Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Zapišite si, prosim …

Zapišite si, prosim …

Zapisšite si, koliko imate zdaj plače, koliko stane liter mleka ali kg. kruha, koliko stane vinjeta, elektrika in podobno. Pahor obljublja zvišanje plač, cenejše prehrambene izdelke in še in še. Jaz sem spisek že naredila in čez 4 leta hočem imeti dokaz, da je obljube držal, da g bom lahko še enkrat volila! Kar tako se ne bom pustila prepričati.

To pa ni slaba ideja! :))

A pa si si ravno tako pred štirimi leti zapisala obljube Janše in jih sedaj preverila? 🙂

nova
Uredništvo priporoča

No, jaz si pred stirimi leti nisem nic zapisala, sem pa nasla en racuncek iz leta 2006, se v sitih, pa sem malo primerjala cene. ulala…

Ni pomembno biti popoln, pomembno je biti popolnoma to kar si.

Jaz vem, da je moja plača danes realno vredna tam 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} odstotkov manj, kot je bila pred štirimi leti. Pa čeprav se je vmes tudi povečevala. Toliko. Temu navkljub pa bi se bila pripravljena odreči še stotih evrov od plače, samo da mi ni treba na televiziji vsakodnevno poslušati Janševih teorij zarote, paranoičnih razglabljanj in širjenja sovražnega govora. Čeprav dvomim, da je s tem zaključil. Včerajšnje izjave o tem, kako je Ljubljana premagala Slovenijo in o tem, kako nas čakajo delitve … Kaže, da ne bo odnehal, dokler ne bomo med seboj smrtni sovražniki.

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

Ko je bil Janša in SDS na oblasti se je vse dražilo.

A nam lahko pripneš tvoj spisek, razen plače, nam boš prihranila precej iskanja. Hvala vnaprej, ideja je pa superca!

zdaj se bo pa vse posenilo…juhej!

Žogca, tebe berem že dlje časa. Meni se pa ti zdiš paranoična, predvsem pa max sovražna.

No, vsekakor bo zdajšnji oblasti težje kot prejšnji. 2004 je bilo svetovno gospodarstvo v vzponu, tudi slovensko, rožice so cvetele…

V začetku 2008 pa se je začela recesija, v ZDA je bil pred kratkim finančni zlom, kot ga ne pomnijo, primerjajo gas črnim petkom iz 30. let prejšnjega stoletja – ki je v veliki meri botroval gospodarski krizi po vsem svetu in vodil v 2. svetovno vojno.

Tako da rožic je konec, gospodarsko stanje ZDA in Evrope je slabo, finančno še slabše. 2009 bo zagotovo bedno leto, plače bodo šle kvečjemu dol, večja bo bresposelnost, hrana pa dražja.

Če bodo zvezde naklonjene, se bo situacija v 2010 začela izboljševati, lahko pa bo šlo še navzdol.

Tako da rajši zategnite pasove in varčujte že zdaj, kajti ne glede, kod je n aoblasti, gospodarske razmere so vse bolj črne.

Ja, boš pa koga drugega volila

a je tak problem

sploh pa je važno, da se vlade menjajo

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

nočkatočka! Men pa se ne zdi.Ko je bil premier, še ne toliko.Ko pa je bil v opoziciji, pa več kopt preveč.

meni si ni bilo treba zapisati

obljubljal je, da bodo trgovine ob nedeljah zaprte, pa je ravno on sprejel nezakonit zakon, ki je v nasprotju z obvezujeočim referendumskim izzidom

in včeraj sem se maščeval
:))))))))))

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

O Janševi paranoičnosti je govorilo že več psihiatrov. Uporabite Google.

a potem nas bo še bolj delil kot nas je?

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

pa kaj se tako bunite, saj smo bili 40 let pod “rdečimi” ZK in smo zdržali, bomo pa še ta 4 leta, potem bomo lažje razsojali kdo je bil boljši, če nas bo še sploh kaj “slovenčkov”

Dražilo se je tudi pod LDS, pa to še bolj kot pod SDS!!!!!

13

Sama vem, da sem še pred uvedbo evra imela višjo plačo od povrečne slovenske.

Medtem sem doštudirala, napredovala v službi in kao dobila višjo plačo.

Plačo pa imam za skoraj 200 EUR nižjo od povprečne slovenske.

Aja. Sem pa delala kot zdravstveni tehnik v domu starejših občanov, sedaj pa kot diplomirana medicinska sestra in vodja oddelka.

Če bo slabše pod to vlado, pa bo prav prišel izgovor, da morajo naprej popravit ker je Janša zaj…

New Report

Close