Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek RKC ločena od države my ass

RKC ločena od države my ass

http://24ur.com/novice/slovenija/rkc-glasujte-proti-druzinskemu-zakoniku.html

Ni dovolj, da gre tretinja našega denarja tem pedofilskim lopovom še vtaknejo se v vse…še v to kar se jih niti približno ne tiče.
marš mafija nagnusna!!

očitno ne razumeš pomena ločenosti cerkve od države, torej je nesmisleno debatirat naprej.

lahko preobračamo pojem ločenosti od cerkve na kakršenkoli način želite, a vseeno ostaja dejstvo, da zavestno pošiljate otroke k ljudem, ki jim dokazano že stoletja delajo svinjarije.

[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wYKdHE5/] [img]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wYKdHE5/weight.png[/img] [/url]
nova
Uredništvo priporoča

In glede na to, da se 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} spolnih zlorab zgodi v družini, jih ne pošiljajte domov.

smo pametni.
ubogo revše! zbudi se!

no, meni nihče ni naredil nobene svinjarije, ampak veliko dobrega in tudi svoje otroke bom pošiljala k verouku. Sicer seveda namiguješ na pedofilijo, ampak že dejstvo, da verouk poučuje 20letna študentka, nekoliko zmanjšuje to možnost:)

Jaz sem kristjan in državljan SLO, tako, da me pobuda, naj glasujemo proti, čisto nič ne moti. Oni so to predlagali nam, ki smo poslušali njihovo pastirsko pismo. Vi, ki ste pa ločeni od Cerkve, se pa ne oglašajte!

Že ime Pastirsko pismo pove, da oni pišejo svojim ovcam. Naj to delajo interno v svojih ustanovah, ne da se javno vtikajo v politiko, kar je protiustavno delovanje, na nivoju srednjega veka. Sramota, da se to dopušča!

no, meni nihče ni naredil nobene svinjarije, ampak veliko dobrega in tudi svoje otroke bom pošiljala k verouku. Sicer seveda namiguješ na pedofilijo, ampak že dejstvo, da verouk poučuje 20letna študentka, nekoliko zmanjšuje to možnost:)[/quote]

naj v začetku povem, da ni namen provociranja. Le kot izziv te vprašam: kaj, če svojega otroka siliš v neko razmišljanje, ki njemu, kot osebi, niti slučajno ni po godu ( je tebi vendar ne veš če je njemu ). Se kdaj vprašaš, kako boš popravila morebitno nastalo škodo, ki bi lahko nastala v osebnostnem razvoju tvojega otroka?
To, da svojega otroka vpišeš učenje verouka se mi namreč zdi popolnoma enako kot: ker sem sama celo mladost aktivno trenirala smučanje, bo moj otrok – hoče, noče – smučal. In nima veze, da bo postal športni invalid – smučal bo.

In ni pomembno, če bo postal čustveno, miselni invalid – učil se bo verouk.

Se podpišem!

Se podpišem!

no, meni nihče ni naredil nobene svinjarije, ampak veliko dobrega in tudi svoje otroke bom pošiljala k verouku. Sicer seveda namiguješ na pedofilijo, ampak že dejstvo, da verouk poučuje 20letna študentka, nekoliko zmanjšuje to možnost:)[/quote]

naj v začetku povem, da ni namen provociranja. Le kot izziv te vprašam: kaj, če svojega otroka siliš v neko razmišljanje, ki njemu, kot osebi, niti slučajno ni po godu ( je tebi vendar ne veš če je njemu ). Se kdaj vprašaš, kako boš popravila morebitno nastalo škodo, ki bi lahko nastala v osebnostnem razvoju tvojega otroka?
To, da svojega otroka vpišeš učenje verouka se mi namreč zdi popolnoma enako kot: ker sem sama celo mladost aktivno trenirala smučanje, bo moj otrok – hoče, noče – smučal. In nima veze, da bo postal športni invalid – smučal bo.

In ni pomembno, če bo postal čustveno, miselni invalid – učil se bo verouk.[/quote]

sem že razmišljala, da bi se sama prijavila na csd, saj otroka silim v vrtec in šolo in da se uči in sem s tem naredila nepopravljivo škodo njegovemu osebnostnemu razvoju.

Se podpišem!

no, meni nihče ni naredil nobene svinjarije, ampak veliko dobrega in tudi svoje otroke bom pošiljala k verouku. Sicer seveda namiguješ na pedofilijo, ampak že dejstvo, da verouk poučuje 20letna študentka, nekoliko zmanjšuje to možnost:)[/quote]

naj v začetku povem, da ni namen provociranja. Le kot izziv te vprašam: kaj, če svojega otroka siliš v neko razmišljanje, ki njemu, kot osebi, niti slučajno ni po godu ( je tebi vendar ne veš če je njemu ). Se kdaj vprašaš, kako boš popravila morebitno nastalo škodo, ki bi lahko nastala v osebnostnem razvoju tvojega otroka?
To, da svojega otroka vpišeš učenje verouka se mi namreč zdi popolnoma enako kot: ker sem sama celo mladost aktivno trenirala smučanje, bo moj otrok – hoče, noče – smučal. In nima veze, da bo postal športni invalid – smučal bo.

In ni pomembno, če bo postal čustveno, miselni invalid – učil se bo verouk.[/quote]

uf, tole pa podpišem, sampo žal slovenčki smo rajši ovčke, bog ne daj da kdo misli drzugače, ali celo z svojo glavo, gazi po njem….

za le izziv:

A veš, vsaka družina vzgaja po svoje. Če ti ne verjameš v Boga, morda svojemu otroku narediš ravno tako veliko škodo v osebnostnem razoju, pa čeprav verjameš, da se bo na koncu sam odločil za ali proti (v bistvu mu pa celo otroštvo govoriš, da je edina prava pot “proti”). Ne morem jaz hoditi ob nedeljah k maši in otroka spraševati, če bo šel z mano ali ne – pač bo šel, ker je taka praksa v naši družini (pa niti približno še ni dovolj velika, da bi se sama odločala). Prav tako bomo šli vsi skupaj na dopust, ki ga bom jaz izbrala in na izlet, kamor jo bom peljala jaz. Pa v gledališče, kadar se bo meni zdela v redu predstava. A s tem ji pa ne naredim nepopravljive škode, al kako? Sicer pa to ni tema te teme, a ne?

Se podpišem![/quote]

pa vi veste, kaj pomeni beseda protiustavno?????????

naj v začetku povem, da ni namen provociranja. Le kot izziv te vprašam: kaj, če svojega otroka siliš v neko razmišljanje, ki njemu, kot osebi, niti slučajno ni po godu ( je tebi vendar ne veš če je njemu ). Se kdaj vprašaš, kako boš popravila morebitno nastalo škodo, ki bi lahko nastala v osebnostnem razvoju tvojega otroka?
To, da svojega otroka vpišeš učenje verouka se mi namreč zdi popolnoma enako kot: ker sem sama celo mladost aktivno trenirala smučanje, bo moj otrok – hoče, noče – smučal. In nima veze, da bo postal športni invalid – smučal bo.

In ni pomembno, če bo postal čustveno, miselni invalid – učil se bo verouk.[/quote]

uf, tole pa podpišem, sampo žal slovenčki smo rajši ovčke, bog ne daj da kdo misli drzugače, ali celo z svojo glavo, gazi po njem….[/quote]

a ti ovčka sploh veš, kako težko je danes v “liberalni in napredni Sloveniji” biti kristjan, odkrito priznat da veruješ v Boga, da živiš po krščanskih načelih… ko te pa na vsakem koraku označijo za bedaka, ovco, zaslepljenca, nazadnjaka mračnjaškega,…Me zanima, kdo ima več poguma, da izstopa – moderen japi, ki je s svojim prepričanjem in in se kiti z svetovnimi znamkami, da potrjuje sam sebi, da je nekaj vreden, ali tisti, ki vztrajno prenaša blatenje in zaničevanje okolice, ker stoji za tem, v kar verjame. In kdo bolj izstopa in tvega izolacijo okolice… kdo je zaslepljen…

naj v začetku povem, da ni namen provociranja. Le kot izziv te vprašam: kaj, če svojega otroka siliš v neko razmišljanje, ki njemu, kot osebi, niti slučajno ni po godu ( je tebi vendar ne veš če je njemu ). Se kdaj vprašaš, kako boš popravila morebitno nastalo škodo, ki bi lahko nastala v osebnostnem razvoju tvojega otroka?
To, da svojega otroka vpišeš učenje verouka se mi namreč zdi popolnoma enako kot: ker sem sama celo mladost aktivno trenirala smučanje, bo moj otrok – hoče, noče – smučal. In nima veze, da bo postal športni invalid – smučal bo.

In ni pomembno, če bo postal čustveno, miselni invalid – učil se bo verouk.[/quote]

uf, tole pa podpišem, sampo žal slovenčki smo rajši ovčke, bog ne daj da kdo misli drzugače, ali celo z svojo glavo, gazi po njem….[/quote]

a ti ovčka sploh veš, kako težko je danes v “liberalni in napredni Sloveniji” biti kristjan, odkrito priznat da veruješ v Boga, da živiš po krščanskih načelih… ko te pa na vsakem koraku označijo za bedaka, ovco, zaslepljenca, nazadnjaka mračnjaškega,…Me zanima, kdo ima več poguma, da izstopa – moderen japi, ki je s svojim prepričanjem in in se kiti z svetovnimi znamkami, da potrjuje sam sebi, da je nekaj vreden, ali tisti, ki vztrajno prenaša blatenje in zaničevanje okolice, ker stoji za tem, v kar verjame. In kdo bolj izstopa in tvega izolacijo okolice… kdo je zaslepljen…

A veš, vsaka družina vzgaja po svoje. Če ti ne verjameš v Boga, morda svojemu otroku narediš ravno tako veliko škodo v osebnostnem razoju, pa čeprav verjameš, da se bo na koncu sam odločil za ali proti (v bistvu mu pa celo otroštvo govoriš, da je edina prava pot “proti”). Ne morem jaz hoditi ob

definitivno vsaka družina vzgaja po svoje, samo ne razumem, zakaj jaz ki imam zaradi tehtnih razlogov odpor do cerkve in vsega kar ima skupnega z cerkvijo naj ne bi po tvoje verjela v boga. cerkev ni bog! cerkev je cerkev in bog je bog! zelo ga spoštujem, verjamem vanjga in mu zaupam, pa čisto vseeno mi je kako mu je ime, pa vse dobro!

Gnusi se mi dejstvo, da Cerkev skuša preprečiti družinski zakonik, čeprav le-ta ureja mnogo drugih stvari o pravicah otrok. Oni pa vidijo le to, da bodo homoseksualci posvajali otroke kot po tekočem traku. Oz. oni dobro vedo, o čem se gre, to samo izkoriščajo v svoj prid in njihove pokorne ovčke že vedo, kako bodo morale izpolniti svojo dolžnost.

naj v začetku povem, da ni namen provociranja. Le kot izziv te vprašam: kaj, če svojega otroka siliš v neko razmišljanje, ki njemu, kot osebi, niti slučajno ni po godu ( je tebi vendar ne veš če je njemu ). Se kdaj vprašaš, kako boš popravila morebitno nastalo škodo, ki bi lahko nastala v osebnostnem razvoju tvojega otroka?
To, da svojega otroka vpišeš učenje verouka se mi namreč zdi popolnoma enako kot: ker sem sama celo mladost aktivno trenirala smučanje, bo moj otrok – hoče, noče – smučal. In nima veze, da bo postal športni invalid – smučal bo.

In ni pomembno, če bo postal čustveno, miselni invalid – učil se bo verouk.[/quote]

sem že razmišljala, da bi se sama prijavila na csd, saj otroka silim v vrtec in šolo in da se uči in sem s tem naredila nepopravljivo škodo njegovemu osebnostnemu razvoju.[/quote]

hja, nauči se razmišljati in predvsem brati ( za povod le – vsi vemo, da se rodimo pravi divjaki in če ne bi bilo vzgoje, bi se med sabo klali – moje mnenje – prav tako sem mnenja, da v dobi, kakršni živimo si invalid – na več področjih – če nimaš zaključenega obveznega šolanja in ker živimo v dobi ogromnih informacijskih sistemov in ker imamo izobrazbo in s tem sposobnost razmišljanja s svojimi lastnimi možgani, nam je lahko tudi jasno, da bog ni le ta, ki ga upodablja RKC in da smučanje ni edini šport ).
Mimogrede, hja, v vrtec ti otroka ni potrebno vpisati.

uf, tole pa podpišem, sampo žal slovenčki smo rajši ovčke, bog ne daj da kdo misli drzugače, ali celo z svojo glavo, gazi po njem….[/quote]

a ti ovčka sploh veš, kako težko je danes v “liberalni in napredni Sloveniji” biti kristjan, odkrito priznat da veruješ v Boga, da živiš po krščanskih načelih… ko te pa na vsakem koraku označijo za bedaka, ovco, zaslepljenca, nazadnjaka mračnjaškega,…Me zanima, kdo ima več poguma, da izstopa – moderen japi, ki je s svojim prepričanjem in in se kiti z svetovnimi znamkami, da potrjuje sam sebi, da je nekaj vreden, ali tisti, ki vztrajno prenaša blatenje in zaničevanje okolice, ker stoji za tem, v kar verjame. In kdo bolj izstopa in tvega izolacijo okolice… kdo je zaslepljen…[/quote]

sem ti že večkrat povedala, da te sama fovšija daje, ker misliš, da vsi ostali fajn živijo, imajo velik denarja itd.
kolikor jaz opažam, je res težko biti kristjan, ker bi se moral držat nekih krščanskih naukov, ki so vse prej kot enostavni za te kristjane. se pravi, se ne bi smeli kurbati okol, biti pošteni, ne sodit drugih in opravljat, to je tisto kar kristjanom ne gre, ne pa obsojanje okolice.

uf, tole pa podpišem, sampo žal slovenčki smo rajši ovčke, bog ne daj da kdo misli drzugače, ali celo z svojo glavo, gazi po njem….[/quote]

a ti ovčka sploh veš, kako težko je danes v “liberalni in napredni Sloveniji” biti kristjan, odkrito priznat da veruješ v Boga, da živiš po krščanskih načelih… ko te pa na vsakem koraku označijo za bedaka, ovco, zaslepljenca, nazadnjaka mračnjaškega,…Me zanima, kdo ima več poguma, da izstopa – moderen japi, ki je s svojim prepričanjem in in se kiti z svetovnimi znamkami, da potrjuje sam sebi, da je nekaj vreden, ali tisti, ki vztrajno prenaša blatenje in zaničevanje okolice, ker stoji za tem, v kar verjame. In kdo bolj izstopa in tvega izolacijo okolice… kdo je zaslepljen…[/quote]

a bejž no bejž, ovčka si ti, jaz ne čutim te potrebe pripadnosti cerkvi oz. sekti, nobeni da se razumemo…..

ne, ne, in tudi…, za boljše razumevanje – verjemem v boga, vendar ne v takega, kakršnega mi promovira RKC ali katera druga religija. Ker verovanje v boga, stvarnika, …., kakor že poimenuješ je tvoje notranje življensko delo, promoviranje boga skozi razne inštitucije je pa delo sočloveka, ki mi poskuša vriniti mišljenje, da je taka podoba boga edina mogoča, taka oblika verovanja edina mogoča, obisk take inštitucije in takega obreda dokaže, da sem verna.
Še enkrat – vera je v človeku, v vsakem in lahko zelo različna. In prav razmišljanje s svojo glavo, ki je sposobna dojeti drugačnost obstoja, omogoča verovanje. Zapisana pravila, obredi, darovanja,… so predstavljanje vere skozi sočloveka, po njegovih notranjih občutjih….in ne tvojih.

Dejstvo je, da se pri nasprotovanju DZ izgovarjajo na pravice otrok, medtem ko jim te iste pravice niso popolnoma nič pomembne, ko gre za vstop v RKC (=krst) in filanje otroških glav z njihovo ideologijo. Takrat se spet in izključno izgovarjajo na pravice staršev, te pa jim (spet) niso popolnoma nič pomembne v primeru DZ. Res “krščansko” do konca.

New Report

Close