Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Pahor in povezave

Pahor in povezave

Želel sem voliti za spremembe in to Pahorja, ampak glede na zadnje dogodke bom volil Jelinčiča, morda meni nelogično za Janšo.

Kajti Pahor podleže igricam ostalih, in se je združil z LDS-om, ne pravijo mu zastonj marioneta. Ni dovolj, da jih je nekaj vzel k sebi, sedaj celo skupaj nastopajo in spet se Zares in LDS rineta v koalicijo.

http://volitve.24ur.com/clanek/novice/jankovic-podprl-levo-koalicijo.html

Če tole ni sprenevedanje. Jankovič si res želi izriniti Pahorja, me res zanima, kaj so mu obljubili, da takole rine v podporo levim. Če bo res mandatar ali pa tudi ne, me res zanima koliko bosta sinova tokrat zaslužila in potegnila. Če že sedaj za vložek 400.000 eur povlečeta 27 milijonov.

Mislim, to so pa res obupni poiskusi in na koncu, če bo Pahor le zmagal, bodo tako ali tako vse zasluge pobrali Zaresovci in LDS, čeprav so to sami bivši politikiin ministri. Pri nas res ni več prave alternative, še tisto ki jo imamo, ji drugi prevzamejo primat.

Kučan očitno Pahorja ne mara.

Ne samo Kučan, Pahorja ne mara nihče.Potrč recimo, se ga boji kot hudič kuge. Pač ne deluje po standardnih vzorcih KP. Prepričana sem, da bi bilo zanj najbolje, da se pridruži Janši.

Ravno je bilo na Kanalu A v oddaji Svet povedano, da se je Janša spomladi že sestal z Golobičem, kjer naj bi se pogovarjala o koaliciji, da če zmaga, da bi sprejel Golobiča v koalicijo. Tale Zares pa za vsako ceno v vlado, četudi bi moral Kučan sedeti z Janšo.
In Pahor nasede na skupno predvolilno akcijo.

zakaj pa tega nič ne komentirate?

Bom pa jaz .

V kolikor bo SDS in Zares, bosta Golobič in Janša Slovenijo ponesla zelo hitro proti cilju Slovenije, blaginji za vse.

Moje mnenje.

ma zaboga kako blesavo razmišljate, v koaliciji morajo biti stranke, ki imajo sorodne programe, drugače teh ne zmorejo uresničevati in kakšna je potem koalicijska pogodba-nikakršna.

zato pa imamo tako sranje, ker se po vsakih volitvah začnejo kupčije.

Logično da Janša tuli da je odprt za vse, saj mora bit če želi sestaviti vlado, desnih strank, oziroma strank njemu po godu, takorekoč ni več, mu jih je uspelo uničiti in zato se spogleduje celo z Jelinčičem, ni kaj dobra kombinacijha, hahaha!

New Report

Close