Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Dober nam kaže

Dober nam kaže

Zdaj so stvari jasne: levica nima šans. Pahorja so sami izplunili – to je bilo res nesramno, poglejte si masaker v sobotnem Dnevniku, alternative pa ni. Janković je brezvezna ideja: Ljubljana je v razsulu, itak si Slovenija ne želi takega kaosa. preostane torej samo še Janša. naj se dokaže v še enem mandatu in če bo zanič, bo sam propadel. Ampak po mojem bo čisto OK.

podpis oz. se strinjam.
Janković pa, v glvnem, šiba božja. Ničesar pametnega ni naredil kot župan Ljubljane in ne znam in ne morem si predstavljati kako bi Slovenijo zastopal na drug, oz. drugačen način .

Zakaj je izvisel Pahor je poznano.

Mislim, da bi moral Pahor in še nekaj najpametnejših SD jevcev preiti v koalicijo z Janšo. Janša pa naj podstavi Bajuka in Podobnika, če ne še katerega ministra, no morda še kakšnega ne bi škodilo in jih nadomesti z Pahorjevimi.
Če je v Pahorju še kaj ponosa, bo šel iz te gnile povezve.

nova
Uredništvo priporoča

sem že nekje napisala podobno mnenje. Tako, da se z gornjim, strinjam v celoti.

Če on voli SDS in Janšo, potem bom jaz njega.
http://www.dnevnik.si/novice/slovenija/1042206001

http://www.dnevnik.si/novice/slovenija/1042204723

Sedaj so jasni obupani poiskusi levice. Moti pa me predvsem to, da svojo kampanjo ne gradijo na lastni promociji temveč na promociji sesuvanja Janše. Tudi meni je žal za Pahorja.

Samo en komentar je možen: sanja svinja o koruzi.

Sicer mi ni jasno, ali se volilka maca zaveda poraza, ki čaka janšo na volitvah, in z zadnjmi močmi poskuša prepričati še koga, da bi kljub vsemu obkrožil številko pred SDS na volilnem lističu, ali je pa res tako slepa, da sam ne spregleda, kaj jo čaka.

Saj bi rekel, da mi je žal, ker bodo tako izgubili, ampak mi ni.

A je realnost tolk kruta, da si se čist odklopil od nje?

Ta trenutek je namreč situacija taka, da bo Janša skor lahko sam sestavil vlado. Menage a trois, Srbski župan, finski gang bang in podobne pasje bombice levici čisto nič ne koristijo ampak kvečjemu škodijo. Take stvari kvečjemu odvrnejo kakega volilca, predvsem pa povzročijo mobilizacijo desnih volilcev.

Sicer pa – kar pada je treba še pahniti. Se vidimo v nedeljo…

366 – realnost je očitno kruta zate, ker si pred njo zatiskaš oči in se z žaljivkami in lažmi oklepaš misli na sladko (in za nekatero predvsem bogato) štiriletno obdobje vladanja.

Srbski župan je, BTW, dobil v glavnem mestu veliko večino, tudi pred jaševim kandidatom.
Finski gang bang so morda tvoje pobožne želje (sam sanjam sicer bolj o švedinjah, ne pa toliko o fincih). Ker pa, mimogrede, vodijo preiskavo finski kriminalisti, sem prepričan, do bodo v njej za razliko od slovenskih policijskih marionet odkrili tudi prejemnike Patrijinih nakazil v Sloveniji (pa čeprav se skrivaja za hongongškimi, avstraliskimi in brazilskimi bančnimi računi). Sploh pa se bo že prihodnji teden (takoj po volitvah) iz 4-letnega zimskega spanca nenadoma prebudila tudi slovenska policija in kriminalisti, ki bodo malo pobrskali globoko v predalih in našli kakšno spregledano depešo in kakšne spregledan dokaz.

Sicer pa ne vem, zakaj misliš, da Janši pogrevanje teme o Patriji koristi – očitno podcenjuješ lastno pamet volilcev, ki po tvojem ne znajo pravilno oceniti, kdo je bil glavni kuhar pri vsej zadevi.

Konkretni premiki na predvolilnih anketah dokazujejo, da so volilci pokapirali kdo je glavni kuhar. Vsakič ko se pojavi, levici zbije rejting za par procentov.

Sicer pa kot sem rekel – Slovenci smo precej konzervativni. Menage a trois nekako ni preveč priljubljen (kolikor nas ni zraven).

Pahorju pa res ni pomoči. Dela napako za napako. Takega tudi v SDS ne rabimo. Je ena barbika na kubik, pa naj bo z lepo barbiko in kenom.

New Report

Close