Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek že padajo glave

že padajo glave

po moje nič krive, ampak na nekoga je potrebno zvaliti krivdo!

http://www.finance.si/222845/Romsek_Zamocila_sta_dva_Interpolovca

po moje..??
po moje…..

po moje nič krive, ampak na nekoga je potrebno zvaliti krivdo!

http://www.finance.si/222845/Romsek_Zamocila_sta_dva_Interpolovca%5B/quote%5D

To je seveda zelo pomembno, kar je po tvoje.

ja po mojem prepričanju niso nič krivi in to bi nas najbolj moralo skrbeti, seveda tiste, ki razmišljamo s svojo glavo in nismo ne slepi in ne gluhi, že skrbi!

kaj je pa po tvojem, me pa niti ne briga!:)))

[/quote][/quote]

Napiši še enkrat, da po tvojem mnenju blablabla…

Kot da ne plačujemo ljudi, ki bodo o tem znali dat verodostojno mnenje.

Pa to ni res, kar se dogaja. Zdaj bo valjda kriva snažilka in varnostnik. Drugi pa itak niso imeli pojma, da je kaj takega sploh prispelo na njihov naslov. Policija in tožilstvo se mi zdi pa nič ne počnejo. Npr. varnostnik Praštalo se kar mirno sprehaja in fotografira oni pa valjda nič. Neki revež bo pa čigumi ukradel iz trgovine pa bo pet let dobil in to bodo raziskali takoj. Pa toliko enega sprenevedanja. Danes rečejo tako, jutri drugače. Pa če malo bolj poslušaš že sam ugotoviš, da nekaj ne štima. In oni imajo točno tako tehniko kot so jo imel v drugi svetovni vojni, če določeno stvar ponavljaš in ponavljaš pa tudi, če ne drži postane to resnica in ljudje začnejo vrjeti.

Brez veze sploh razmišljat o tem. Afere, tajkunstvo… leta in leta traja, da se začnejo st em ukvarjat, če se sploh, tele boge reveže, ki so kao nekaj založili, pa se najde v nekaj urah. Brez dokazovanja, brez postopka, samo krivi so! Verjetno so celo določeni, ker v času pred volitvami tako mora biti.

Žalostno, a resnično, globoko smo padli.

[/quote][/quote]

hahaha, kaj se pa živciraš, odgovori raje!

Očitno postajate vse bolj živčni. Razumljivo. Raziskave javnega mnenja vam slabo kažejo, bo treba udarit z močnejšimi topovi. Kaže da slovenski narod le ni tako neumen, da bi nasedel vsaki laži.

Za prevzem oblasti bi opozicija lahko uporabila boljše argumente, saj je ta vlada naredila dovolj napak da bi se lahko spustili v borbo za oblast s pošteno volilno kampanjo. Predvidevam, da si le redki želijo tako vlado, ki bi prišla na oblast na takšen način kot poskušajo tile outseiderji.


A niso ti mal prehudi ukrepi za nekaj, kar ni vplivalo na preiskavo in ni pustilo nobenih posledic, kot pravi Mate?


A niso ti mal prehudi ukrepi za nekaj, kar ni vplivalo na preiskavo in ni pustilo nobenih posledic, kot pravi Mate?[/quote]

Bi mogoče morali voznika, ki zapelje v križišče s polno hitrostjo pri rdeči luči in pri tem slučajno ne povzroči prometne nesreče, nagradit?


A niso ti mal prehudi ukrepi za nekaj, kar ni vplivalo na preiskavo in ni pustilo nobenih posledic, kot pravi Mate?[/quote]

Bi mogoče morali voznika, ki zapelje v križišče s polno hitrostjo pri rdeči luči in pri tem slučajno ne povzroči prometne nesreče, nagradit?[/quote]

Govorim o višini kazni. Za napako, ki nima nobenih posledic (pravi Mate) si pomoje ne zaslužita najstrožje kazni.

Ne vem, kolk je za vožnjo skoz rdečo, ampak za vožnjo 30+ čez naselje je 1000€, ker bi lahko povzročil nesrečo. Če pa pri vožnji 30+ skoz naselje povzročiš nesrečo in recimo zletiš s ceste, je pa 460€ kazni. Je to logično?

New Report

Close