Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek jankovič je zmagal izključno zaradi ljubljanskih volilcev!

jankovič je zmagal izključno zaradi ljubljanskih volilcev!

zgradil vam je stadion. na njegovo srečo se bo z delavci, ki niso dobili plačila za ta stadion, sedaj mogel ukvarjati naslednji župan…

jankovič je tudi zmagal,ker se je on itak večinoma povsod pojavljal.Moj je tudi njega volil in še mene hotel prepričat

Ljudje bojo lačni on in sinova pa sita.

nova
Uredništvo priporoča

Volitve vedno odloči Ljubljana. Kdor zmaga v Ljubljani, dobi volitve. Vedno je bilo tako.

Mislim kake . Če bodo lačni bodo zato ker se jim ne da prijavljat za fizikalce na Zavodu. Vsak delovno sposobni človek , če ni len, ni lačen.

Pa če malo počasti v gostilni, tudi.Tako se nabirajo volivci.

Ce pogledamo realno. Nisem volila Z.J. ampak…. Glede na to, da je zupan v Lj, in je vecina lj volila zanj, ze ne more biti tako slab. Ceprav me je resnicno strah, kaj se bo dogajalo z naso Slovenijo.

Do zdaj nam je rušil Ljubljano…na pol je naredu une Stožice…..od zdej naprej bo pa celo Slovenijo!!

Prav vam je,imate to kar ste volili!!

Sem ravno zato šla prvič, odkar imam v LJ stalno prebivališče volit, da ne bi on zmagal. Očitno sem bila premalo. 🙁

A če bi bil pa Obama bi bilo pa ok !

Na Džesenajs je tudi dobil večino! Povsod kjer so priseljenci v večini. Stadion in džamija …. pa imaš zagotovljene volilce.

Včasih so rekli: kruha in iger, sedaj pa “Molitbe i igara”!!!!!

Sem iz Ljubljane, iz Viča, pa Zokija pri nas doma tudi slučajno nismo volili.
Balkanskega mafijca ne priznavam za predsednika vlade moje države.
Še žal vam bo, tistim, ki ste ga volili.

Kakšne izjave od enih ki naj bi bili inteligentni. Ko boš pa kaj rabila ga boš z veseljem priznavala. Ritke ! In briga nas iz kje si ti doma. Od kdaj je Vič v Sp. Kašlju ! Žal bo na žalost tudi tebi. Ker bo hočeš nočeš tudi tvoj. Ali pa še danes v Zimbabve. pakirat pejd.

Več nas je takšnih, ki smo šli danes na volišče z namenom, da ne zmaga pokvarjen Janković.

Janković je zmagal samo za to, da IJ ni zmagal. To je edini razlog “levičarjev” zakaj so podprli Jankovića in ne Pahorja (več kot 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} levih volilcev je sedaj volilo za Jankovića). To je res žalost. Ne samo da je Pahor 10x boljši od Jankovića, žalost je to, da gre folk dejansko volit mafijca, samo da IJ ne bo zmagal. Kar je pa najbolj žalostno, je pa to, da bo folk prej kot v enem letu začel jokat zakaj je jankovića volil takoj ko bo janković nažgal DDV za 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} gor.
Ta prvemu ki ga poznam in vem da je volil jankovića bo, ko se bo (in vem da se bo) začel pritoževat nad tem kolk gre slabš (ker slabše bo šlo, samo je itak zorane povedal da bo šlo na boljš), bom mu z veseljem gobec razbil.

Več nas je takšnih, ki smo šli danes na volišče z namenom, da ne zmaga pokvarjen Janković.[/quote]

Saj številke kažejo, da vas je bilo veliko.

Številk pa kažejo tudi, da nas je bilo veliko tudi na drugi strani.

28 : 26 je skoraj enako pravzaprav … še dobro, da samo skoraj 😛

Ohh, dajte no… nehajte se obnašat kot primitivni bedaki in zmerjat…

Za počakat je… pa bomo videli.
Če ne bo OK, se da zelo hitro razpisat ponovne volitve – tako kot so bile tele zadnje.

V našem volilnem okraju je z dobrih 28{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zmagala Jankovičeva lista.

V bistvu je v našem volilnem okraju spet zmagal župan, prejšnjič sicer na drugi listi, zdaj pa pri Jankoviču – ljudje so glasovali zanj in ne za listo.

Jaz nisem glasovala zanj …

New Report

Close