Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek se je Pahor pokopal sam…

se je Pahor pokopal sam…

z izjavo oz.odločitvijo,da ne bo sklepal koalicije s SDS?
Je nekako v nasprotju z njegovo podobo nekonfliktnega,na dogovarjanje pripravljenega politika.

Ne, ni se pokopal sam. So mu pomagali. On bi šel v koalicijo, pa so mu drugače naročili.

pokopali so ga njegovi’ bratje in sestre’ po veri in srcu.
Postaja poosebljen robotek svojih svetovalcev. Žal!

Z vsem se strinjam.

Pahor bi moral kandidirati za predsednika….na ta način bi se rešil mlinskega kamna (beri stranke)….škoda ga je, saj gleda dovolj široko, da bi kot predsednik lahko presegel stranko…..ampak se je pustil zasužnjiti lastni stranki…….če Pahor kot predsednik stranke odstopi tale trenutek….kaj se bo s stranko zgodilo?…..nekaj takega kot z LDS…..

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

V kolikor bi to naredil, bi se dvignil visoko na političnem parketu, ogromno pa bi storil za Slovenijo. Preveč očitno je, kako ga stari partijci vodijo na vrvici, kot kužka.

Ni smel, ker so Potrč in njegovi že takrat vedeli, da bi morali po letošnjih volitvah na borzo dela.

Škoda je Pahorja za to stranko.

Enim pač ni pomoči.

Dobro ste napisali…

ja, Pahor je v napačni stranki.

**************************************** V resnici mi nisi mar ti, ampak vznemirjenje, ki ga občutim ob tem ko te ljubim. (Anthony de Mello)

še kak let, dva nazaj, ko sem polsušal Pahorja se mi je zdel, da se bo enkrat, z eventuelno “združitvijo” v koaliciji med SD in SDS končno umiril in pa uravnotežil ta slovenski politični prostor, brez raznih “ultrašev” in drugih nepomembnih “kekcev”..

žal kot ugotavljate enim ni do tega..

sej so tud ameri rajši JFK-ja pospravli, ker se je človk, človeško s sočlovekom, čeprav sovražnikom, pogovarjal..

in isto/podobno je bilo z Gorbačovom..

kaj čmo ..
niso še eni čisto poniknili iz zgodovine..

Ni smel, ker so Potrč in njegovi že takrat vedeli, da bi morali po letošnjih volitvah na borzo dela.

Škoda je Pahorja za to stranko.[/quote]

Povabi ga v svojo stanko, mogoče ti bo ratalo, ker si vstrajen in pameten.

Končno je to izjavil. Jaz ga definitivno ne bi volila, če bi bila samo najmanjša možnost, da gre s tistim JJ v koalicijo.

Bravo Pahor.

Zdi se mi, da se je levica končno zbudila in v nedeljo bo zmagoslavje naše.

Ja in kaj bi se zgodilo s stranko SDS, če ne bi imela Janše? Nekaj podobnega kot z LDS-om.

Povsem možno……

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

No, pa še to:

Intervju,

BORUT PAHOR, predsednik SD

Svojega političnega značaja ne bom spreminjal čez noč
15.09.2008
http://www.indirekt.si/intervju/svojega_znacaja_ne_bom_spreminjal_cez_noc/112324

Naslov teme je: “se je Pahor pokopal sam…”

Mnogi se trudijo, da bi ga pokopali, smili se mi, res, za vse je Pahor kriv.:-)

Še en naslov: Janša za Reporter:

Pahor prepušča umazano delo drugim
http://www.dnevnik.si/novice/slovenija/1042207071

Komentarji, nekateri te nasmejijo:-)

New Report

Close