Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Ali bi volili za Pokvarjeno Slovenijo?

Ali bi volili za Pokvarjeno Slovenijo?

Ali bi volili za Pokvarjeno Slovenijo? Volite PS(a)!

Ne da bi, ampak bomo volili za Zokija, pa če se tukaj usajate na vse pretege in bi ga radi očrnili. Trenutno je na 2. mestu

Zakaj Zokija? On je zapufal Ljubljano. Želite, da bo čez 4 leta v Sloveniji tako kot v Grčiji?

Kdo je pa Slovenijo zapufal? Vsaj kaj bolj pametnega začnite tuliti….

Pahor jo je zapufal. Jankovič pa tudi ni boljši od Pahorja.

…da ne govorimo o golobučnežu. Upam da veš koga mislim

DA, volili bomo PS.

Prvi jo je začel pufati Janša in to v času gospodarskega vzpona. Res načelno, da je napadal Pahorja, ko se je zapufal v času recesije. In na primeru Madžarske vidim, kam nas bo pripeljala vlada desnih, ker imajo itak povsod isti program. Tak da spomnite se čez 4 leta, ko bo država na stopnji Grčije, pa da ne boste še takrat obtoževali Pahorja, da je vse zafural. Janša jo bo.

Jankoviča bomo tudi mi vsi,groza,če bi nam vladal Janša in ludamila.

Za državo kjer vse vrti okoli Kmetije, je vsaka vlada predobra. Kar poglejte koliko ogledov ima vse povezano s kmetijo in lahko sklepate kakšen je intelektualni nivo volilcev.

ne, ne bi volil Janšo

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Ker je moral izvesti stvari, ki jih je sprejela vlada pred njim (brezplačna prehrana, vrtec, vinjete…), vse to je bilo sprejeto tik pred koncem JJ mandata.

PS – Pa ne bom volila ne JJ in ne ZJ.

hihi, dobra.

V času Janše se je državni dolg povišal le za pol milijarde EUR (http://www.mf.gov.si/fileadmin/mf.gov.si/pageuploads/tekgib/Bilten_javnih_financ/Dolg_drzavnega_proracuna_1993-2011.xls ) – poglej čas od 31.12.2004 do 31.12.2008, v času Pahorja pa se je podvojil (glej čas od 31.12.2008 do danes).

Ker je moral izvesti stvari, ki jih je sprejela vlada pred njim (brezplačna prehrana, vrtec, vinjete…), vse to je bilo sprejeto tik pred koncem JJ mandata.

PS – Pa ne bom volila ne JJ in ne ZJ.[/quote]
daj pojdi računat, koliko je to zneslo v primerjavi s celotnim novonastalim dolgom….

sicer pa
računsko sodišče je že leta 2007 ugotovilo, da cene vrtca niso pravične
uvedba vinjet se je izkazala za dober ukrep v povečanju varnosti na magistralnih cestah….
koliko stane eno življenje???

Ja saj v času gospodarskega vzpona, se je on še dodatno zadolževal. Ko se mu ne bi bilo treba, denar je itak šel samo za gradbena podjetja in volilne bonbončke. Kaj misliš, da se bo zgodilo sedaj, ko je kriza z vrtci in vinjetami? Vse te olajšave bodo ukinjene v imenu varčevanja. Vinjete so bile dobra stvar, vendar je takrat vsak vedel, da so cene veliko prenizke. Vse to je šlo na račun novega zadolževanja.

Ker je moral izvesti stvari, ki jih je sprejela vlada pred njim (brezplačna prehrana, vrtec, vinjete…), vse to je bilo sprejeto tik pred koncem JJ mandata.

PS – Pa ne bom volila ne JJ in ne ZJ.[/quote]
daj pojdi računat, koliko je to zneslo v primerjavi s celotnim novonastalim dolgom….

sicer pa
računsko sodišče je že leta 2007 ugotovilo, da cene vrtca niso pravične
uvedba vinjet se je izkazala za dober ukrep v povečanju varnosti na magistralnih cestah….
koliko stane eno življenje???[/quote]

Glede vinjet – jaz kupim letno vinjeto, pa čeprav imam do AC več kot 50 km. Enako moja starša za svoj avto.
Pred uvedbo vinjet za dva avta letno plačali za cestnino manj, kot zdaj plača en. Ker pa se na žalost vozimo vsake toliko časa, se nam mesečna vinjeta še manj izplača.
Plačali pa smo po dejanski uporabi AC. Je torej vinjetni način bolj pošten? Da plačam še za tiste, ki se vozijo vsak dan..?

In cene vrtca so zdaj bolj pravične, kot so bile prej?

Rečte kar hočte, nataliteta se je pa le povečala.


Zokija sicer, ne bom volil. ampak če bi bilo takoj tako kot v Grčiji, ja super, penzija pri 40-tih, višina iste minimalno 1500 e, Evropa sicer pizdi, ampak Grkom se jebe, odpis dolgov, novi pufi, ki jih zopet ne bodo vračali itd,itd.

Ja zaradi politikov so šle ženske rodit. Bolano.

Barca, pa saj ti je že ta prej pojasnil, da je (edini) pozitivni smoter vinjet, večja varnost in manj mrtvih. Torej je cena človeškega življenja glavni vidik tega.

Me pa preseneča, ker pri svojih nasvetih okrog predpisov, računovodstva in ostalega zelo zagovarjaš solidarnostni vidik. Tokrat pa ti gre v nos, ker enkrat konkretno vidiš, koliko te ta PRISILNA solidarnost stane. Janši lahko marsikaj očitamo za njegov mandat, toda vinjete so vsekakor ena boljših zadev, ki nam jih je dal.

Jankovič je še edina alternativa, če nočemo, da je Janša.

Barca, pa saj ti je že ta prej pojasnil, da je (edini) pozitivni smoter vinjet, večja varnost in manj mrtvih. Torej je cena človeškega življenja glavni vidik tega.

Me pa preseneča, ker pri svojih nasvetih okrog predpisov, računovodstva in ostalega zelo zagovarjaš solidarnostni vidik. Tokrat pa ti gre v nos, ker enkrat konkretno vidiš, koliko te ta PRISILNA solidarnost stane. Janši lahko marsikaj očitamo za njegov mandat, toda vinjete so vsekakor ena boljših zadev, ki nam jih je dal.[/quote]

Kaka večja varnost za nekoga, ki ima 50 km do AC, vinjeto pa rabi za 3x na leto se peljat po AC?
Solidarnost ja, večja varnost pa zaradi tega ne.. večja varnost je za tiste, ki se tam vozijo vsakodnevno in so zdaj in bolj varni in se vozijo ceneje.

PS – Kot sem zgoraj že napisala, tudi pri vinjetah stisnem zobe in jo kupim. In sem solidarna..

Barca, pa saj ti je že ta prej pojasnil, da je (edini) pozitivni smoter vinjet, večja varnost in manj mrtvih. Torej je cena človeškega življenja glavni vidik tega.

Me pa preseneča, ker pri svojih nasvetih okrog predpisov, računovodstva in ostalega zelo zagovarjaš solidarnostni vidik. Tokrat pa ti gre v nos, ker enkrat konkretno vidiš, koliko te ta PRISILNA solidarnost stane. Janši lahko marsikaj očitamo za njegov mandat, toda vinjete so vsekakor ena boljših zadev, ki nam jih je dal.[/quote]

Kaka večja varnost za nekoga, ki ima 50 km do AC, vinjeto pa rabi za 3x na leto se peljat po AC?
Solidarnost ja, večja varnost pa zaradi tega ne.. večja varnost je za tiste, ki se tam vozijo vsakodnevno in so zdaj in bolj varni in se vozijo ceneje.

PS – Kot sem zgoraj že napisala, tudi pri vinjetah stisnem zobe in jo kupim. In sem solidarna..[/quote]
aja, osrednja slovenija je manj vredna ali kaj???
večja varnost je na magistralnih cestah, ker je tam manj prometa, saj več voznikov uporablja avtocesto
se pa strinjam. solidarnost zagovarjaš zgolj tako dolgo, dokler to ustreza “kvazi levi opciji”. ko jo je pri nečem uvedla “kvazi desna opcija” si ta prva, ki vzklika vsak naj plača toliko, kolikor porabi…

To ni bila solidarnost ampak čisti populizem. Ne zaradi uvedbe vinjete, ampak zaradi njene CENE!!! Vsi so vedeli, da je to mnogo prenizka cena in da bodo nastali na Darsu veliki dolgovi, ampak boli njih k…, važno da pridejo še enkrat na oblast.

New Report

Close