Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Nekdo se dol zgraža,da ima Hilda že novo službo ?! KAKO, KAKO ?!

Nekdo se dol zgraža,da ima Hilda že novo službo ?! KAKO, KAKO ?!

kako je to mogoče no ?!

Pri nas je vse mogoče. Jelinčič je lepo povedal: “Če bi bili nedemokratična država, bi kakim 500 zavezali oči, pa pred zid … Če bi bili demokratični, bi jih moralo približno toliko že sedeti. Mi nismo ne eno in ne drugo.

Je pa ja šla v penzijo.

nova
Uredništvo priporoča

Pač jo je ena firma zaposlila, ker rabijo tak kader, kot je ona. Glede na to, da gre za veliko avstrijsko gradbeno podjetje, se pa res ne rabite sekirati. Saj je niso vzeli v kakšno slovensko tajkunsko podjetje ali celo v državno upravo. Če se Avstrijcem splača, da jo plačujejo, pa naj jo. Mi zato ne bomo imeli nič manj.

Seveda bi bilo pa prav, da ji slovenska sodišča sodijo za hudodelstva, ki jih je zagrešila. A to je druga zgodba. To z avstrijskim gradbenim podjetjem nima veze.

a tako? Avstrijci? Ampak kako jo vzamejo, če vedo kakšnega slovesa je doma? Hm…

Rabijo tak kader, pokvarjenega kapitalista brez srca.

Verjetno je že prej delovala za njihov profit, pa so ji to zapisali v pogodbo…. Tako pravijo moje karte:)))

Avstrijsko gradbeno podjetje? Hypo Alpe Gradnja, morda?

Novice o tem, kakšne ljudi zaposlujejo Avstrijci nikdar ne pridejo do Avstrijcev. Tako je jasno kot beli dan, zakaj so jo zaposlili….ker ima zveze v politiki…pa ne v pozitivnem smislu..temveč onem negativnem, kriminalnem.

Očitno ji miljoni, ki si jih je nakazovala v Panamo al kam že, niso dovolj. Poskrbela bo še za večje kraje, ker grem stavit, da bodo stranke teh Avstrijcev državni organi.

Hilda ima veze z republiškimi birokrati in pretok našega korupcijskega denarja po potekal po drugih kanalih.

kakšen kader to iščejo? nesposoben, kradljiv in goljufiv??? ja svašta, a bo delala pri kakšnih kriminalcih ali kaj??

Tudi janković bo dobil še eno službo. Mora odplačat 29 milijonov!

Lej, lej! Šele sedaj opazil. Nekdo (Udba?) je potegnil ven staro temo iz leta 2011 o Hildi, da malo skrene pozornost z jankovića. No, ta lopov bo pa krepko plačal. Ima še precej življenja pred sabo.

New Report

Close