Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek smrtni greh

smrtni greh

pa če to ni…..

http://www.dnevnik.si/novice/slovenija/1042207474

… smrtni greh ? 😉

Zakaj tolikšno razburjanje? Saj na vaju ne more vplivati, ali pač?

nova
Uredništvo priporoča

en mal mem, če se kdo tukaj razburja si to ti. Mi “levi” samo opozarjamo, kako se sedanja oblast smeši, kaj vse bi naredila samo, da bi bila na vrhu. Celo z Jelinčičem so pripravljeni iti v koalicijo, čeprav vsi pametni Slovenci vemo, kakšnega kova je Jelinčič in njegova kompany.

Ampak za oblast, se sredstev ne izbira. Janez Janša je pravi maher v tem. Očitno pa je, da se mu je že čisto skenslalo, SAJ VIDI SLONE, KI LETIJO. Pazi, da se tudi tebi ne bo kaj podobnega začelo dogajati.

pa če to ni…..

http://www.dnevnik.si/novice/slovenija/1042207474%5B/quote%5D

Ja, res.
Le kaj se gre ta župnik!!! Saj vendar ni Janković.:-)))


Tako je. Cerkej je ločena od države, za razliko od politike.

CerkeV je od države mogoče res ločena, od vernikov pa ne.
In, če mi lahko tule lahko flancamo svašta, ne vem zakaj ne bi smel župnik na svojem delovnem mestu.

Sicer pa, česa se sploh bojite? Zmaga takoimenovane levice je zagotovljena in skupaj z vami se veselim lagodnega življenja pod novo oblastjo.

Cerkev je ločena od države, župnik je državljan te države in ne krši nobenih zakonov ali se vmešava v politiko, če da navodila za volitve v predvolilnem času. Lahko se pogovarja ali pa napiše to kar je v skladu z vero. Ravno tako kot Kučan, Jankovič ali jaz ali ti. Amen.

Pa še to. Ali nima pravice svobode izražanja? To ni nobeno vtikovanje v državo.


Ima toliko kot jaz in ti. In ko boš ti kaj takega nabil na svoje stanovanje, se ne boš znašel v novicah, pa tud nadškof te ne bo poklical in okregal. s smrtnim grehom pa raje ne grozi, saj se ti bodo smejali.

Ta župnik se ni oglasil kot zasebnik, ampak kot predstavnik cerkve. Skratka zlorabil Cerkev in svoj položaj v njej za interese določene politične opcije.

Ampak župnik ima še nekaj za bregom, kar ste vsi spregledali.
Sedaj bo imel točno kontrolo, kdo je volil katero stranko, saj mu bodo verniki morali to pri spovedi povedat.
Če ne, ne bodo oprani greha in duša bo pristala v peklu. Kajti kdor pri spovedi zamolči smrtni greh… to je najhujše kar te lahko doleti po katoliškem verovanju.

Tle se pa strinjam. O ti prebrisani župnik. Vidiš, to ti je pravi politik.

A je ta morda tisti pri SD ali kje imajo že enega župnika v stranki?


Ima toliko kot jaz in ti. In ko boš ti kaj takega nabil na svoje stanovanje, se ne boš znašel v novicah, pa tud nadškof te ne bo poklical in okregal. s smrtnim grehom pa raje ne grozi, saj se ti bodo smejali.

Ta župnik se ni oglasil kot zasebnik, ampak kot predstavnik cerkve. Skratka zlorabil Cerkev in svoj položaj v njej za interese določene politične opcije.

Ampak župnik ima še nekaj za bregom, kar ste vsi spregledali.
Sedaj bo imel točno kontrolo, kdo je volil katero stranko, saj mu bodo verniki morali to pri spovedi povedat.
Če ne, ne bodo oprani greha in duša bo pristala v peklu. Kajti kdor pri spovedi zamolči smrtni greh… to je najhujše kar te lahko doleti po katoliškem verovanju.[/quote]

Prav tako je Jankovič zlorabil svoj položaj saj se je oglasil kot župan in ne kot ljubljančan. Prav tako tudi Kučan. Ko je prevzel funkcijo predsednika države je izjavil, da je zamrznil svoje članstvo v sedanjem SD-ju, zato, da bo predsednik vseh slovencev. Ker ima sedaj naziv bivše predsednik pa očitno to ne velja več in se aktivno udeležuje volilne tekme. Torej se je že takrat lagal.
Glede na število katoličanov v Sloveniji pa se ti zdi, da se le ti pustijo tako poslušno voditi? Nekam malo glasov so dobile deklarirano krščanske stranke. Torej je pri tej matematiki nekaj narobe. Ali ni toliko katoličanov ali pa, boh nedi, da smo katoličani sposobni misliti tudi s svojo glavo in ne rabimo prišepetovalcev? Mogoče pa ga rabiš ti?

Poleg Jankoviča in Kučana si pozabil omenit še Janšo, Bajuka…. ki pravtako na isti način svojo funkcijo izkoriščajo za promocijo svoje stranke. Ni ravno pošteno, ampak vsaj ni prepovedano, ni politika ločena od države temveč Cerkev.

Z mojo matematiko ni nič narobe. Vsi smo vodljivi, eni bolj eni manj.
Tisti, ki bodo svoj smrtni greh povedali še pri spovedi so vsekakor med bolj vodljivimi.
Je pa cerkveni sistem grajen na človeski poslusnosti, skromnosti in
podloznosti, medtem ko je demokratični sistem grajen na enakopravnosti in človekovih pravicah.

Če si gledal novinarske konference si verjetno opazil, da je ozadje različno, pač glede na to ali je sklicatelj konference stranka ali vlada. Kaj pa novinarji sprašujejo je pa druga stvar. Jankovič pa je izjavo dal na županskem srečanju z novinarji.
Že preje sem ti dejal da tvoja matematika ne deluje in se tega še zmerom držim. Dodal bom pa še tole. Verjamem, da si sposoben lastnega mišljenja in odločanja. Zato se ne bojim zate, zame in za večino slovencev, da se ne bodo odločali po lastni izbiri. Nekaj tistih, ki so pa vodljivi, pa ne predstavljajo nevarnosti za nobeno stranko.


No ja. Spomni se županskih volitev iz Izole in Škofje loke, kjer je bila razlika samo nekaj glasov.

Ocenjujem pa, da bo letošnji izid tesen.

ima, nima pa pravice strašiti vernikov s smrtnim grehom, ali pač???

uh še dobro da so verniki pametni in se sami zgražajo!

ima, nima pa pravice strašiti vernikov s smrtnim grehom, ali pač???

uh še dobro da so verniki pametni in se sami zgražajo![/quote]

Zakaj pa se potem ti oglašaš? Očitno so ljudje , ki jim je bil namenjen poziv že uredili stvar.


No ja. Spomni se županskih volitev iz Izole in Škofje loke, kjer je bila razlika samo nekaj glasov.

Ocenjujem pa, da bo letošnji izid tesen.[/quote]

Toliko pa spet ne. Problem bo nastal šele potem ko bo potrebno iti v koalicije glasov bo pa premalo. Ali bomo dobili skropucalo nastalo zaradi stolčkov ali pa predčasne volitve.

ima, nima pa pravice strašiti vernikov s smrtnim grehom, ali pač???

uh še dobro da so verniki pametni in se sami zgražajo![/quote]

Zakaj pa se potem ti oglašaš? Očitno so ljudje , ki jim je bil namenjen poziv že uredili stvar.[/quote]ž

zaradi tebe, če bi razmišljal kot 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vernikov, se mi ne bi bilo treba, ker bi ga tudi ti obsojal in ne branil.

Zakaj pa se potem ti oglašaš? Očitno so ljudje , ki jim je bil namenjen poziv že uredili stvar.[/quote]ž

zaradi tebe, če bi razmišljal kot 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vernikov, se mi ne bi bilo treba, ker bi ga tudi ti obsojal in ne branil.[/quote]

Zaradi mene?? Saj nisem jaz odprl te teme niti ga nisem nikjer poveličeval zaradi tega kar je storil. Mi greš pa res na živce ker delaš razliko med ljudmi ki so storili isto ali pa zelo podobno dejanje. Ko boš obsodila Jankoviča zaradi njegovega dejanja bom pa tudi jaz župnika za njegovo. Tako, je dovolj jasno napisano.?

ž

zaradi tebe, če bi razmišljal kot 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vernikov, se mi ne bi bilo treba, ker bi ga tudi ti obsojal in ne branil.[/quote]

Zaradi mene?? Saj nisem jaz odprl te teme niti ga nisem nikjer poveličeval zaradi tega kar je storil. Mi greš pa res na živce ker delaš razliko med ljudmi ki so storili isto ali pa zelo podobno dejanje. Ko boš obsodila Jankoviča zaradi njegovega dejanja bom pa tudi jaz župnika za njegovo. Tako, je dovolj jasno napisano.?[/quote]

Še slaba dva šihta in začne se volilni molk. In po objavi rezultatov bodo nekateri onemeli. Prepričan sem, da je v državi še toliko Slovencev, ki vedo kaj delajo in ne bodo nasedli prozornim lažem.

Spet bodo spovednice polne. Večina volilcev ima namereč sedaj smrtni greh. A kdo že ve, kaj bo za pokoro?

4 leta bomo morali prenašati levake na oblasti in jih gledati kako se nosijo kot pavi. Tu nam pa še bog ne more pomagati.

Zaradi mene?? Saj nisem jaz odprl te teme niti ga nisem nikjer poveličeval zaradi tega kar je storil. Mi greš pa res na živce ker delaš razliko med ljudmi ki so storili isto ali pa zelo podobno dejanje. Ko boš obsodila Jankoviča zaradi njegovega dejanja bom pa tudi jaz župnika za njegovo. Tako, je dovolj jasno napisano.?[/quote]

Še slaba dva šihta in začne se volilni molk. In po objavi rezultatov bodo nekateri onemeli. Prepričan sem, da je v državi še toliko Slovencev, ki vedo kaj delajo in ne bodo nasedli prozornim lažem.[/quote]

No vidiš, pa so se tvoja pričakovanja uresničila. Dobro si ocenil Slovence 🙂

4 leta bomo morali prenašati levake na oblasti in jih gledati kako se nosijo kot pavi. Tu nam pa še bog ne more pomagati.[/quote]

hahaha, pomagaj si sam in bog ti bo pomagal.

saj ti jih ni potrebno gledati, bo potem mogoče manj bolelo. Pa saj bo, malo se je situacija obrnila, morda bomo pa sedaj skupaj opozarjali na napake vlade, kaj praviš, sedaj ste kritizirali opozicijo, morda boste sedaj vlado, a???

New Report

Close