne mislim na Indijo….), ustrahujejo, se združujejo v klane….Še huje pa je, ko se začnejo krvno mešati z avtohtonim prebivalstvom. Tako se izgublja čiste rase in priseljenci počasi zavzemajo ostali svet…, še malo pa nas bodo preplavili in uničili. Navadno so precej bolj trdoživi in povezani kot avtohtono prebivalstvo, imajo tudi izdatno podporo varuhov človekovih pravic, ki pri manjšinah hitro pozabijo na pravice avtohtonega prebivalstva in na ta način ogrozijo obstoj avtohtonega prebivalstva. Na račun manjšin izgubljajo pravice ostali, denar se izdatno troši iz davkov za namene “pomoči” priseljenim manjšinam, s tem denarjem pa posredno kratijo pravice avtotohtonim in jih ustrahujejo, ropajo…., skratka vzamejo jim vse pravice.
Manjšinam se tudi represivni organ zelo izogiba, za isto kaznivo dejanje bo avtohtoni prebivalec končal v zaporu, priseljenca se raje ne dotikajo, ker je tako zavrovan s strani “pravne-demokratične” države, da se jih ne splača preganjati. Navadno represivni organ potegne kratko, priseljenci pa izvajajo kazniva dejanja po lastni volji, tudi plodni so precej bolj kot avtohtono prebivalstvo, kar pomeni na nek način etnično čiščenje s strani priseljencev. Nastaja tudi velika gospodarska škoda…, recimo zemljišča ki se nahajajo v bližini ozemlja priseljencev izgubljajo na vrednosti…., še bi lahko našteval….

Priseljence, ki sprejmejo navade in kulturo je potrebno sprejeti enakovredno kot ostale, jim dati enake možnost za pridobitev izobrazbe, zaposlitve ker je edino to pametna naložba v popolno asimilacijo. Ko sem pisal o sprejemanju navad in kulture s tem ni bilo mišljeno, da se morajo prilagodoti tudi v verskem smislu. Vsakdo mora imeti pravico verovati v to kar veruje in si tudi zgraditi verski objekt seveda skladno z ostalo arhitekturo in na način, da ni moteče….za okolico.

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Strupenjača, tvojega vprašanja nr razumem.
Komu dajem prav?

Ja njim.
Če zahtevaš, da se oni pri nas prilagajajo našim pravilom, počneš točno isto, kot oni. Torej se strinjaš s tem. Torej jim daješ prav.

Ja, v svojih državah naj se oblačijo, kakor se hočejo. Me niti najmanj ne moti, to je njihov problem.
Pričakujem pa, da sr tukaj prilagodijo.
To ne pomeni, da jim dajem prav, pa saj tudi oni meni ne dajo prav,
Jaz mislim, da si bodo morale ženske v islamskih državah svoje pravice izboriti same, ker pa tako zelo spoštujejo verske zapovedi, bo to zelo težko.

Ja njim.
Če zahtevaš, da se oni pri nas prilagajajo našim pravilom, počneš točno isto, kot oni. Torej se strinjaš s tem. Torej jim daješ prav.[/quote]

Čakaj malo no, torej bi bila vesela, če bi se pri nas povsod razlegal hrup iz minareta recimo?

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Ja njim.
Če zahtevaš, da se oni pri nas prilagajajo našim pravilom, počneš točno isto, kot oni. Torej se strinjaš s tem. Torej jim daješ prav.[/quote]

Čakaj malo no, torej bi bila vesela, če bi se pri nas povsod razlegal hrup iz minareta recimo?[/quote]

Točno toliko, kot sem vesela cerkvenih zvonov.

Ne, ne govorim o tem, da se mora zdaj Evropa spremenit v Bližnji vzhod, ampak zgolj to, da zaradi mene lahko nosijo oblačila, kot ustrezajo njim, molijo, kot so doma, imajo stanovanja opremljena tako, kot njim najbolj ustreza … ne čutim nobene potrebe po tem, da bi komu strgala ruto z las ali zbit turban z glave. Ali jim solila pamet, da morajo biti pa zdaj taki kot mi.
Če pa kdo reče, tako kot oni zahtevajo od nas, bomo še mi od njih, pa počnemo točno tisto, kar nam gre pri njih tako v nos. In takšen način zelo zelo redko prinese kaj pozitivnega, prej obratno.

Strupenjača, se strinjam, da ta način ni dober. Ampak.
Zato, ker bomo mi Ravnali drugače, “boljše” od njih, se oni ne bodo spremenili. V tem primeru dobri zgledi ne vlečejo, vsaj po moje ne.
Ostane nam torej samo to, da mi tukaj ponižno sprejemamo vse njihove navade, ko gremo mi tja, se pa ponižno ogrnemo v nikab od glave do pete?

New Report

Close