Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek samo za koga

samo za koga

Lepa vlada se sladko smeji s plakatov, Pokradli so že veliko in naložili v druge države.
Iz teh znanosti so naredili magisterij, kako malega človeka čim bolj obdavčit, da bo zanje veliko, čeprav imajo mnogi ministri samo poklicno izobrazbo.

Tu pa se pulite za tega, za onega, nas pa imajo za navadne bedake, kar tudi smo.
Malo se med sabo skregajo, kao, nekoga peljejo v marici, seveda proti plačilu, karavana gre dalje, Slovenije ne bo več!

Res je, pa še kako je res. Oni se lahko bahajo kaj imajo, kaj pa mi navadni državljani imamo???
In potem se tolčejo po prsih, da so vsi pošteni in roke dajejo v ogenj itd……. To je naša taprava vlada!!!! Nisem ljubosumna, nisem krivičen človek, sem predobra, vsakemu želim vse, da ima in da živi lepo ampak na pošten način…
Npr. bom dala g. Kresalovo. Imela je samo eno potovalko, ki je bila notri njena garderoba in je vse skupaj bilo 28-t tisoč €… Haloooooo!!! Jaz, če bi srala denar si ne kupim kostim recimo za 1000€… Zakaj ne da kaj v dobrodelne namene? Saj je povedala, da podarja za Unicef in blaaaaa, na žalost so pa vmes č-ji,,,,,,,
Kaj mislite koliko denarja gre samo za njeno reklamo????????? Ne rečem nič, ampak se ve, to je davkoplačevalski denar. To mi plačamo navadne govede, ki nismo NIČ vredni v tej naši lepi Sloveniji!!!
Hmmmmmmm na žalost tako je!!!

p.s. Trenutno lahko pišem in razmišljam, ker sem dežurna.
lp,

Babja zavist. Gotovo je lepša od tebe.
Oblači se pa okusno, ampak za svoj denar.

nova
Uredništvo priporoča

Tud okol se vozi Kresalka na svoje stroške, in ne na davkoplačevalske tako kot Urška, medtem ko Janeza žena čaka doma v Grosupljem.

Vsaj zaenkrat še. Hehe, a če bi bila Kresalka predsednica vlade, a bi Senica z njo okol hodu na državne stroške?


Aja? Naštej ime ministra, ki ima samo poklicno izobrazbo.

Ali pa je to tvoje natolcevanje samo rezultat “aktivacije vserh razpoložljivih sil” prosto po Pahorju?

What’s gonna be?


Aja? Naštej ime ministra, ki ima samo poklicno izobrazbo.

Ali pa je to tvoje natolcevanje samo rezultat “aktivacije vserh razpoložljivih sil” prosto po Pahorju?

What’s gonna be?[/quote]

Anderlič (poslanec LDS) je po poklicu ključavničar. Aktualni ministri imajo vsi visoko izobrazbo.

**************************************** V resnici mi nisi mar ti, ampak vznemirjenje, ki ga občutim ob tem ko te ljubim. (Anthony de Mello)

14. točk fašizma L.W.Britta:
1. Močan in trajen nacionalizem.
2. Preziranje človekovih pravic.
3. Iskanje sovražnikov in grešnih kozlov.
4. Nadvlada vojske.
5. Nadzorovana/obvladovana množična občila.
6. Obsedenost z nacionalno varnostjo.
7. Prepletenost vlade in cerkve.
8. Varovanje moči korporacij.
9. Zatiranje moči delavstva.
10. Preziranje intelektualcev in umetnosti.
11. Obsedenost s kriminalom in kaznovanjem.
12. Razširjena kronizem in korupcija.
13. Razširjen seksizem.
14. Nepoštene volitve.

Današnja vlada je nakradla veliko več kot po novem tako popljuvana rajnka Komunistična partija.

Zastonj gobezdaš, h koritu te ne bodo spustili. Si prenisko za levake.

megaboy, en navaden opravljivi nakladač si, hujši k tiste stare tercialke na vasi, ki so redno vsako nedeljo pri prvi maši.

New Report

Close