Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Družinski posli Zorana Jankovića

Družinski posli Zorana Jankovića

ljubljanskega župana Zorana Jankovića vse pogosteje omenjajo kot možnega mandatarja za sestavo nove vlade ob morebitni zmagi levega ” trojčka “.
Toda Jankovića, pri katerem te dni iščejo podporo prvaki SD, Zares, Lds, že bremeni prva prijava zaradi suma zlorabe županskega položaja.

Podjetji v lasti jankovićevih sinov , sta pred leti kupili pet hektarjev veliko zemljišče ob ljubljanski obvoznici in ga lani prodali za 100 X višjo kupnino – kot kaže predvsem na račun tega, da bo mestni svet, ki ga obvladujejo Jankovićevi svetniki, kmalu spremenil špekulativno namembnost zemljišča!!

sUM UTAJE DAVKA
electa je prodajo zemljišča ki je bila izpeljana leta 2007 , v svojem letnem poročilu za leto 2007 preprosto zamolčala, kar pomeni, da se je pri prodaji izognila plačilu davka.

( Firma Electa last Jankovićevega sineka )

KO je Janković kandidiral za ljubljanskega župana , je obljubil , da županovanja ne bo izkoriščal za posle svojih družinskih podjetij.
O tem ali drži obljubo , bosta svoje povedala policija in tožilstvo.

vir:
Kronika ekspres

Panika, panika, panika. :)))) Je treba izkoristit še zadnji dan, ne?37

Na koga je zdaj prodano zemljišče pisano? Kdaj se je zgodil vpis v zemljiško knjigo?

Po vseh zakonih in standardih je prodaja veljavna šele, ko se zgodi vpis v ZK in če se je letos (kar je zelo verjetno), NI nobene utaje davkov!!! In še – je kje poročilo davčne inšpekcije, da je prišlo do utaje.

Se mi čisto zdi, da je to tule ” baba čula, baba rekla”.

Ne, ne, nisem iz Ljubljane in ne grem volit ne SD in ne SDS!

Prokleti pogoltnež Janković.Da ga sram ni.Komunistično jugo bi bilo treba že zdavnaj nagnat.Sam posle in denar nam žerejo,mi pa za v usta nimamo kaj dat.
Zakaj ne dajo v politiko kakšne sirotinje?Same bogatine,predvsem novodobne tajkune,ki se okoriščajo tujega kapitala.

Še enkrat jebemti vsi Jankovići,pa Janše in še nekateri.

Pa kdo od vas ne bi poskrbel najprej za svojo zadnjico in za zadnjico svojih otrok?

In kaj zdaj? Ce bi ve imele to moznost, je ne bi zkoristile?
In ce je zemljisce prodano konec leta in ni prijavljeno v l. 2007, pac pa preneseno v l.2008, je pac izkoristil moznost, da je denar, ki bi ga dal za davek, obracal se eno leto. Prasec, a ne?
Jaz mislim, da je g. Jankovic prevec na udaru, da bi delal v neskladju z zakonom. Ce so pa pri nas zakoni taki, da lahko poisces sebi ugodne luknje, pa ni on kriv.

Ma, vsak izmed nas bi naredil podobno.

Ni pomembno biti popoln, pomembno je biti popolnoma to kar si.

Ne bi naredila tega in 2 milij.slovencem gledala v oči in lagala.Če si ista,te kurc gleda,pa takšna poštenost- registrirana.
Kaj je treba vedno preko trupel,za dosego svojega cilja.Človek brez vesti lahko počne svinjarijo v tako velikem obsegu.

Politika in pogoltnost,pa še korupcija,ja kam bomo prišli.Naj ima vsak koliko hoče,samo ne na takšen način!Ni pošteno in se krši osnova vsega,kar obstaja.

Kaj si niso nekateri že dost nagrebli za vse potomce,ki pridejo morda šele čez 2000 let?

še tule: Jankovičeve povezave in napeljave z družinskimi podjetji niso čisto nič novega. Se ve še od časov, ko je bil Janko v Mercatorju… Tole je le ena od malenkosti proti ostalim ‘poslom’. Samo, ker imajo vsi umazane roke, se nihče ne spušča v to 🙂 Sej poznaš tisto – roka roko krije?

In kaj je krsil? Zakon, ki ga imamo, mu to omogoca.

Si bila kdaj v politiki? Jaz sem jo povohala, ovohala in sem zbezala. Ce pa bi ostala, bi bila enaka. Verjemi, najvecji postenjak ali revez bi postal enak.

Ni pomembno biti popoln, pomembno je biti popolnoma to kar si.

Sem prepričana, da ni utajil toliko davka, ker neumen pa ni (če ima sploh kaj besede pri sinovem podjetju). Pa, če ni lastnik ali odgovorna oseba v nekem podjetju, ga ne morete obtoževat utaje davkov, no!

Ne obtožujemo ga mi , na policijo je poslana ovadba ! Saj tudi ko je hotel kupiti sinu maturo je bil dokaj javna oseba a se je tega vendarle poslužil.

Samo za tale davek me zanima: ovadba zoper Elekto in sina, ali zoper Jankoviča?

Toda Jankovića, pri katerem te dni iščejo podporo prvaki SD, Zares, Lds, že bremeni prva prijava zaradi suma zlorabe županskega položaja.

Menda ne daje izjav glede tega ! Enako pa je vložena ovadba proti firmi electa , moram še jaz najti ta cajteng.

Juretu je maturo hotela kupiti babica, ne pa ocka.

Jankovic je res tak in drugacen, ni pa butast, da bi krsil zakone.

Ni pomembno biti popoln, pomembno je biti popolnoma to kar si.

New Report

Close