Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Bodite pametni

Bodite pametni

To vam pove veliko o JJ.
http://finance.si/
Takšne reklame, panoje in ne vem še kaj, ljudje pa nimajo kaj v usta dati.
SRAMOTA za Slovensko javnost!

Ljudje nimajo kaj v usta dati?
Si ti čist usekana al kaj?

Usekana in zavedena…

nova
Uredništvo priporoča

si lahko bolj konkretna?
V trgovinah namreč opažam polne vozičke. V tujini kaj podobnega ne vidim.

Pa včeraj se odprli en gromozanski nakupovalni center v Novi Gorici. Pa še res polne vozičke je bilo videti….

Ja to je res zanimivo, vedno več trgovin, in vse je polno. Meni osebno gre takšno in drugačno jambranje o hudi revščini pri na na jetra. Sam nikoli nisem rekel da je v Sloveniji revščina..nobeden ni lačen, problem je v ljudeh nas samih k bi radi še ne vem kake dobrine zraven. Tudi če že ostaneš zares čisto brez vsega, ti ljudje lahko in ti pomagajo.
So ljudje kot naprimer u Afriki, ki nimajo stvari ki so nam čisto samoumevne..kos kruha, kozarec vode, aspirin itd itd…Pa umre 15.000 ljudi na dan zato ker nimajo teh osnovnih stvari, mi si pa zatisnemo oči, pa raje govorimo o tem kako slabo nam gre. Tle greš vsaj lahko fehtat po ulici pa boš sigurno nekaj dobil, kam naj pa grejo oni ki so že tako u pustinji? Tako pač je, ampak še vedno bo velik zatiskanja oči in jambranja, nažalost.

V Sloveniji NI lakote!!! To sem ponovil že n-krat. Da si pa vsi ne moremo privoščiti luksuznih počitnic in avtomobilov in lastnih stanovanj in dragih oblačil in vrhunske elektronike… je dejstvo in bo ostalo dejstvo, ne glede na to, kdo bo na oblasti. Lahko menjamo oblast do nezavesti, razlike se bodo samo povečevale. To je trenutno “naravna evolucija” družbenih sistemov. Bo kdaj v bodočnosti drugače? Ne verjamem, ampak pustimo se presenetiti.

Podatek, ki sem ga dobil v zvezi odprtja trgovskega centra v Novi Gorici je ta, da je bilo veliko Italijanov poleg Slovencev. V Italiji je veliko revežev, ki živijo iz meseca v mesec. V Sloveniji nam je kar zelo lepo. Smo na pravi poti.

V Italiji je zelo različno.Sever je visoko razvit, Milano in Torino predvsem, kar je južno od Rima pa sama beda, vsi na sociali.

Kje so potem tisti revčki, ki jih pokažejo tu in tam kakšnega po TV-ju????
Ali oni tudi imajo polne košare robe????????
Kje živijo??????????? A ne živijo po kleteh, da miši skačejo po njimi???????
Ma dajte ljudje božji bodite normalni………
Vsi so vam možgane oprali in to preveč oz. preveč so jim vam oželi! To bo to!

Tebi pa so jih definitivno premalo oželi,ker ti plavajo v brezmejni primitivnosti:)))))))

Hvala bogu,da nisem normalna,če si ti norma zanjo:))))))

Nekdo pa mora biti primitiven.:)))

Ja, to imaš pa prav. Škoda.

Škoda je, da živimo, ampak živeti se mora.

New Report

Close