Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Tukaj ste že vsi takooo pametni!!!!!

Tukaj ste že vsi takooo pametni!!!!!

Na tem forumu ste vsi tako pametni vse veste kaj se dogaja. Zakaj pa nič ne ukrenete????????? Če vi vse veste??????
Zakaj se skrivate preko PC-ja? Poglejte resnici v oči.
Jaz bom drugi teden javno spregovorila o tem, kje kako in zakaj pa ne izdam. Prenos bo po TV-ju…..
Tako!
Bodite še vedno takoooo pametni!

Se opravičujem za tiskarsko napako, ki je moj nick Pametnjakovička, ne pa Pametjakovička.

Pa še nekaj. Ki nekateri zagovarjate Bajuka… Kaj vam je Bajuk prinesel od kar je prišel iz Argentine????????
Naj gre nemudoma nazaj v Argentino in naj tam prodaja meglo ne pa nam Slovencem oz. državljanom in državljank republike Slovenije…….
Sreča, da ne pride v parlament, kot je že ena avtorica odprla post, da Bajuka ne mara. Ima prav!
Tudi jaz ga videti ne morem kaj šele poslušati njegova filozofiranja javnosti…..
Barva nas cepce!

Kaj nam je prinesel? Stabilne finance. Očitno le nisi taka pametnjakovička.

mina* soryyyy, tebi se lahko človek samo smeji. Bejž no bejž, stabilne finance ja, če si pri koritu kot je sinoči povedal Vajda Ruplu…

Kaj nam je prinesel? Argentinsko inflacijo !

Se pa sej, saj je smeh pol zdravja. Pa ne se preveč sekirat, če zmagajo levaki, se bo od jeseni v Sloveniji cedilo mleko in med…

mina*, svojemu župniku povej, da je za cajtom in te je narobe poučil. RKC ne podpira več NSi-jevcev. Njihov novi favorit so SKD.

New Report

Close