Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Koalicija proti testiranju uporabe prepovedanih drog funkcionarjev

Koalicija proti testiranju uporabe prepovedanih drog funkcionarjev

V koaliciji pa so nad predlogom ogorčeni. Po mnenju Dejana Levaniča (SD) je to eden najslabših zakonov v zgodovini parlamentarizma, ki ne vzdrži resne vsebinske presoje. Predlog tudi znižuje že tako nizek ugled celotne politike, s takšnimi ravnanji pa v SDS “gojijo ljudomrzno politiko, ki dodatno vznemirja ljudi”.

Levanič še ocenjuje, da je predlog žaljiv za vse funkcionarje. Kot pravi, predlog v DZ ne bo potrjen, “če je vsaj polovica poslance treznih in ni pod vplivom prepovedanih substanc”.

Po novem volim le tistega, ki bo imel zdravniško spričevalo, da se ne drogira.

hahahaha, upam da res!!!:))))))))))))))

po mojem boš pa enmu kar na besedo verjel kot mu tudi vse ostalo :-))))))

nova
Uredništvo priporoča

Danes je bil Murglzwerg na liniji, ukrepal je v trenutko, vojščaki že pišejo befele…

In pa potrdila, jaz sem čist.

Mene pa le zakaj tisti, ki danes najbolj glasno zahtevajo sprejetje zakona, niso tega zakona sprejeli takrat, ko so imeli še večino v parlamentu?

E Megabojček to je zato, ker smo šele v tem mandatu ugotovili, da so nekateri na belem prašku…


Mace prepozno ste ugotovili. No od politikov se pa pričakuje da so malce bolj dalekovidni.

V bistvu tudi levaki ne odobravajo jemanje drog, vendar pa bodo na takšen način. če bodo proti predlogu dobili glasove zdrongirancev in če računamo, da imajo na svoji strani že vso sodrgo tega sveta, kot so lažnivci, gansterji, tajkunski lopovi, udbaši, mafijaši, potem pač nimajo kaj izgubiti, pač pa lahko pridobijo tudi to svojat na svojo stran, da so pač bolj kompletni, kaneda ???

Koalicija proti testiranju uporabe prepovedanih drog funkcionarjev

Zanimivo. Najbolj nasprotujejo v strankah LDS in SD. =)


Najbolj pa odobravajo tisti, ki vedo da nimajo večine in vedo da zakon ne bo sprejet.
Takrat, ko so večino imeli, in bi zakon z lahkoto sprejeli so bili pa tiho in jih droge niso motile.

Itak se ve, kdo se praška.

Si mogoče s kom v vrsri stala pri nabavi??? :-)))

Si ti?

Si mogoče s kom v vrsri stala pri nabavi??? :-)))[/quote]

Posledice paradajzarskih zadevanj čuti, to je to!!!

Koalicija proti testiranju uporabe prepovedanih drog funkcionarjev

Katere koalicijske poslance in ministre je strah, da bi morali nepričakovano iti zadeti na testiranje?

New Report

Close