Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek JJ- obljublja

JJ- obljublja

kdo verjame JJ-ši

obljublja evropske plače do leta 2015, torej najmanj 2000€ neto – povprečje.

torej časa ima dobrih 5 let in to pomeni, da se nam bodo plače na letni ravni dvigovale za cc. 250€ neto v povprečju. Madonca ampak to pa je mojster od mojstrov, kje zavraga ima skrito čarobno palčko.

Sem pa tule na MON-u prebral, da bo pod Pahorjevo oblastjo za 1.000{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} bolje. Torej povprečne penzije okrog 5.600 ojrov. Me kar malo srbi, ker bom moral tolikokrat na bankomat…

Jaz sem evropsko plačo,hvala bogu ,že dosegla…v zadnjih treh letih,odkar smo dobili novo vodstvo.

Tko da…ja,vse je možno.

Ali naj sedaj umremo, do 2015-tega leta?

To se pa nihče ne vpraša… Na bruhanje mi gredo od enega, do zadnjega politika!

zopet zavajaš forumaše in ne zastopiš kaj je govoril.

S tem povprečjem je tako. eni jedo meso, drugi pa zelje, v povprečju pa vsi segedin.

Jest janši delno verjamem. Tajkunov bo še več in ti bodo dvignili povprečje.

A pa ti sploh veš kaj so evropske plače?

Evropa ni samo Nemčija pa Avstrija.

JJ obljublja vse, samo da bi še ostal na oblasti… če bi se slučajno to zgodilo (upam da se ne bo) pa bi potem ko bi ga novinarji vprašali kako je s temi plačami, novinarje obtožil napada nanj in “sloni bi leteli”.

JJ zavaja in laže, ker tega ne more uresničiti nihče, ki bo na oblasti (tudi levi ne). Njegove izjave pa kažejo na to, kako se norčuje in svojega naroda. Njemu je figo mar za ljudi in Slovenijo, njemu gre samo za ČAST in OBLAST.

JJ obljublja vse, samo da bi še ostal na oblasti… če bi se slučajno to zgodilo (upam da se ne bo) pa bi potem ko bi ga novinarji vprašali kako je s temi plačami, novinarje obtožil napada nanj in “sloni bi leteli”.

JJ zavaja in laže, ker tega ne more uresničiti nihče, ki bo na oblasti (tudi levi ne). Njegove izjave pa kažejo na to, kako se norčuje in svojega naroda. Njemu je figo mar za ljudi in Slovenijo, njemu gre samo za ČAST in OBLAST.[/quote]

Pa Pahorju, pa Golobiču, pa Kresalovi, pa Pečetu itd. Si pa presneto neumna ali pa naivna, da misliš, da tvoji favoriti sodelujejo na volitvah zaradi česa drugega. Vsi so do sedaj obljubljali raj na zemlji, pa ga je kdo že uresničil?

boss, glej vsak ima svojega “favorita”, kot ti praviš…. in zato mu tudi bolj ali manj verjame, ti tvojemu, jaz svojemu…..se strinjaš. Raj je v nebesih in ne na zemlji (moje mnenje).

ja, in nisem neumna in ne naivna, prej nasprotno v obeh tvojih primerjavah…

New Report

Close