Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Kdaj torej mislite, da se bo zgodil…

Kdaj torej mislite, da se bo zgodil…

… t. i. drugi pok? Nisem sicer škodoželjna, pa bi vendarle rada videla njihove dolge face, če bo s Finske priromal kakšen argument 🙂 Minister za zunanje zadeve bo kar zasopel…

Bogve kdo bo takrat minister za zunanje zadeve.:-)))

“Drugi pok” je napovedan tako kot je bil napovedan prvi. Samo da je bil prvi pok slepim nabojem in drugi ne bo nič boljši. Seveda pa bo afera Patria drug tedn pozabljena.

Verjamem, da bo prišlo še do drugega, morda ne v zvezi s Patrijo, se bodo že kaj izmislili. Izgubiti nimajo več kaj.

Kje pa so napovedali ta famozni drugi pok? Upam, da mu bodo vrgli bombo. Takšno atomsko. Je pa tako ali tako vseeno. Četrtina Slovencev bi volila za Janšo tudi v primeru, če bi nocoj sredi Slovenske ceste pretepal stare gospe in bi vse to zabeležile kamere. Bi že našli izgovor, vzrok, razlago, teorijo zarote. V bistvu se je najhujših Janšistov za bati. Prijateljico moje mame je ena stara gospa, osemdeset let, na družinskem praznovanju, kamor je bila povabljena, začela tepsti. Osemdeset let stara babica tepe žensko samo zato, ker je rekla, da je Janša lopov. Mene pa, na primer, je prijateljica, s katero sem tako ali tako zdaj prekinila vse stike, ker imam čez glavo dovolj njenih nasilnih izpadov, zaradi Patrie klicala cel večer in vpila name, kot da sem njen pes. Ko bi vsaj obstajala kakšna zarota proti Janši. Manj zaradi Janše, bolj zaradi Janšistov, ki se (nekateri) vedejo kot stekle zveri.

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

Žogca….dons nam je zmanjkalo elektrike, za eno uro so nam zaprli vodo, sosedov pubec je udaril svojo mamo……v našem mestu so ukradli v zadnjem mesecu en cel avto……..šit ej…..le zakaj bi volili JJ?;)))))

p.s.: v bodoče, preden koga vpišeš v svojo listo prijateljev, raje preveri njegovo/njeno politično usmerjenost…..

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

Očitno je nastopil čas. ko so dovoljena vsa sredstva. Smo pa res na Balkanu.

Žogca, bom malo oponašal ninej:

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

sej res…
kje pa je ta strokovnjak zdaj…

so anketa prenevarne..
haha

Jaz upam, da se bodo te afere končno razčistile in da bodo tisti, ki so odgovorni tudi resnično odgovarjali. Ker zadevo preiskujejo tudi Finci, računam na to, da se ne bo vse lepo pometlo pod preprogo. Še vedno dvomim, bolje rečeno, ne verjamem, da je Janša prejel podkupnino, vedno bolj pa verjamem, da jo nekdo je in to s političnega vrha. Tukaj pa se ne opredeljujem na pozicijo ali opozicijo, nekdo je imel prste vmes sigurno in nekoga policija in tožilstvo pri nas ščiti.

Ja, zdaj dajejo podkupnine čisto drugim kot včasih. V prejšnjih mandatih so jih dobivale snažilke in vratarji.:-)))

Ja, zdaj dajejo podkupnine čisto drugim kot včasih. V prejšnjih mandatih so jih dobivale snažilke in vratarji.:-)))[/quote]

Veš kaj, meni dol visi, če je oseba, ki je podkupljena leva ali desna, če je to maslo prejšnje ali zdajšne vlade. Jaz si želim, da se zadeva razčisti in da odgovarjajo odgovorni, pa če je to v tej vladi, tisti ali oni. Ne bom pa dajala roko v ogenj za nikogar. Zakaj pa bi?

Čist prav, da jo je pretepla.Naj drugič raje razmisli, kdaj in kje bo za heroja osamosvojitvene vojne govorila, da je lopov.Take jugonostalgike je treba malo tepst, da ne pozabijo, kje so.

Kar vidim ta prizor. Ha, ha, ha,…

Ja, kje je Ninej?

Upam, da je vse v redu in samo nima časa zdaj oz. premeščena iz forumov na druge naloge pač.

**************************************** V resnici mi nisi mar ti, ampak vznemirjenje, ki ga občutim ob tem ko te ljubim. (Anthony de Mello)

hahaha..
odlično Sarah5..

tud jst sem jo pogrešal..

Kaj pa če je šla v Lurd? Tan je sedaj zabavno.
Lepo, da jo pogrešata.:-))))))))))

Bi se še nekako s tem strinjal. Kar pa še ne pomeni, da je ni nameraval.

Bi se še nekako s tem strinjal. Kar pa še ne pomeni, da je ni nameraval.[/quote]

Tudi namen je potrebno dokazati.

New Report

Close