Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Merodajnost volilnih projekcij

Merodajnost volilnih projekcij

Koliko se vas je šele v tem tednu odločilo, koga boste volili?

Jaz.

jaz tudi

Jaz vem že dolgo.

Odločanje na podlagi izjav politikov, ki jih dajejo zadnji mesec pred volitvami je naivno. Govorijo tisto kar volivci želimo slišati. Včeraj npr. je Pahor razlagal, kako bo del denarja za obrambo namenil zdravstvu. Upam, da ve, da ne gre tako enostavno.
Vsi, ki boste volili SD kupujete mačka v žaklju. Volite Zares, Golobič je vsaj inteligenten.

Daleč od tega, da sem se odločila na podlagi izjav politikov. Ne mi s takimi, no. :)))

Midva z mozem imava vsak svojega kandidata. Jaz se nisem se odlocila, ce sploh grem na volitve, moz pravi, da letos absolutno gre, ceprav prej ni nikoli. Ce bi volila, bi imela vrabca v roki in goloba na strehi. Ali obratno :))

Drugace pa, res ne vem, kaj naj bi te volitve prinasale. Meni osebno se zdi, da itak nobena stranka ne naredi nekega konkretnega preobrata, da se skozi mandat vlecejo odlocitve prejsnjih vlad, da tist, kar se zacrta za prihodnje vlade, bi se itak zacrtalo in da vsaka vlada dela predvsem za sebe in za svojo cim bolj dolgo oblast.

Pa se nekaj. Ce bi bili na oblasti vedno eni in isti, bi ti isti grabili in grabili (tako kot vsi). Morda bi enkrat le imeli dovolj grabljenja in bi dali kaksen koscek tudi raji. Ce se pa oblasti menjajo, vedno novi grabijo in nimajo dovolj, raja pa itak nkoli ne pride na vrsto.

Ni pomembno biti popoln, pomembno je biti popolnoma to kar si.

Bogati nimajo nikoli dovolj. Imajo več potreb in želja, psoledično tudi stroškov. Tako da… to so že bolniki, odvisniki od bogastva.

A misliš, da tisti, ki grabijo zdaj, bodo imeli pa kar naenkrat dovolj? :))) Naivno dete.

Ma, ce samo grabis, rata malo dolgcas, pa reces, daj da dam malo raji, bom potem z vecjim veseljem grabil naprej 🙂

Ni pomembno biti popoln, pomembno je biti popolnoma to kar si.

Če verjameš v pravljice. Kdor grabi zase, drugih sploh ne vidi.

Sama sem tudi kar nekaj časa že odločena. Razlog: Ne morem si predtavljati, da ostane finančni minister Bajuk, da SNS dobi obrambno, notranje ministrstvo…

Ob takem scenariju nas čaka Nemčija leta 1933!

Kaj pa če nas po drugem scenariju čaka Slovenija leta 1945????? Ma kje take pobiraš? Paranoik!!!

New Report

Close