Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Ponarejanje volilnih rezultatov

Ponarejanje volilnih rezultatov

A mislite, da je možno? Jaz se namreč kar malo bojim, da bodo posegli tudi po tej skrajnosti (kot npr. pri internetnih anketah).

To ni mogoče. 😉 V vseh volilnih odborih že nekaj let sedijo tudi člani oz. strokovnjaki SDS-a. Torej je vse pošteno.

Pravico imajo tudi druge stranke, a se večinoma za to ne odločajo. Pač, nekateri zaupajo, drugi pa vidijo strahove že v pajkih.

Marsikaj se da, a mislim, da je zaenkrat še dokaj pošteno vse skupaj. Vsaj kar se štetja tiče.

Pri vsaki stvari na svetu obstaja možnost prevar. Vsaka stranka ima možnost postaviti svoje člane kot kontrolorje pri štetju glasov. Če dvomiš o poštenosti volitev svojemu šefu predlagaj da te imenuje v kontrolo štetja pa boš miren.

Jaz mislim da je naš volilni sistem takšen, ki dopušča volilne prevare.
Varovalk, ki bi to preprečile pa ni zadosti.

Heil Jansha!

Seveda bodo rezultati ponarejeni! Kakor ob prejšnjih volitvah. LDS bi seveda morala prepričljivo zmagati. So namreč imeli že vse pripravljeno za zabavo, da ne govorim o poslih, ki so bili že skoraj sklenjeni (pisma o različnih namenih)…


Cepec! kaj pa če levaki zmagajo?

Butl! Seveda ponarejeno!

ha, ha, potem najbrž res ne ponarejajo. Samo malo popravijo, ker so se volilci verjetno zmotili :-)))))))

Tudi jaz sem o tem danes premišljevala. Samo mislim si tako. Ker je ta afera z Patrio, da bodo zaostrili nadzor nad volitvami. Vsaj upam, da bo tako?

joj to pa jst tudi vedno pomislim…

sama delam na volitvah že kar 8 let na volišču in na prevzemih gradiva… k bi vi vedeli kaj vse se dogaja tako iz strani levih in desnih da ne bo pomote!

A do sedaj je vsaj na mojem volišču vse štimalo… nas je preveč…

Res pa je da sem zadnje čase tudi sama ugotovila da ima janša (prej so bili zaupniki)sedaj pa kar člani v volilnih odborih…tudi meni se zdi čudno… a za te vsaj vemo kdo so… problem je če ne veš…

Kaj pa ti klobasaš? Spet ena brez repa in glave… ampak važno da se razbere besede: “janša”, “kaj se vse dogaja”, “čudno”, “vemo kdo so”

Saj mora biti res težko vladati takemu narodu.

Kaj pa ti klobasaš? Spet ena brez repa in glave… ampak važno da se razbere besede: “janša”, “kaj se vse dogaja”, “čudno”, “vemo kdo so”

Saj mora biti res težko vladati takemu narodu.[/quote]

Rajši naj pove koliko denarja dobi za vsakokratno sedenje na volilnih odborih in volitvah.
Boste videli da bo tiho ko rit!?:-)

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)


No ja. Sej če je kak član odbora kako kraco naredu na kak listek in ga s tem naredu neveljavnega še vedno na koncu vse štima.

bolje je da vemo kdo so ti ki sedijo ne glede za stranko… problem je za tiste za katere ne vemo pa naj bodo levi ali desni…saj kdaj poskuša kaj zgint… (oziroma kot je rekel m.b… se hitro kaka kraca doriše)… za te ki ne skrivajo ni treba skrbet… problem je s tistmi ki skrivajo kaj so….

dobim 50€ kot vsi – za dan volitev, za prevzem gradiva pa 20€ …. menim da ni za dol past….ne sedim v odborih…. žal pa glede na to kak ste jezni tu… se ne čudim da se vedno folk pri štetju skoraj pobije….vsak vidi to kar hoče… sliši pa tudi…. do predvolilnega časa nisem imela nobenih težav z razumevanjem napisanega… sedaj pa kar 2x v dveh dneh…prosim pa za malo strpnosti…. saj ne moremo nekoga kar nekaj obtožit … mislm eni pa skos neki okoli sebe vidijo ene sovražnike … pa ja ni teorija notranjega sovražnika zopet aktualna…
politiki so plačani da se kregajo, nam pa le dviguje pritisk…. malo več zmernosti pri pisanju… menim da bi bilo vsem po godu…. tako levim in desnim… če se že moramo tako butasto označevat….

Ti si tej pikzimer, si čist na podnu…matr dej se mavo zagrebi da boš višje bliže korita…tam se talajo denarci:-)

Glede označevanja imaš pa prav, če zagovarjaš gospoda Janšo si takoj belček in desničar…in pol pričakujejo stari partijske riti usmiljenost:-)

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

Že to, da ga imenuješ gospod, ostale pa označuješ z najnizkotnejšimi imeni veliko pove o tebi in tvoji potuhnjeno/pohlevni naravi. Fuj!
Samo toliko.

New Report

Close