Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek kaj mislite o tem da Pahorja zamenja Jankovič če Pahor zmaga

kaj mislite o tem da Pahorja zamenja Jankovič če Pahor zmaga

mene pa zanima kaj mislite o tem da Jankovič zamenja Pahorja če ta zmaga na volitvah.Se vam zdi prav.Meni se ne.Zakaj.Pahor je vložil veliko truda v te volitve in BI ZMAGAL.
Kot pa vem se pahor ni kaj dosti boril na soočanjih in nihče ni vedel zakaj.
No sedaj mi je jasno zakaj.Že pred časom se je začelo govoriti da bi pahorja zamenjal jankovič.In da mu golobič iz stranke zares ne bo pustil da bi bil predsednik vlade in bo zahteval da bi bil jankovič.V tem sranju so stranke zares,lds desus in zraven ima prste tudi milan kučan.
Kaj mislite na to sranje.Glede tega mislim da je bolje da spet zmaga JJ čeprav bi raje videla Pahorja,sam če njemu to res grozi kar se govori in piše je bolje da SD izgubijo.
pa še.Mislite da je SD izgubila še tiste glasove ki jih je prej imela.

Ta varianta je bila ves čas aktualna. Zato so tudi prepričali Pahorja da se je odpovedal kandidaturi za predsednika države, kjer bi verjetno zmagal. Človek je trn v peti starim boljševikom in so ga pripravljeni uničiti tudi za ceno izgube volitev. Kar pa se tiče Jankoviča je pa njegov naslednji cilj tako ali tako visoka politika.

Pri teh starih zadrtih levakih (no nekaj je tudi mlajših povzpetnikov) je vse mogoče. Mislim, da Pahor niti ni tako slab človek in v eni normalni stranki bi lahko bil dober predsednik, samo kaj ko ima same pokvarjence okoli sebe, tako, da ima popolnoma zvezane roke. Nitke pa vlečejo Potrč, Kučan, Cvikl, Rop in ostala tolpa.
Mislim, da bi moral biti mandatar eden tistih, ki kandidirajo na volitvah, ne pa, da privlečejo nekega autsaiderja. Sicer pa pri Turku ni nič nemogoče.
skratka zadnji teden septembra bo pokazal kako potuhnjenega predsednika države imamo.

Pahorja so izigrali na celi črti. Prvič pri predsedniški kandidaturi in sedaj pri teh volitvah. Njegovi so ga potopili, pa mu še ne kapne, ali mu pa vse skupaj že visi dol.

Mar bi pravočasno odšel, naredil svojo stranko z mlajšimi kadri, ki jih SD ima, te stare partijce pa zavrgel, kot so in še bodo oni njega.

Tako je. In mogoče bi potem dobili eno normalno levo stranko, stari partijci pa bi se morali v političnem prostoru postaviti tam, kjer jim je mesto – na ultra levico in potem počasi na smetišče zgodovine. In dokler se to ne bo zgodilo bo pač tako kot je. Pred cca 15-imi leti mi je stric rekel, da bo toliko časa trajalo tako stanje, kot je trajala prejšnja oblast. Pa mu žal takrat nisem verjela, ko je rekel, da mogoče celo jaz ne bom doživela, da se bo slovenski politični prostor normaliziral. Pa vidim, da je še ogromno kontaminiranega folka, ki “obožuje” komunajzarje…

Sem ZA!

Eni ste prav obsedeni s tem Jankovićem.Ni bil izvoljen za župana, za mandat 2006-2010?

Bo pustil županski mandat na pol poti? Mislim, da ni tako nor.

Je pa realno, da Janković ne kandidira za nov mandat za župana 2010-2014, temveč, da potem dve leti počaka in postane kandidat za mandatarja po volitvah 2012, če zmaga leva sredina.

In zakaj Jankovič ne bi pustil mandata na pol poti? Čisto enostavno. Taki primeri so že bili. In še čudovit izgovor bi imel, ker niti slučajno ne bo realiziral svoj famoznih 21 (ali koliko že) projektov.

Da bi on čakal do 2012??? To se mi zdi manj verjetno. Čeprav bi se lahko 2012 pojavil kot “mesija” po katastrofalnem vodenju države, ki si ga obetamo s strani Boruta Pahorja.

če Jankovć zapusti mesto župana se sprašujem kdo bo zgradil velik štadion s pripadajočimi zgradbami, severna vrata in ostalo kar Janković obljublja?
Pred kratkim sem peljala mimo bodočega stadiona in se čudila kako razrito je vse, kot pripravljeno na setev koruze, na vsej površini pa stoji sam samcat, ubogi bager. Kaj se pravzaprav dogaja?

Kot je za prebrat, se enim zdi Jankovič nesposoben. Sem kontra temu mnenju, ker ne bi bil slab politik. Tisti, ki pa uživate sadove desnice pa dober tek.Ja, da ne pozabim. kaj imate eni proti g. Türku. Očitno ste skregani z inteligenco in stilom. Pa še karizmo, da o ogledu ne bi.

dosoej se Jankovič ni izkazal. Prevladujejo mnenja (prepričanja), da pričetega ne dokonča.V bistvu so ga sama usta in polna glava načrtov,

Tudi če si Janković še tako želi postati mandatar, se pojavi vprašanje, kaj o tem mislijo Pahor, Golobič, Katarina…Konkretneje, zakaj bi Pahor, če zmaga na volitvah, prepustil mandat nekemu Jankoviću, ki sploh kandidiral ni?

Pahor pri tem nima nobene besede…o vsem odloča palček iz Murgl!

On ima zadnjo besedo kako in kaj:-)

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

franček,
če boš tako grdo govoril, se zna zgoditi, da “božje riti” ne boš videl.


Saj tud Pahor ne kandidira za predsednika vlade, temveč za poslanca v parlamentu.

predsednik vlade ali minister je lahko kdorkoli, seveda če ga izvoli parlament.


Saj tud Pahor ne kandidira za predsednika vlade, temveč za poslanca v parlamentu.

predsednik vlade ali minister je lahko kdorkoli, seveda če ga izvoli parlament.[/quote]

Kandidira res samo za poslanca vendar se je pustil ali se je sam imenoval za mandatarja v primeru zmage na volitvah.

Jankovič se pojavlja kot kandidat levičarjev v primeru zmage SDS, ki pa ne bi mogla sestaviti vlade zaradi premalo glasov. Ta opcija pa je nevarna.


Da se je že pred letom imel za bodočega mandatarja je precej nespametno.

Bi pa blo zanimivo vidt Jankovičev boj proti tajkunom. hehe še posebno proti Bavčarju in Šrotu, ki sta ga nategnila in sebi hehe


Da se je že pred letom imel za bodočega mandatarja je precej nespametno.

Bi pa blo zanimivo vidt Jankovičev boj proti tajkunom. hehe še posebno proti Bavčarju in Šrotu, ki sta ga nategnila in sebi hehe[/quote]

Uh to bi pa jaz tudi rad videl. Sam kaj ko vrana vrani ne izkljuje oči.

A še nihče ni ugotovil, da se je jankovič sam lansiral v medije, da bi folk pograbil to idejo?
Sicer je pa zamene kot Kardelj: polna glava nekih načrtov, pa nič narediti, če pa kaj, potem preko trupel. Teh je v ljubljani že veliko. Pahor bil bil prava milost za državljane proti njemu!
Sicer pa naj ostane Janša, vsaj vemo, kaj in kako zmore!

Mene bi tak scenarij zelo motil, saj bi osebno podprl Pahorja predvsem zaradi tega, ker je umirjen politik, ki (vsaj tako zgleda) zna sklepati tudi kompromise, ne hodi preko trupel. Janković pa se mi zdi kot Janša, tak šefovski tip človeka, ki ima vse okrog sebe postrojene kot vojake.

Jankoviča kar za mandatarja. Ja, pa kaj še.

Kupuje ali ponareja spričevala za svojega sina. Ob proslavljanju svoje zmage pri županskih volitvah je navijal samo jugo glasbo. Razumem, preplavila so ga čustva in je bil to kar je.

Narobe pa je, ko pošiljate Bajuka v Argentino. Ni kupoval spričeval, doktoriral je na univerzi Berkeley v ZDA, delal pri Svetovni banki, delal v Medameriški razvojni banki v Washingtonu, vodil predstavništvo te banke za Evropo in Izrael v Parizu, prejel nagrado The Banker za evropskega finančnega ministra leta, od European Volce prejel naslov Evropejec leta.

Nisem njegov volivec, ga zelo cenim in ločim zrnje od plev. Dobro bi bilo uporabljati ista merila za vse.

Toliko v razmislek glede Jankoviča.

Jankovič se obnaša točko tako, kot se je v Mercatorju. On je glavni, poslanci v mestnem svetu so “njegove” delavke v trgovini in mi, prebivalci Ljubljane, smo kupci v “njegovi” trgovini – nategnjeni z nasmeškom.

Izjava trgovca (resnična):

“Ste kokoši, ki mi nosite zlata jajca”.

Samo toliko, ker vseskozi omenjaš tega Bajuka kako je pameten, kako se je šolal kako je delal in, kje je delal itd. Če mu je šlo tako dobro zakaj se je pa uštulu priti k nam v slovenski parlament?????? Kaj on ima z Slovenijo. Naj gre v Argentino, ki je bil prej!!!!!!!!!! Bajuk boljše pozna Argentino kot Slovenijo!!!
Ne mi flancat tukaj o Bajuku lepo te prosim!!! Pa kaj si obsedena z njem. Saj vidiš na soočenju, da ni znal povedati niti enega stavka….. In to je zate dober politik?????
Škoda vsake besede za takšne stvari!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mene pa nekaj zanima. Če Pahor zmaga na volitvah, zakaj bi potem Janković prevzel Pahorjevo poslanstvo???? To mi ni jasno. Kaj bi pa potem Pahor delal?
Ne vem, ne štekam več nič!
Adio pamet.
Za vsak dobronamerni odgovor se zahvaljujem
Lep pozdrav

New Report

Close