Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Od kod Jelinčiču “več milijonov eurov ” premoženja?

Od kod Jelinčiču “več milijonov eurov ” premoženja?

Včeraj se je na POP TV na soočenju s Kresalovo hvalil, da ima celo več kot 5 milijonov eurov premoženja.

Od kod njemu to premoženje, se sprašujem..

Lahko si malo prebereš temo “Zakaj vas moti Katarina”..
Drugače pa zate ne vem, ampak poznam kar precej ljudi, kot tudi sam, ki se tako ali drugače poleg službe ukvarjajo še z marsičem, da pridejo do kakšnega dodatnega denarja…Kot pravi moj bratranec ki živi v USA, da ima res skoraj vsak še kakšen bizniz za zraven, drugače si revček.
Za Zmaga je njegova poslanska plača kot nek mišji prdec, “glih tolko da je nekaj ane”.

Zelišča nabira…ima osebno dopolnilno delo. Več pa ne vem.

Daj lepo te prosim,nisem od včeraj, živimo v Sloveniji, ne v Ameriki.Marsikateri Slovenec marsikaj dela, pa nima takšnega premoženja.

Da imaš 5 milijonov v premoženju, moraš delati kaj zelo KONKRETNEGA.recimo trgovina z orožjem..


Misliš na črno? Ker legalno moraš za takšno trgovanje moraš izpolnjevat tisoč in en pogoj, pa še delo je nezdružljivo s poslanskim.

Sem predvideval da se vi, pametnjakoviči, kaj spoznate na podrobnosti pri politikih, pa očitno brcate v temo. Ni še noben slišal kolk je “težak” numizmatični biznis?? Pa najbrž ima še kaj zraven, najbrž starine, itd..

Mal ukrade, mal sune, pa pošteno živi!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Premoženje redko komu uspe nabrati s poštenim delom. Dokler cela žlahta zbira za nakup stanovanja, me ne bo nihče prepričal, da je tolikim uspelo nabrat denar. Sploh politikom…

verjetno je v povedano premoženje prištel hišo in vse antikvarične
predmete v njej. Stanejo dejansko celo bogastvo.
Kje jih je dobil? Ob pravem času na pravem mestu in zadeva je rešena.
Prepričana sem, da jih nima v zlatih palicah in denarji.
Kaj pa Kučan in njegove hiše raztresene po Trstu. Vredne so olala denarja.
Odkod denar njemu ? Kaj menite?

Po moje tipi sploh ne vedo, koliko imajo. Jelinčič tudi rad naklada. Eni rečejo manj, drugi več, tretji pa še vedo ne, koliko imajo. Vsi pa preveč! Dejstvo je, da več imaš, več rabiš in bolj se preseravaš. Srečni pa zato niso, ker ne znajo biti. Preveč potreb imajo in stalno jim nekaj visi za vratom. Odvisniki so od denarja in to že meji na…

Je bilo tudi to na kakšni finski televiziji?

Je bilo tudi to na kakšni finski televiziji?[/quote]

seveda ne. Le katera TV hiša bi upala to storiti.
V primeru, da te ‘stvarca’ zanima, povprašaj tržačane. Ti bodo povedali ime ulice in pokazali hiše. Vsekakor je bilo objavljeno tudi v nekem SLO
tedniku (časopisu), žal se ne spomnim kje, saj je minilo že dolgo časa.

Je bilo tudi to na kakšni finski televiziji?[/quote]

seveda ne. Le katera TV hiša bi upala to storiti.
V primeru, da te ‘stvarca’ zanima, povprašaj tržačane. Ti bodo povedali ime ulice in pokazali hiše. Vsekakor je bilo objavljeno tudi v nekem SLO
tedniku (časopisu), žal se ne spomnim kje, saj je minilo že dolgo časa.[/quote]

Vsaka finska prav gotovo. Še večje traparije objavijo.

Koliko hiš enega lastnika pa gre v eno ulico? In kaj potem če ima hišo v Trstu??? Menda si človek, ki je bil toliko let v vrhu politike sme kupit eno hiško, pa četudi je to v drugi državi! Saj ni nikoli pil, niti kadil, tako da je nekaj menda lahko nekaj privarčeval. Če pa je to pisalo v nekem SLO tedniku (časopisu) pa sploh ni rečeno da je kaj od tega res. Papir vse prenese…

Nisem vse komentarje brala. Glede Jelinčičeve bogatije se pa sploh ne čudim oz. me ne preseneča. Prvo kar je, je Jelinčič star maček oz. star politik. Že v nekdanji Jugoslaviji si je nabral denarja. Pa še kaj? Aha, se vidi na njemu, da zna delati biznise tako, da mislim, da mora še dodatno kaj služiti pa magari kakšno orožje pa čeprav ne verjamem, da bi se z tem g. Jelinčič sploh ukvarjal… On je še naj bolj pameten in iskren!
Sedaj pa pa popljuvajte me!

mik – he he he … eno hiško.
Gre za vile in ne hiške.

Ali ne bo Patrij opremljala izraelska vojska?

Ali ni Jelinčičev sin na nacionalki kazal svoje slike z izraelskimi vojaki?

Zakaj kaže, da Jelinčič ni več v opoziciji?

Je bilo tudi to na kakšni finski televiziji?[/quote]

No, fino…verjetno je šlo za priključitev Trsta k Sloveniji. Nekje je bilo treba začet. Še kakšne dokaze rabimo-in Trst bo naš!

New Report

Close