Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Prodam LEDVICO

Prodam LEDVICO

PRODAM L E D V I C O

SPOL: MOŠKI
STAROST: 37 LET
VIŠINA: 189
TEŽA: 81 KG
KRVNA SKUPINA: AB+
ALERGIJE: NISO ZNANE
ANTIGENI: NISO ZNANI

IZKLICNA CENA: 27.067,00 EUR (spp)

INFORMACIJE: [email protected]

PRODAJA MOŽNA TAKOJ

P.S.: MISLIM RESNO, NI ŠALA

So me podučili, da v Sloveniji prodaja človeških organov ta trenutek še ni možna. Ledvico torej PODARIM, pred tem pa želim omenjeno nagrado.
Predlagam, da spremenimo zakonodajo in uzakonimo prodajo človeških organov. Prodajalci bodo v nekoliko znosnejši situaciji, kupci bodo dobili orgaane, zasebne ordinacije bodo imele več prihodkov, država bo pobrala dodatgen davek.

Raje se začni baviti z rejo bulmastifov.

ja verjetno da bo res bolje, tule je kar nekaj kandidatov, ki se zelo zanimajo zanje!!!!:))))))))))

Bulmastifov nisem nikoli redil, nikoli pa ne reci – nikoli. 27.067,00 EUR (spp) pa rabim za poplačilo dolgov, v to sem zabredel, ker mi Primorje ni plačalo. Ledvica (kostni mozg ..) je vse, kar še imam.

ja verjetno da bo res bolje, tule je kar nekaj kandidatov, ki se zelo zanimajo zanje!!!!:))))))))))[/quote]

Ja, na levici jih kupujete kot sladkor in moko.

ja verjetno da bo res bolje, tule je kar nekaj kandidatov, ki se zelo zanimajo zanje!!!!:))))))))))[/quote]

Ja, na levici jih kupujete kot sladkor in moko.[/quote]

Ti si pa psiho!

Je bilo na A-kanalu o tej ledvici tudi

Je bilo na starševskem čveku tudi. 2x. Pa je izbrisano (??)

Kakemu *** bo treba premoženje zaplenit.

Eni imajo le še “ledvico” mi pa se o druzinskem .. prerekamo – WTF ?!?

Berem tole – groza!!!

Bosta s Černigojem v isti celici, pa bo. On z čisto lopato, ti še z flajštrom na hrbtu.

Černigoja že ne boste videli v celici.

ja, tut jst bi prodala ledvico, če bi blo možno, za poplačilo dolgov, vendar na žalost je menda to nezakonito, nekaterim pa vendar ne ostane drugega kot pa še sebe po delih prodat, da bodo otroci lahko normalno živeli, saj s tako nizko plačo ni več možno preživet- da ne govorimo o cenah hrane, elektrike, bencina,…pa še povrh so ukinili subvencijo na otroško malico v šolah- pol pa se ni za čudit, da hočemo ledvico prodat, pa mogoče še kakšen kos jeter ali pa jajčeca

Kaj pa glavo?

Glavo imaš tudi naprodaj?

Kaj pa glavo?

Glavo imaš tudi naprodaj?[/quote]

Pridi ponjo, če si upaš

Vi, kdorkoli že misli da bo dobro uvest prodajo človeških organov, ste usi zmešani…kam pa bo šel ta svet…sej bodo pol sam še klali eden drugega pa se prodajal…fak no!!! (to mislm za tiste ki so za to, da se uvede prodaja organov), ker kot vidite je že zdej velik ugrabitev, pa te pol odpelejo k prašiča za zakol…mislm katastrofa ej!

Malo si drag.

Kaj pa zadnja cena?

Zal tudi prejemanje nagrade ni dovoljeno. Sem pa prepričan, da to ne bo ustavilo morebitnega kupca.

a je spet odprto v polju al kako

Prodam ledvico spol muski 33 let krvna grpa b+ cena 40 000€ kontakt na e-mail : [email protected]

Prodam ledvico spol muski 33 let krvna grpa b+ cena 40 000€ kontakt na e-mail : [email protected]

In najnižja cena?[sup][/sup]

Pozdravljeni.
Ne bom vam opisoval svoje stiske in nočem denarja katerega nisem sam zaslužil…nočem pozornosti ali usmiljenja…še manj pa izpostavljanja. Človek v stiski je pripravljen narediti vse…in zame je ta oglas mačji kašelj, ker vem zakaj to počnem in sem prepričan, da bi vsak to storil v moji situaciji. Želel bi, çe bi me lahko kdo usmeril, na koga se lahko obrnem za prodajo svoje ledvice. Vem da je to prepovedano v sloveniji zato vas prosim za kakšne informacije…kje in kako bi se dalo to speljati. Če kdo pozna koga…ki pozna koga..itd saj razumete. Star sem 35let…celo življenje sem se ukvarjal z športom. Moja krvna skupina je 0 pozitivna in nikoli nisem imel težav z ledvicami. Diskretnost zagotovljena, “nagrada” za ledvico pa po dogovoru.. Moj kontakt je [email protected]
Vesele praznike vam želim

New Report

Close