Najdi forum

CVIKL

Zgleda da išče dokaze o patrijah al pa ga je palček skril, da ne kvasi neumnosti!

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

Zgleda, da ti dokaze že imaš, ko se nočeš in nočeš skriti in nam vsaj za en dan prihraniti te tvoje intelektualne mojstrovine.

Cvikl je doktor profesor za desničarje.še več takih bi moralo biti v parlamentu ne pa samo ritolizniki.

nova
Uredništvo priporoča

JA res je doktor – prevarantski, pritlehni, pokvarjen, lažniv, potuhnjen…uh kar precej titul bi lahko navedel.

Js mam vsej mojstrovine, pa čeprav so intelektualne, ka maš pa ti!?
Polno rit dreka, pol pa serješ tu po forumu … joj, joj, joj … bi rekel SVAŠTA PIČKA RODI

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

JA res je doktor – prevarantski, pritlehni, pokvarjen, lažniv, potuhnjen…uh kar precej titul bi lahko navedel.[/quote]
Torej bi se izredno lepo vklopil v Janševo vlado.

Ka je megabojček, a so te partijski bratje pustili na cedilu, pa si priček stresat neumnosti:-)

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

František ali ti je popustila doza od župe norih gob,pa zopet govoriš neumnosti?
KISLA ŽUPA IN V OPLATEH KROMPIR-TO SMO SLOVENCI


A maš v Janšo v mislih, ko govoriš o partijcih?

Ka je pobi a bote kej o Cvikerašo napisali, če pa niste sposobni pa bodite tiho, tako kot je on sam….zej doma sedi pa študira kako tumarijo je ušpičo!!!

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

Oooo, zgleda, da ga tudi osebno poznaš?

cvikllllll …kje so DOKAZI!!!!!!!!!

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

Khmm, A je Cvikl tud na tem forumu?

A ne, če se ne bo oglasil, boš pa zaključil da dokazov ni ? LOL

Me pa res zanima kam je CVIKL vtakno dokaze, zgleda da jih je na volišču izgubil:-)

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

Nikar ne misli da ne bo pri koritu…

Frančišek,
a si žaloval te dni, ko te tk dovgo ni bvo na forumu. Ja,ja, usoda je res čudna stvar. A se sam meni zdi, da je Frančišek po volitvah ubral bolj zmer ton.

panter rejtam si kak koritnik…js morm pač delat da preživim in če so me partijci zej nucali pa orng plačali me boli joko, sam da je dojst gnara

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

New Report

Close