Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek še malo nagrad

še malo nagrad

za zvestobo????

http://24ur.com/novice/slovenija/astronomska-nagrada-za-picigo.html

Lopovščina na celi fronti!!!!!!!!!

Ej, ninej, a boš še naprej tako pridno iskala in popala linke sem, tudi če bodo grdo govorili o levakih?

nova
Uredništvo priporoča

seveda, če bo vlada delala napake takšne kot jih je ta prav gotovo, najprej pa ji bom pustila nekaj dragocenega časa, da pomete vso svinjarijo, ki se je v teh 4 letih nabrala.

sem ti že v neki drugi temi podobno odgovorila, morda bomo sedaj skupaj opozarjali na napake vlade, kaj praviš, ti bo sedaj lažje?Prej si imel obrnjena pola!:)))

Mene tale drobiž ne skrbi toliko kot tiste odpravnine, ki jih bi prinesel bližajoči tsunami…

seveda, če bo vlada delala napake takšne kot jih je ta prav gotovo, najprej pa ji bom pustila nekaj dragocenega časa, da pomete vso svinjarijo, ki se je v teh 4 letih nabrala.

sem ti že v neki drugi temi podobno odgovorila, morda bomo sedaj skupaj opozarjali na napake vlade, kaj praviš, ti bo sedaj lažje?Prej si imel obrnjena pola!:)))[/quote]

Ali pod pometanjem spada tudi kadrovski cunami? Veš ninej, ko bom videl tvoj zapis o novi vladi, ki bo na enaki ravni kot si pisala, šele potem ti bom verjel, da si sposobna enake kritičnosti do obeh polov. Do sedaj pa me nisi prepričala.
Sicer pa si že tudi napisala da rabi nekaj časa nova vlada da se ogreje,100 dni, da bomo lahko kritični do nje.

seveda, če bo vlada delala napake takšne kot jih je ta prav gotovo, najprej pa ji bom pustila nekaj dragocenega časa, da pomete vso svinjarijo, ki se je v teh 4 letih nabrala.

sem ti že v neki drugi temi podobno odgovorila, morda bomo sedaj skupaj opozarjali na napake vlade, kaj praviš, ti bo sedaj lažje?Prej si imel obrnjena pola!:)))[/quote]

Ali pod pometanjem spada tudi kadrovski cunami? Veš ninej, ko bom videl tvoj zapis o novi vladi, ki bo na enaki ravni kot si pisala, šele potem ti bom verjel, da si sposobna enake kritičnosti do obeh polov. Do sedaj pa me nisi prepričala.
Sicer pa si že tudi napisala da rabi nekaj časa nova vlada da se ogreje,100 dni, da bomo lahko kritični do nje.[/quote]

potem me pa le spremljaj!:)))

brez skrbi, se dobro zavedam, da je potrebno vsaki vladi gledati pod prste in kazati na napake, torej bi bilo dobro da bi se tega zavedali vsi!

kolikokrat sem napisala, da Janša spada v opozicijo???tam je dober in zna dobro gledati pod prste, torej?:)))

me pa zanima, koliko si ti lahko objektiven, sicer pa bomo videli, do Janševe vlade nisi bil niti najmanj kritičen, no me zanima koliko boš do te?:)))

New Report

Close