Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek davčna olajšava za nakup stanovanja

davčna olajšava za nakup stanovanja

Živjo!

Katera stranka se ima namen borit za stanovanjsko olajšavo za tiste, ki imamo kredite za rešitev stanovanjskega problema? Ko se je govorili o dohodnini so eni neki obljubljali, zdaj pa nič ne slišim o tem.

Hvala.

Zagotovo 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} SD. Pahorjeva stranka!
lp,

Ne verjemi. Natega.

hahahahaha odkod tebi to?

Tega ne namerava storiti nobena od strank. Tako, da …… >>>>

DeSUS je za vse generacije, poglej njihov program, tudi za mlade.

Jaz vedno volim DeSUS, saj sem upokojenka.:-))

Že kar nekaj časa vem, da bo kandidiral, ne bom se premislila.
Moj kandidat je:
Primarij PAVEL ZUPAN, dr.med. zaposlen je v Kliničnem centru Ljubljana kot urgentni ginekolog.
Verjetno ga večina mamic pozna, ki sorodile v KC Ljubljana.
Predlaga ga DeSUS Vrhnika, Borovnica, Log Dragomer. Več, glej njegov program, evo:
http://www.desus.si/?nav=43&k_id=24&m=5,
na koncu programa je,
Novica: Podpora primariju PAVLU ZUPANU, dr.med. za kandidata,
13.09.2008, Vrhnika, klikni, preberi več …..

Tukaj je seznam vseh kandidatov DeSUS-a,
http://www.desus.si/?46&m=5,
klikni na ime tvojega kanditata in preberi njegov program!

In še:
Primarij PAVEL ZUPAN, dr.med., malo na kratko iz njegovega programa, več je v linku:
KOT POSLANEC BOM

ZA:
– Stalno usklajevanje pokojnine z neto plačami
– Za gradnjo domov za starostnike in gradnjo
– Neprofitnih stanovanj za mlade.

KOT POSLANEC BOM

PROTI
– Radikalnim reformam pokojninskega sistema
– Brezglavi prodaji dobrih podjetij, ki smo jih ustanovili upokojenci
– Vsem oblikam nestrpnosti

Lepo da boš volila DESUS, a kaj porečeš na izjavo Erjavca o višini pokojnine, ki da jo bo zrihtal, 1000 eur? Mu verjameš?

Boss, pozdravljen!

Hahaha, kaj porečem na izjavo Erjavca?:-)) Ja hudiča, ali misliš, da smo upokojenci toliko za “luno”, da smo verjeli njegovi izjavi, hahaha:-)))).

Dej dej, delavci s 400 – 500 € plače, upokojenci, pa 1.000 € pokojnine, ste pa res, nevem kaj naj vam rečem, če ste Erjavčevi izjavi verjeli.:-)))

Saj ni čudno, da kaj takega izjavi, pri takih pritiskih zadnje čase. Erjavec, povečini v smehu odgovarja.:-))))))

Narobe pa je bilo, kaj vse so “resnično” obljubljali ostali, za ta mandat, če bodo izvoljeni, pa od tistega ni bilo NIČ!!! Še dobro, da je bil DeSUS v vladi, drugače bi dobili še manj. Nisem pa bila takrat zadovoljna, ker je šel DeSUS takrat v to koalicijo.

Madonca, saj si vendar pameten,:-) pa ja TI ne misliš, da je Erjavec s to izjavo misli resno????

Ali nisi slišal in bral, da je tista Erjavčeva izjava bila, že nevem kolikokrat na tapeti pri novinarskih vprašanjih in kaj je odgovoril Erjavec.
Jaz sem slišala in tudi brala.

Ja, jaz bom volila primarija Pavla Zupana, ja, predlaga ga pa DeSUS, ker je zaupanja vreden.
Ti ga ne boš mogel, ker ne kanditira v tvojem kraju. Mogoče ti je na razpolago Karel Erjavec?:-)) Mogoče kdo drug, če se boš slučajno odločil za kandidata iz DeSUS-a. Vse po želji, kakor kdo hoče.:-))))))

Še se bova tipkala, časa primanjkuje.:-) Sem te brala.:-) Kava? Itd. L.p.

Torej ste prababico zmerjali s komunistko čisto brezveze. Ona bo volila stanko, ki je v koaliciji:))) Malo šale.

Prababi, lep pozdrav. Upam, da vam zdravje še služi.

Ksantipa22,

tudi Ti pozdravljena! Zdravje mi še kar služi, da bi vsaj še tako bilo. Leta naredijo svoje, pa letošnje vreme tudi, na starejše zelo vpliva.:-))
Bo, bo, upanje nazadnje ugasne.
Sem Te že nekje brala, se strinjala kar si napisala in šla dalje.
Poslušam PIRAMIDO.:-)

New Report

Close