Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Neverjetno – pa nekateri se resnično prepirate okoli politike:))))))))))))

Neverjetno – pa nekateri se resnično prepirate okoli politike:))))))))))))

Pa ljudje božji sej niste normalni.
Prepirate se okoli Erjavce in glasov, ki jih je dobil od “ubogih, preprostih” upokojencev pa okoli tega kaj si mislijo tisti ki so volili SD in ki so volilin SDS..

Pa kam gre ta svet??:)))))))))))

Ljudje božji ali ni že dovolj drugih tegob, da si jih je še s politiko treba delat na zaloge.

Ma noben politik ni toliko vreden ,da bi se jaz z njim ukvarjala ali je vreden kaj ali ni, dajte vzemite malo življenje bolj na lahko…itak o ničemer ne bomo v resnici odločali mi.

Pa bolj vesel začetek tedna nooo!!!:)))

Draga moja, tile politiki ti krojijo življenje, ja tudi tebi!!! a misliš, da zakoni tebe ne zadevajo?? Saj ne moreš verjet…

Ne, več vredno se je ukvarjati s tem, kaj počne katera zvezdnica doma, pa kaj si je dala popravit, kot pa s tem, kako nas politiki zavajajo in kaj nas čaka??? Ampak ti si nad vsem tem, a ne? tebe to ne zadeva…

Kaj češ, za nekatere od nas je bil včerajšnji rezultat velik šok in neprijetno presenečenje.
Saj bo minilo po nekaj dneh.

Pa dobro, tudi če SE obremenjuješ, ni lepo da obsojaš nekoga, ki je včeraj razmišljal drugače in je obkrožil Jonnyja namesto Pavleta. Toliko debat okoli tega kdo je koga volil………..PROSIM TE LEPO, NAREDI RES KAJ DOBREGA TI ZA TO DRŽAVO, poberi kak papirček s tal, napiši kaj pozitivnega, pohvali koga namesto da ga grajaš ker je drugače misleč.
Phh…

IN NE, NI MI VSEENO ZA TO DRŽAVO IN ZA PRIHODNOST, SAMO ENERGIJO SEM USMERILA DRUGAM.

Ej, je.. ga Elaine, sej so čez 4 leta spet volitve, morda ti pa takrat uspe.:))))

Eni pač ne morejo dojeti, da je njihov ljubljeni vodja popušil. Jaz sem vseskozi verjela, da smo Slovenci pameten narod in da se bomo dobro odločili in sem prav vesela. In čisto nič me ne moti pljuvanje in odpiranje 100 novih postov na temo, kakšna groza, ker je zmagal SD.

Nič mi ne more pokvariti dobrega vzdušja. Samo malce se nasmehnem ob vsem gnoju, ki ga zlivajo. Pač. poraz je res težko prebolet.

Jaz kje obsojam, kdo je koga volil??? Hahaha, saj se ni vredno ukvarjat s tabo… dižem ruke… :))))) no comment…

Poglejte si vse tri dele…

http://www.youtube.com/watch?v=y5oWdByAVvA&feature=related

lp VSEM

Najbolj nevarna je ranjena žival. Zato se je zdaj še bolj za pazit JJ in njegovih doušnikov. Današnji forum je slika stanja.

Meni so ta kreganja tudi totalno mimo in zadnje kar mi pade na misel je, da bi nekoga ocenjevala po tem koga je volil. Vsi si želimo boljše kar je edino pomembno.

Koga sem jaz volila vem le jaz sama. Tudi moja družina ne. In koga je kdo volil je moja zadnja briga. Ljudje pot do istega cilja vidimo vsak po svoje.

In mene je skrbel, kaj se bomo po volitvah pogovarjal? :)))))))))

New Report

Close