Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek “Poveličevanje in čaščenje Tita je v nasprotju s slovensko ustavo”

“Poveličevanje in čaščenje Tita je v nasprotju s slovensko ustavo”

[/quote]
Kuge in Janše reši nas o gospod !!
ps.
če boš spotoma vzel še Grimsa, ne bo nobene zamere :):):)

Tito———-Pa misliš, da bi s tem bila stvar rešena !? Mislim, da bi bilo bolje, da prosiš za malo pameti !!!

Bi vsaj mal reda naredil v teh cajtih.

Bi rabili še enega ————– tega mu ne želi. Z obzirom, da Juge ni več, njegova bivša tovarišija pa živi vsaka v svoji državi. Siromak bi še za državljanstvo moral zaprositi. A misliš, da bi si ga res želeli nazaj sedaj, ko so se že navadili vladati pod vsako ceno ???

Komunistične svinje še zmeraj poveličujejo komunističnega prasca TITA. Žalostno!

“”Komunistične svinje še zmeraj poveličujejo komunističnega prasca TITA. Žalostno!”
Prasec in to velik si edino ti!!! Tito je skupaj z zavezniki narodu priboril svobodu, tudi takšnim drekom kot si ti, ki sedaj pljuvajo po Sloveniji in bi za malo vode pobili vse živo!

“”Na turističnem potovanju po Egiptu leta 1980 je bil par iz Ljubljane presenečen, ko je naenkrat ves Kairo planil v jok. Šele nato je do njih prišla žalostna novica, da je umrl tovariš Tito!”
In tako je bilo po CELEM SVETU!!!
Izdajalci naroda in kolaboranti kaj takšnega NIKDAR ne boste doživeli! ZAPOMNI SI TO!!!
SMRT IZDAJALCEM!!!

Da jaz nisem sam zato mi oprostite ker klobasam neumnosti. Sem pač bebec!

I don’t need sex. The government fucks me every day

Resnica je takšna———– Kako ,da ne, doživeli smo leta 1991 to, kar ti in tebi podobni ne boste nikoli !!!

Valovi “Kako ,da ne, doživeli smo leta 1991 to, kar ti in tebi podobni ne boste nikoli !!!
A meni podobni??? Pa povej kje si bil ti leta 991??? a ne veš, ti povem jaz! Skakal si iz jajca v jajce!!! Že milijonkrat ti je bilo povedano, da ne bluzi in ne ocenjuj, ker za to nimaš niti malo znanja!
In sedaj si dobro zapomni!!! Jaz sem bil zraven in ne samo nekaj dni ali tednov, bil sem leta in bom še vedno če bo potrebno!!! In to ne po raznih skrivališčih, KOT TI IN TEBI PODBNI!!!
Bil sem zunaj pod vedrim nebom in le nekaj metrov od mene so bili tanki, topovi in tudi preizkusili so kaj strel iz tanka naredi na bližnji zgradbi. In letelo je nad mojo glavo in ko je usekao nas je prestavilo kar za nekaj metrov.
Zato zapri gofljo ker nimaš pojma kaj je, kaj je bilo in kaj bo!!! Si čisto navadna ovca!!!

Valovi ne zameri mi, včasih malo bluzim. Leta 91 sem jo pobrisal v sosednjo avstrijo in se vrnil šele oktobra, ko so zadnji jugo vojaki zapustili svobodno Slovenijo.
Sedaj sem ponosen na to in se počutim kot majski partizani leta 45, še danes prejemajo borčevske penzije.

“Valovi ne zameri mi, včasih malo bluzim. Leta 91 sem jo pobrisal v sosednjo avstrijo in se vrnil šele oktobra, ko so zadnji jugo vojaki zapustili svobodno Slovenijo.
Sedaj sem ponosen na to in se počutim kot majski partizani leta 45, še danes prejemajo borčevske penzije”
Valovi! Še nikdar nisem bil v Avstriji če ti to kaj pomen! Zlahka dokažem,.kar je napisano in da si eno veliko tele tudi! Kako pa je s tvojimi DOKAZI???? NIČ, kot vedno!
Ni večje sramote za našo državo in Slovence,kot si ti!!!

Priznam! Bil sem v Avstriji. Saj se spomnite, ko smo švercali kavo, banane, čokolado in pralni prašek čez mejo.

Saj zdaj me itak ne morete več prijaviti na postaji obmejne milice hahahahahahahaha
Pa veste zakaj? Ker je severna meja odprta, pa če še ne veste je k nam prišel Šengen hahahaha

Kaj boste pa zdaj??????? :))))))))))))))))))))

Smrt komunistom-morilec tito-tat-pedofilin podmukli izdajalec-veliko ciscenje komunisticnega dreka iz slovenije-ziveli slovenci in vsemogocni bog

Ja imas prav komunisti so umorili veliiiko ljudi pravtako so v letih 1945-1980 posiljevali mladoletnice in pokradli ogrooomno premozenja nedolznim ljudem,tako da jih zatirajmo na vsakem koraku izdajalske,tatinske komuniste

New Report

Close