Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek A JE RES LJUBLJANA PREMAGALA SLOVENIJO

A JE RES LJUBLJANA PREMAGALA SLOVENIJO

http://med.over.net/forum5/read.php?186,3455354

se mi zdi, da je nekaj takega včeraj zvečer dejal JJ. Da so zgubili volitve zaradi Ljubljane in kasneje še dodal in Primorske.

Če je temu res tako, potem napoved v zgornjem linku več kot drži.

Bravo, sicer pa sem zelo vesela, da se je tako izšlo.

Sebi naj se zahvali. Se je zanmeril ljubljančanom, ko jim je odškrtnil mestni proračun.

Jah, ljubljanska volilna okraja sta imela vidno večjo volilno udeležbo kot drugi volilni okraji. V tej luči so res Ljubljančani odločili zmagovalca, ampak tako razmišljanje je brezpredmetno, saj vsak glas šteje in očitno periferija ni bila tako zavzeta na teh volitvah.

V bistvu se je pokazalo ravno nasprotno temu, kar trdijo tudi nekateri na tem forumu in sicer, da hodijo volit samo stare mame po maši, “napredni” levi volilci pa grejo raje pohajat kot na volitve.

aja, seveda, zdaj pa so krivi tisti volilci, ki so šli na volišča in volili SD, pa seveda tisti, ki niso šli na volišča, pa vreme, pa zarota tajkunov, pa …

da pa bi general glanzkopf pomislil, da ga ljudje niso volili enostavno zato, ker se jim je zasral, ne, to pa ne, on že ne.

Zaradi takih in podobnih izjav JJ izbublja!

Ja res je, Ljubljano-centralizem je zmagal, Ljubljana se bo razvijala s svetlobno hitrostjo, ostali bomo pa gagali.

Ko bo leta 2012 Janković predsednik vlade, se boste lahko razvijali vsi in se vam ne bo treba več pritoževati. 🙂

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

Povzeto – VEČER 22.9. 09
Komentator: Slovenec je pameten človek. (22.9.2008 9:50:00)
“Dolgo sem gledal rezultate javnomnenjskih raziskav in skoraj so me prepričale. Vem, da jih je kupil JJ, a nisem vedel, v čem je štos, da sam sebe slepiš.
Zelo sem vesel, da odhaja človek, ki je pošiljal ljudi v smetnjake, češ tam še je kruha, človek, ki je ob pogajanjih odkrito podpiral delodajalce, ki nam je stregel po dodatkih za malico, potnih stroških. Odhaja cinik ki je razdelil Slovence na naše in vaše, ki je velikodušno delil cerkvi vse, kar si je poželela, celo blejski otok visi. Odhaja človek, nad katerim visi sum zaslužkarstva iz časa prodaje orožja, sum zlorabe oblasti v slučaju Depale vasi, sum, da je prejel podkupnino za Patrie, človek, ki ga je pokojni Drnovšek imenoval ” princ teme “.
Ne oporekam mu govorniških sposobnosti, zavedel je konec koncev vso Slovenijo, razen Ljubljane in Postojne. A vedno se najde kdo, ki je dovolj sposoben, da tudi tako visokoletečim spodreže krila.
Slovenci niti ne vedo, kaj jim je grozilo. Srečo smo imeli, da se je izteklo, kot se je. Vem, da visi v zraku nevarnost, da prileti nekaj deset tisoč glasovnic iz Argentine, a verjamem v razsodnost DVK in ustavnega sodišča.”
SE PODPIŠEM POD TOLE!
Zgornji komentar potrjuje, da je omejenih ljudi dovolj, da bi imel princ komu vladati. Tehnološki razvoj ni odvisen od Janše, temveč od MNOGO drugih dejavnikov, največ pa od pridnih in pametnih Slovencev.

Prav nič nenavadnega, da je zmagala komunistično usmerjena Ljubljana. V njej je namreč največ ‘ićev’
Počakajte, da Pahorja zamenja Kućan, odpre vrata Jankoviću,(lahko iz ozadja)
in države (‘ićićići) bodo zavladale ne samo v Ljubljani pač pa celotni Sloveniji. Piše se črn scenarij, kar se avtohtonih Slovencev tiče.
V ulici kjer živim imamo veliko južnakov. Včeraj so bili vsi na JankoviĆevi zabavi, danes so šli v službo okoli 11 ure. Torej…..

Vladavina starih komunistov ( Pahorja ne upoštevam) je že pokazala svoje
gnile zobe oz. proteze.

Podpisuješ se pod politične analafabete.

No, g. minister pa dajte vi kako pametno rečt!

Sem že rekel. Treba me je samo brat, brat, brat…

Nekdaj z bolestjo smo v sebe zaprli
svoje ponižanje, svoje gorje,
krik maščevanja na ustnih zatrli,
ga zakopali globoko v srce.

Toda glej, planil vihar je presilen,
kot pajčevine raztrgal okov,
šinil je zopet žar novega dneva,
tja do poslednjih primorskih domov.

Strojnice svojo so pesem zapele,
zrak je pretreslo grmenje topov,
širne poljane so v ognju vzplamtele,
klic je svobode vstal sredi gozdov.

Vstala Primorska si v novo življenje,
z dvignjeno glavo korakaj v nov čas!
V borbah, ponižanju, zmagah, trpljenju
našla si končno svoj pravi obraz.

Prav nič nenavadnega, da je zmagala komunistično usmerjena Ljubljana. V njej je namreč največ ‘ićev’
Počakajte, da Pahorja zamenja Kućan, odpre vrata Jankoviću,(lahko iz ozadja)
in države (‘ićićići) bodo zavladale ne samo v Ljubljani pač pa celotni Sloveniji. Piše se črn scenarij, kar se avtohtonih Slovencev tiče.
V ulici kjer živim imamo veliko južnakov. Včeraj so bili vsi na JankoviĆevi zabavi, danes so šli v službo okoli 11 ure. Torej…..

Vladavina starih komunistov ( Pahorja ne upoštevam) je že pokazala svoje
gnile zobe oz. proteze.[/quote]

ali te ići plačujejo davke, so državljani Slovenije, imajo volivno pravico???

hja mislim, da imajo veliko večjo pravico povedati svoje mnenje, kot tistih 45.000 ljudi, ki so v tujini dobili volilne lističe, torej, kaj je potem tako narobe.

preboleti bo potrebno in to čimprej, nihče drug ni kriv kot sam gospod JJ.

Sem že rekel. Treba me je samo brat, brat, brat…[/quote]

Očitno ostal brez službe….:)))))

A misliš, da se piše Anderlič? Včeraj je veliko parlamentarnega inventarja ugotovilo, da si bodo morali začeti iskati službo. Začuda si vsi ti ljudje ne morejo najti službe za čas parlamentarnega nadomestila…

Lahko da se piše Zver,Rupel,Mate,Virant,Turk ;)))

Sem že rekel. Treba me je samo brat, brat, brat…[/quote]

Očitno ostal brez službe….:)))))[/quote]

Misliš, da sem neumen kot ministri? Jaz bom tu večni minister…

Očitno ostal brez službe….:)))))[/quote]

Misliš, da sem neumen kot ministri? Jaz bom tu večni minister…[/quote]

Uf, izjava dneva!!! :)))))))

Misliš, da sem neumen kot ministri? Jaz bom tu večni minister…[/quote]

Uf, izjava dneva!!! :)))))))[/quote]

A morš vedno imet zadnjo besedo?

Uf, izjava dneva!!! :)))))))[/quote]

A morš vedno imet zadnjo besedo?[/quote]

Kakor kdaj! 🙂
Sicer pa te berem, ja! Samo očitno se ti ne!

Volilne enote so narejene tako, da nihče ne more nikogar premagati. Zasto je tudi Ljubljana razdeljena na dve volilni enoti. In zato v teh dveh ljubljanskih volilnih enotah ni samo Ljubljana. Na primer, v moji volilni enoti se nahaja naslednje: Cerknica, Ljubljana Center, Ljubljana Vič-Rudnik, Ljubljana Šiška, Logatec in Vrhnika. Medtem ko se v drugi ljubljanski volilni enoti nahaja: Domžale, Grosuplje, Kočevje, Litija, Ljubljana Bežigrad, Ljubljana Moste-Polje in Ribnica.

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

si moreš misliti, celo njegovo Grosuplje!:)

slovenija je ena velika mafijska družba

New Report

Close